ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

MERKÜR SAATİ MUCİZESİNE HAZIR OLUN

Mantık,   zeka,   düşünme   potansiyelini kuvvetlendirici bir enerji verir. Hele beyin haritanızda Merkür güçlü bir konumdaysa, İkizler veya Başak burcundan iseniz özellikle Merkür  saatlerinde  süper  beyin  olmağa namzetsiniz demektir.

Kitap okumak, hesap yapmak, matematik konuları ile ilgilenmek, bulmaca çözmek, yarışmalara  katılmak,   zeka  oyunları   ile ilgilenmek ve daha başarılı olmak için uygun bir saattir. Konuşmak, sohbet yapmak, konferans vermek, dinleyen ve veren açısından da rahat ve zevkli olur.

Mektup yazmak zor geliyorsa bir de bu saatte yazmayı deneyin. El mahareti isteyen işlerle uğraşmak, tamirat işleri, dikiş, nakış, örgü örmek, yemek yapmak, mutfakla ilgili çalışmalar   için   çok   uygun   bir  zaman olduğundan işleriniz hem rahat ilerler hem de çabuk biter.

Çözmekte zorlandığınız konulara bu saatte çok   kolay   ve   mantıklı   çözüm   yolları bulabilirsiniz.  İş görüşmelerine, yaratıcılık, isteyen konularla ilgilenmeğe müsaittir.

İsabetli, kolay ve yorulmadan alış veriş yapmak, satıcılık, pazarlamacılık için birebirdir.

Eğer yolculuğa çıkmak için programınız AY saatine denk gelmiyorsa ikinci tercihiniz MERKÜR saati olsun. Trafik için de iyidir.

Öğrencilere tavsiyem, eğer dersleriniz! daha rahat zorlanmadan ve çabuk öğrenmek istiyorsanız MERKÜR saatlerim mutlaka ders çalışmak için ayırmalısınız.

Özellikle  hesap  işleri,  yaratıcı  düşünme gerektiren konularda…

Ancak şu hususu da dikkate almak gerekir. MERKÜR yılda 3 kez Rotara girer. Bu süre zarfında etkileri bu kadar verimli değildir. Özellikle yanlış karar almağa neden olup sonradan pişman olmanıza yol açar. Biz deriz ki; Rötar dönemlerin de yeni kararlar almayın ve yeni bir işe başlamayın.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!