ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

VENÜS SAATİ MUCİZESİNE HAZIR OLUN

Aşk, meşk, sevme ve sevilme, musiki saatidir. İnsana hoş bir rahatlama ve gevşeklik verir. Sevgi duyguları ve romantiklik verir. Sevdiğinize    duygularınız!    sözle    veya hareketlerle en güzel ifade edebileceğiniz bir saattir. Sevdiğiniz kişiye bunu söylemeğe cesaretiniz yoksa bu saatte deneyebilirsiniz. Eşler arasındaki dargınlıkları düzeltebilirsiniz.

Müzik dinlemek, enstürman çalmak, beste yapmak,  aşk ve  sevgi  ilişkileri,  musiki toplantıları yani her türlü müzik etkinlikleri için çok iyi enerji bulabileceğiniz saatlerdir. Ayrıca misafirlikler, neşeli ve dostça vakit geçirmek için, sevişmek için uygundur.

Nişan, nikah, düğün toplantıları veya bu tip başlangıçlara atılacak adımlar için iyi bir zamandır.

Güzeli görme, seçme, yaşama zamanıdır. Sanat   etkinlikleri,   resim,   heykel   v.s çalışmalarına, moda, süsleme, dekarasyon işlerine uygundur. Bu saatte evinizi dekore edebilir, güzel giysiler satın alabilirsiniz. Kuaföre gitmek, saç yaptırmak, makyaj yapmak için de iyidir.

Jüpiterden sonra ikinci olarak şans ve mutluluk veren bir saattir. Bu tip işlerin dışında güç, cesaret, dikkat ve sabır isteyen işler için uygun değildir.

Özellikle, tecrübelerimize göre Trafik ve yolculuk için de pek uygun bir saat olmadığı   tesbit   edilmiştir,   insanların romantikleşmesine ve  gevşekliğine  sebep olduğu için kaza ve tehlike riski artmaktadır.

Kısaca bu saatlerde hoş, nazik, ince ve zevk veren sanatsal işlerle meşgul olmak daha uygundur.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!