GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 11:11 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

11:11 manevi rehberleriniz ve koruyucu meleklerinizle önemli bir bağlantı kurar. Bilinçaltı hakkında düşünmenizi ve farkındalığınızı artırmak için çaba göstermenizi teşvik edebilir.

Bu eş zamanlı saat 11:11 uygun şekilde kontrol etmeniz gereken muazzam enerjiyi sembolize edebilir, aksi takdirde sizi gücüyle boğabilir.

Şu anda hayatınızda neler olup bittiğine ne yaptığınıza ve ne yapmak istediğinize odaklanmanız gereken olayları ve durumları açığa çıkartabilir. Hayatınızın olumlu yönlerine daha çok odaklanmanız gerektiğini belirtirler. Şu anda bir yaşam zorluğuyla karşı karşıyaysanız, konsantre olmak için bir alan ve zaman bulun ve harekete geçin. Bu şekilde ihtiyacınız olan zihinsel dengeyi bulabileceksiniz.

Ancak 11:11 eş zamanlı saati, şu anda endişe ve stres dönemlerinden geçtiğinizi gösterebilir. Her şeyin yolunda olduğuna ikna olabilirsiniz, ancak meleklerinizi makul şekilde duyan bilinçaltınız sizi huzurunuzu bulmaya ve kendinizi sakinleştirmeye yönlendirir. Bu sizin bilincinize geldiğinde, iç ayaklanmalarınız sona erecektir.

Çok önemli bir konuyu düşünürken 11:11 görüyorsanız, fikrinizin gerçekten devrimci olduğundan emin olabilirsiniz. Bu, fikrinize bağlı kalmanızı söyleyen bir işarettir, bu yüzden karizmanızı daha fazla yaymak için kullanın. Meleklerin dünyası ile eşzamanlılığa dikkat edersek, bize daha fazla güç verir, böylece yaşam yolunuzda büyük ilerleme kaydedebilirsiniz.

Ama bu konuda durmamalısın. Bu büyük bir güç kaynağı veya belki de sizin için çok büyük bir sorumluluk olabilir, çünkü bu sayı size ne gerekiyorsa almaya hazır olacağınızı da söyler. Her şeyden önce, kendinize odaklanın ve sonra enerjinizi sadece ilgi şeylere odaklayın. 11: 11’i gördüğünüzde, size bu dünyada türünün tek örneği olduğunuzu hatırlatır. Dahası, bu sayı kendi içinizde taşıdığınız enerjiyi dört kata kadar vurgular!


11:11’i gördüğünüzde, Yüksek Bilincin frekansının ve mesajının geldiğini bilmelisiniz. Bu, ilahi talimatlara, inanılmaz sıklığa, iyileşmeye ve sevgiye yaklaştığınız açık bir kapınızın olduğunun bir işaretidir. 11:11 sayısı sezgi, inisiyasyon, aydınlanma ve maneviyat için güçlü kodlar içerir. 11:11 sayısını görmek ruhunuz için bir davettir, çünkü bu farkındalığınızı artırabileceğiniz, daha fazla ruhsal gerçekleri fark edebileceğiniz, titreşiminizi kaldırabileceğiniz ve yeni ruhsal başlangıçlar için enerjiyi canlandırabileceğiniz bir fırsattır.

11:11 sayısını görünce melekleriniz sizi büyümenizde desteklemek istiyor. Bu, bilincinizi genişletmek ve yaşamınızda deneyimlemenin ve yaratmanın gerçekten mümkün olduğunu görmek için bir fırsattır.

Bu numara bir uyandırma çağrısını ve daha geniş bir resim deneyimini gösterir. Bu çağrı tuhaftır çünkü uyanıklık ve kendinizi bir bütün olarak deneyimlemek, ruhun alemini memnun etmek ve illüzyon perdesinin arkasındaki şeyi dahil etmek anlamına gelir.

Eş zamanlı saat 11:11’i düzenli olarak görüyorsanız, ruhsal yolculuğunuza daha önce başladığınızın ve muhtemelen keşfedilmeyi beklediğinizin bir işaretidir. Bilinçaltı zihninizin kilidini açmak için bir kod ve Evrenin işleyişine uyma yeteneği olması mümkündür. Amacınızı ve şu anda bulunduğunuz yerde ve bulunduğunuz durumda burada olmanızın nedenini keşfedebilirsiniz.

Bu, titreşiminizi yükseltmek, ışığınıza adım atmak, yaşam amacınız üzerinde çalışmaya başlamak, parlak bir şekilde parlamak, ruhsal olarak güçlü bir varlık olarak yaşamak, başkalarına deneyimlerinizi öğretmek ve bu dünyada bir fark yaratmak için bir davettir. Mitolojide, 11:11 sayısının geometrisi, mükemmel bağlantı ve dengede olan birliği, erkek ve dişinin ilahi çemberini belirtir.

Enerji alanınızı dönüştürmeniz ve arındırmanız gerekir. Kendinizi açmadan ve düzenlemenizin daha yüksek bir seviyesine geçmeden önce bunu yapmak en iyisidir. Bu, ışık ruhunuzun açıldığı dönemdir. Şu anda fiziksel bedeninize altın kristalin ışık getirdiğini ve bulunduğunuz noktayı hayal edin.

Bu şekilde, İlahi Plan’ın sizin için sahip olduğu uygulama yardımıyla inanılmaz bir şekilde yükseltilebilir ve hizalanabilirsiniz. Yüce Yaratan’dan gelen ışığınla parla! Sen en yüksek gerçek ve gerçekliktesin. Kristal ışığın ışık dalgalarını ve herkesin çok daha iyi olacağı kutsamaları gönderirsiniz.

Geri dönün ve saf bilincin kaynağı olan Varlık ile uyum sağlayın, daha sonra kendinizi yaşamınızdaki en büyük olasılıklarla, İlahi Bilinç ile en üst düzeyde ve aynı zamanda somutlaştırabileceğiniz bilinç seviyesinde birleştirin.

1 numara yeni başlangıçlar, bağımsızlık ve hırsla bağlantılıdır. 11:11 veya 1111 şeklinde göründüğünde, sayının gücü artar. 11:11’i görmeye devam ederseniz, bu geleceğiniz hakkında çok olumlu şeylerin kapıda olduğunu müjdelemektedir.

Genel olarak, 1 sayısı Çekim Yasası ile derinden bağlantılıdır.

Numeroloji uzmanları 1’i niyetlerimizin, arzularımızın ve inançlarımızın gücüyle kendi gerçekliklerimizi yarattığımız gerçeğiyle bağlantılandırır. 1 sayısı bize görünmeye başladığı anlarda bunu daha iyi yapabiliriz.

11:11 veya 1111 genellikle insanların hayatlarında göründüklerini fark eden ilk tekrarlayan sayı dizisidir. Genellikle bir tür uyandırma çağrısı olarak düşünülür. Bilinçaltınızın şu anda kilidinin açıldığının bir işaretidir.

Bu nedenle, 11:11 size göründükten sonra, muhtemelen daha fazla tesadüf, daha güçlü bir sezgi duygusu ve daha önce göründüğünüzden daha “şanslı” olaylar yaşayacaksınız.

11:11’e karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 11:00 ile 11:20 arasında olan Lehahiah’tır.

11:11’e karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 11:00 ile 11:20 arasında olan Lehahiah’tır. O, huzur ve şansın sembolüdür! Sakinleşmeniz için gereken enerjiyi içinize yayar. Meditasyondaki uygulamanızı geliştirmesi için onu çağırın. İhtiyacı olan ve ona saygı duyanlara şans getirir. Düşüncelerinize düzen koymanıza yardımcı olur. Onun sayesinde hayatınızda denge bulmayı başaracaksınız. Sizi dürüstlük ve dürüstlüğün gerekli olduğu sadık bir insana dönüştürür. Adaletsizliği ele almayı zor buluyorsunuz, bu da sizi kesinlikle yanlış bir şekilde ovalayabilir.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

One Thought to “MELEK SAYISI 11:11 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU”

  1. Unknow

    Peki bu koruyucu meleği çağırın demişsiniz de nasıl çağıracağız?

Leave a Comment

error: Content is protected !!