RİTÜELLER Sana Bana Özel 

TUZLA YAPILAN ÇOK GÜÇLÜ PARA MADDİYAT ÇOĞALTAN RİTÜELER TAROT OKUYUCUSU

Tuz günlük yaşamımızda o kadar çok bulunur ki bazen güçlü bir element olduğunu ve hayatımızda bir müttefik olarak kullanılabileceğini unutuyoruz. Örneğin, tuz kristalleri kötü enerjileri emen (ve onları yok etme gücüne sahip) elektromanyetik dalgalar yayabilir. Ayrıca negatif iyonları nedeniyle, deniz tuzu negatif Chi’yi devam ettirmeye ve iyi Chi türlerini çekmeye yardımcı olur.

Amacınız tuzla para çekmekse mutlaka deniz tuzu kullanmalısınız. Lütfen, aynı arındırıcı özelliklere sahip olmadığı için sofra tuzu kullanmayın. Yerel tuzu yerel marketinizde bulabilirsiniz. Birkaç kilo alın ve deniz tuzunun bolluk çektiğini unutmayın.

TUZLA PARA RİTÜELİ TAROT OKUYUCUSU

Bundan sonra bu üç ritüelden birini seçebilirsiniz yada sırayla her birini yapabilirsiniz.

  1. Giriş kapınızın ortasına ve arka tarafına deniz tuzu dolu bir seramik kap koyun. Bu size servet getirecek ve evinize iyi Chi çekecektir. Bu ritüel aynı zamanda evinize giren herkesin hayatına bolluk çekmeye yardımcı olur.

Arındırıcı özelliklerini sağlamak için tuzu her 10 günde bir değiştirmeyi unutmayın.

  1. Kağıt veya küçük bir bez torbaya bir çay kaşığı deniz tuzu sarın ve cüzdanınızda gizli bir bölmeye koyun. Bunun tuzla para çekmek için güçlü bir yol olduğu söyleniyor. 10 günlük kural burada da geçerlidir.
  2. Paranızı yönetmekte güçlük çekiyorsanız, evinizin her köşesine deniz tuzu koyun. Seramik ve toprak kaplar kullanmaya özen gösterin. Bu ritüel, barındırdığınız negatif enerjiyi emmenize yardımcı olacaktır. Yine, tuzu her 10 günde bir değiştirin.

ÖNEMLİ TAVSİYE
Bu ritüellerden herhangi birini yapmak için en iyi zaman Yeni Ay’ın ilk günüdür. Bu aşamanın özel olduğunu unutmayın, çünkü yeni başlangıçları işaret eder.

Yenilemek ve yaratmak ve çevrenizdeki tüm enerjileri değiştirmek için en iyi zaman olduğundan, tuzla para çekme ritüellerinden birini yada tümünü yapabileceğinizi unutmayın. Ayrıca Yeni Ay Toprak grubu burçlardayken Boğa, Başak ve Oğlak başarı şansınız diğer günlerden çok daha yüksek olacaktır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!