YENİ AY VE DOLUNAY RİTÜELLERİ TAROT OKUYUCUSURİTÜELLER Sana Bana Özel 

YENİ AY VE DOLUNAY RİTÜELLERİ TAROT OKUYUCUSU

Sevgili Gönül Dostum, yeni ay ve dolunay ritüellerini nasıl tezahür ettireceğini biliyor musun? Dileklerini ve isteklerini gerçekleştirmene yardımcı olacak kıymetli özel ritüeller paylaşacağım. Ay ile ne kadar uyumlu olursanız yaşam enerjisi o kadar yaşamınıza kolay ve mucizevi bir şekilde akar.

Her ay döngüsünde, kendinizi gözlemleme ve yeni bir gerçeklikle ilişkili olarak kendinizi yeniden keşfetme fırsatına sahipsiniz.

Ayın enerjisiyle bağlantı ve her ay evresinin potansiyelinin farkındalığı, evrenin bir nimetidir. Bu harika titreşime kendinizi bağlamanız ve hizalamanız yeterlidir.

Niyetinizi yaratmak, gerçekliğinizi belirlemek ve kalbinizin yolunu takip etmek için yeni ayın ve dolunayın evrelerinden yararlanın. Burada size yeni ay ve dolunay ritüelleri ile nasıl tezahür edeceğinizi söyleyeceğim.

YENİ AY VE TAM AY RİTÜLLERİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Niyetinizi , isteğinizi doğru bir şekilde tanımlayın.
Etki – Tepki yasasına saygı gösterin.
Zihni ve duyguları görüntülere dönüştürmek, hedefin başarısını “görmek”, böylece gerekli zihinsel değişimi yaratmak için dikkatlice hazırlayın.
Ayrıntıları inceleyin ve seçin: ay evresi, zaman, yer, nesneler ve elementler, enerjiye odaklanmak ve yaymak için sunak Gücün içeride değil, uygulayıcının zihninde ve iradesinde bulunduğunu unutmayın.
Güç kelimeleri oluşturun, uygulayıcı için anlamı olan cümleleri seçin.
İlahi Enerji ile bağlanmaya çalışın (semboller, meditasyon, görselleştirme aracılığıyla).
Sihirli senaryoyu takip edin: saflaştırma (alan ve katılımcı), koruma çemberi oluşturma, veli, koruyucu, müttefik, yükselmiş üstadların yardımını istemek.
Zihni temizleyin ve susturun ve hedefi görselleştirin, zihinsel imgeyi duygusal enerjiyle birleştirin.
Kişisel gücü etkinleştirin ve tılsımlı nesnelere aktarın (zihinsel projeksiyon, danslar, şarkılar, jestler, ritimler, görselleştirme, hareketler, maddi öğeler, güç sözcüklerini kullanarak).
Ritüeli sihirli bir cümle (“öyle olsun” veya “bitti”, “OLdu”) veya bir mantra ile “mühürleyin”.
Ritüeli kapatın. İlahi Evrene teşekkür edin, fazla enerjiyi Dünya’ya yönlendirin ve algılanan mesajları not edin.


Bu önerileri uygulamaya koymak için, niyetlerinizi ifade edebilmeniz için size yeni bir ay ritüeli ve bir dolunay ritüeli sunuyoruz.

YENİ AY VE DOLUNAY RİTÜELLERİ TAROT OKUYUCUSU

YENİ AY NİYET RİTÜELİ

Kalbinize erişmek için Yeni Ay enerjisinden yararlanın, iç sesinizi dinleyin ve kısa, orta veya uzun vadede hayatınızda yerine getirilmesini istediğiniz dilekleri, hayalleri, hedefleri ve niyetleri yazın. Burada tüm bunları en iyi şekilde nasıl yapacağımızı göreceğiz.

Tezahürlerimizi yapmak için ideal zaman, Yeni Ay’ın tam zamanında ya da yeni ay saatinden sonraki ilk 7 saattir.

Neye ihtiyacınız olduğu konusunda net olmalısınız. İlk şey, kendinizle bağlantı kurabileceğiniz ve kesintiye uğramadığınız sessiz, güvenli ve rahat bir yer. Evrensel Enerji ile bağlantı sembolü olarak bir beyaz mum yakabilirsiniz.

Sizin tarafınızdan yapılmış bir sunak olabilir veya herhangi bir sembol veya sunak olmayabilir. Önemli olan Ay’la, Yüce Yaradanla , Evren’le bu bağlantıyı kurmanın bir yolunu bulmanızdır.

Koruyucu varlıklarınızı ve derin rehberlerinizi sorarak niyetlerinizi kalben ifade edin. Teşekkür edin ve ritüeli sonlandırın.

YENİ AY VE DOLUNAY RİTÜELLERİ TAROT OKUYUCUSU

DOLUNAY NİYET RİTÜELİ

Bu Dolunay niyet ritüelinde, yapmanız gereken ilk şey, zihninizi hazırlamak, bilinçaltı negatif enerjilerinizi ortadan kaldırmaya çalışmak ve bu ritüelin daha verimli olması için saflaştırmaktır.

Gümüş veya cam bir kapta, güneş ışığını almak için birkaç saat (minimum 2) saf su bırakın (kap camsa, ışığı kabın içinde tutacak şekilde kahverengi veya siyah kağıtla kaplayın).

Ardından, ellerinize dokunmadan, sizin için bir anlamı olan ve sizin için anlamı olan ve tezahürünüzle ilgili başka bir runik sembol veya başka bir şey yaparak suyu enerjilendirin.

Bundan sonra bu su ile bir infüzyon yapabilir ve enerjilerini arttırmak için ay bitkilerinin bir karışımını ekleyebilirsiniz. Su hazır ve ılık olduğunda, bir bez veya süngerle yapmanız gereken bir banyo için kullanabilirsiniz.

Üçüncü göz çakrası, boğaz, göbek ile başlayarak üç nimet için kumaşı bu belirli noktalardan geçirin. Bir yudum su alın ve tezahürünüzü formüle edin veya ışığı, derin rehberlerinizin korunmasını sağlayan basit bir dua edin. Ritüeli teşekkür ederek bitirin.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!