GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

1 – BİR NUMARANIN NUMEROLOJİSİ TAROT OKUYUCUSU

Numeroloji, sayıların Evreni nasıl etkilediğine dair karmaşık bir bilimdir. Sayılar bizi etkileyen enerjik titreşimler içerir. 9 kardinal sayıdan birincisi liderdir. İçinde manevi olarak önemli bir sembolizm vardır.

1’den 9’a kadar olan kardinal sayılar var olan tüm sayıları oluşturur. Bir araya getirdiklerinde bile, yeni sayının enerjisi yeni bir önem yaratır.

Matematik ve sayılar gerçekliğimizde sabit bir gerçek olduğu için, bir sayının numerolojisi hakkında ne kadar çok şey öğrenirseniz, Evrendeki her şeyin birbirine bağlı olduğu o kadar belirgin olur.

1 – BİR NUMARANIN NUMEROLOJİSİ TAROT OKUYUCUSU

1- BİRİNCİ ENERJETİK FREKANS

Numeroloji’de bir numaralı enerjinin bağımsız öncü olduğu düşünülebilir. Güneş tarafından yönetilir.

Bu kendinden emin ve bağımsız enerji, Evrensel gücün bir tür içe dönük versiyonuna sahiptir; tüm tezahürün yolculuğuna başladığı doğal bir güçtür.

1, doğuştan gelen yeteneklerle başlayan ve daha sonra güçlü bir özgünlük enerjisi ile birleştiğinde yeni başlangıçları yansıtır.

BİR NUMARANIN GÖRSEL YORUMU

Bir rakamın şekli aslında bize içinde tutulan titreşimin anlamını gösterebilir. 1 dik durur, bunu kendinden emin bir şekilde yapar – bireysel olarak.

Birincinin bu görsel temsili, 1 enerjinin sahip olduğu liderliğin özelliklerini gösterir, örneğin:

Bağımsızlık
Kendine güven
Kuvvet
İstikrar
Yalnız kalma isteği

BİR SAYISI ve ASTROLOJİ

Koç, astrolojinin ilk işaretidir. Koç, kardinal dörtlüğe sahip ateş elementidir Bu, coşkulu ve sezgisel ateşli bir frekansı, kardinal bir işaretin aktif olarak başlatılması ile birleştirir. Bu burç bağımsızlığın özüdür.

Koç, azim, güven ve saldırganlığı yansıtan açık sözlü bir liderdir – bu yaşamı koç gibi “başa” döndüren bir enerji. Bir Koç’un 1 numara ile benzerlikleri açıktır ve bu, Evren’in sayıların her zaman tutarlı olduğunu kanıtlamanın bir yoludur.

BİR SAYISI ve TAROT

Sihirbaz Tarot destesinde birinci karttır. Sihirbaz kartı Merkür gezegeni tarafından yönetilir – tesadüfen değil, Merkür Güneş’ten gelen ilk gezegendir.

Merkür aynı zamanda mantık, örgütsel beceri ve akılla örtüşen iletişim gezegeni. Ek olarak, Sihirbaz kartı simyanın dört öğesini temsil eder: Toprak, Ateş, Su ve Hava.

Simyager, gerçekliği ayarlayabilen ve değiştirecek tüm temel yaratma gücüne sahiptir. Bu kart bir okumada göründüğünde, kişinin kendi içinde yeni bir başlangıç ​​inşa etmek için bir enerji kapasitesine sahip olduğu yorumlanmaktadır. Yine, sadece bir numarayla değil, aynı zamanda Koç burcu ile de belirgin bir bağlantı görüyoruz.

BİR SAYISI ve ENERJİ İÇERİĞİ YENİ BAŞLANGIÇLAR

Birincisi, güven, bağımsızlık, inisiyasyon ve agresif idealizmin frekans ve enerjik titreşimini barındırır. Bu Evrensel varoluşta koşabileceğimiz ve kullanabileceğimiz, egonun dışında, içinde yaşayan ruhun içsel bilgisini kapsar.

İçsel inançları kucaklamanın sıklığına ve enerjisel titreşimine sahiptir, çünkü yaratılış her zaman burada başlar.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!