ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

AY SAATİ MUCİZESİNE HAZIR OLUN

Yüksek pozitif enerji veren bir saattir, işlere tezlik ve çabukluk verir. Örneğin; Pazartesi günü güneşin ilk ışıkları ile başladığınız ev işleriniz   veya   yazdığınız   yazılar   veya başladığınız yolculuğunuz çok rahat ve nasıl geçtiğin! anlamadan bitiverir.

Özellikle yeni ay zamanlarında ki verimli enerji hem kendimizi daha zinde hissettirir, hem de bu zamanda bitki yetiştirmek, saksıları yenilemek, çiçek daldırmak iyi yetişmelerim sağlar.

Yeni Ay dönemlerinde ve Ay saatlerinde yapılan pasta, börek, mayalı hamurlar çok güzel kabarır.

Seyahat yapmak, trafiğe çıkmak, direksiyon kullanmak için uygundur. Uzun bir seyahate çıkacaksanız  yolculuğa  Ay  saati  içinde başlamanız size kolaylık getirecektir.

Postaya   mektup   vermek,   koli,   paket göndermek veya bir yere ulaştırmak istediğiniz şeyleri bu saatte göndermek çok daha iyidir. Ticaret yapmak, iş ilişkileri, ortaklık kurmak, alışveriş yapmak için de uygun bir saattir.

Yeni bir şeye başlamak, dikiş, nakış, örgü gibi işlerinizin başlangıcım bu saatte yapmak işinizin çabuk ve rahat gitmesin! sağlar.

Gönül işlerine, duygulu davranışlara, nişan nikah düğün işlerine uygundur. İbadet, dua, zikir çalışmaları yapmak, namaz kılmak için bu saatler tercih edilmelidir.

Spor yapmak için de çok uygundur. Bunun için iyi bir enerji sağlar.

Yeni başladığınız işlerin ilkini JÜPİTER gününün   AY  saatine   uydurursanız  çok faydasını görürsünüz…

Kısaca sevilen ve hoş gelen her türlü işin yapılmasına ve yeni bir işe başlamaya çok müsait bir saattir…

Eğer, bir sistemin çalışmasını anlatan bu konuları bilir ve mümkün olduğunca bunları yaşantımızda    uygulayabilirsek    çok    iyi neticelerle karşılaşma şansımız fazla olur.

Çok değerli İslam büyüklerimiz, asırlar evvel bu konuları araştırıp, tatbik etmiş ve insanların faydalanması  için de bunları  kitaplarında açıklamışlardır.   Bize   de   bunları   öğrenip denemek kalmış…

Değerlendirebilirsek ne mutlu bize!..

İçinde   yaşamakta   olduğumuz,   İlahi sistemin çalışma mekanizmasını ne kadar tanıyabilirsek, o nisbette rahat, bilinçli ve kolay bir yaşam sürmemiz mümkün olacaktır. Bu sayede hayatımıza güzel günler ilave etme şansımız olabilir…

Asırlar evvelinden bize ulaşan bu bilgileri değerlendirerek, belli saatlerin etkilerine ters düşmeyen fiilleri yapıp, günlerimizi daha kolay bir hale de getirebiliriz veya o saatin enerjisine ters olan davranışlarda bulunarak yaşamı kendimiz için cehenneme de çevirebiliriz.

Denizde   akıntıya   karşı   da   yüzmeğe çalışabiliriz; akıntıyı arkamıza alarak rahatça da yüzebiliriz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!