ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

İKİZLER BURCU SEZONUNDA ENERJİMİZİ YÜKSELTECEK TAŞLAR 21 MAYIS – 20 HAZİRAN

İkizler sezonu için kristaller, enerjinizi ve bu süre zarfında çalışması gereken mucize enerjileri artıracaktır. İkizler sezonu 21 Mayıs’tan 20 Haziran’a kadar sürer.

Plüton, Satürn, Venüs, Jüpiter ve daha sonra Merkür’de bu süre zarfında geriye doğru hareket edecekler. Bu nedenle, bu dönem geçmişinizdeki şeyleri çözmek ve kararlarınızı ve yollarınızı yeniden gözden geçirmek için bir değerlendirme zamanıdır. Bu enerjilerden en iyi şekilde yararlanmak için biraz sabır gerekiyor!

İkizler Sezonu için üç güçlü tılsım enerjisine sahip kristal taşı paylaşmak istiyorum.

1. AMAZONİT TAŞI

İKİZLER BURCU SEZONUNDA ENERJİMİZİ YÜKSELTECEK TAŞLAR AMAZONİT TAŞI

İkizler sezonu için Amazonit taşı inanılmaz güzel bir enerji. Toksik duygulara ve düşüncelere karşı çalışır, bu nedenle bu zamanın en düşük titreşimlerine sıkışmamanızı sağladığı için mükemmeldir.

Aynı zamanda, daha sakin hissetmeye ve korkunun ötesine geçmeye yardımcı olur. Korku bizi geleceğimizden uzak tutar. Ve dünyanın şu anki hareketleri sırasında, birçok insan korkusunda ne yazık ki hapsoluyor. Sizde bu hislerde iseniz , lütfen kendinize bir tane Amazonit alın.

Ayrıca ruhsal bilgeliğinize erişmenizi kolaylaştıracaktır. İçinizde tüm cevaplara sahip olduğunuzu ve kendinizle bağlantı kurabilmeniz için muhteşem bir destekçi olarak sizinle OLacaktır.

2.K2 MAVİ JASPER

İKİZLER BURCU SEZONUNDA ENERJİMİZİ YÜKSELTECEK TAŞLAR K2 MAVİ JASPER

K2 taşı, derinleştirmek istiyorsanız meditasyon sırasında kullanmak için harika bir araçtır. Sonuç olarak, sezgilerinize erişmenize yardımcı olacaktır.

Her zaman sezgiye ihtiyacımız var, değil mi? Bu mücevher sezgi, bilgelik ve aydınlanmayı birleştirir. İkizler mevsimi boyunca, seçimlerinizi, diğerleriyle olan ilişkilerinizi ve kendinizi, düşüncelerinizi gözden geçirmeniz gerekecektir. Ve bu süreçten geçmek için bilgeliğiniz ve sezginizle son derece bağlantılı olmaktan daha iyi ne olabilir. Bu yüzden K2 taşıyla meditasyon yapmanızı kalben tavsiye ediyorum.

3.SODALİT

İKİZLER BURCU SEZONUNDA ENERJİMİZİ YÜKSELTECEK TAŞLAR SODALİT

İkizler mevsimi için kristaller iletişim için bir mücevher gerektirir ve Sodalit taşıda bu enerjileri en yüksöek seviyede aktive eder. İkizler her zaman iletişime odaklanır ve çoğunlukla daha fazla iletişim kurmak için (daha fazla iletişim kurmanıza gerek yoktur) daha iyi iletişim kurmanız gerekir.

Sevgi, merhamet ile iletişim, dünyanın şu anda ihtiyaç duyduğu en önemli şeydir. Bu, başkalarıyla aynı fikirde olacağınız veya gerçeğinizi ifade etmediğiniz anlamına gelmez, kendinizi dünyaya nefret ve korkudan değil, sevgiden uzaklaştırdığınız anlamına gelir.

Sodalit, kök çakra ile bağlantıyı geliştirir ve tatlı ruhunuzun bu çakrasını açmaya yardımcı olur. Size şu anda ifade edilen pek çok farklı bakış açısı ve duyguların ortasında şefkat ve empati ile iletişim kurabilmek için gerekli olan sakin ve huzur enerjisini verir.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!