ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

GÜNEŞ SAATİ MUCİZESİNE HAZIR OLUN

Egoların güçlendiği, kendine güvenin arttığı, benliklerin kabardığı bir saattir. Gerek bu yönü ile  gerekse  sahip  olduğu   güçlü  enerji potansiyeli dolayısıyla, özellikle trafik için son derece uygunsuz bir saattir. Dikkat edilirse, bu saatte trafikte çok belirgin bir karışıklık görülür. Hani, başım serseme döndü dedirtecek bir biçimde karışıklık…

Bu nedenle trafik kazalarına en çok Güneş saatinde rastlanır. Tesbitlerime göre her 10 kazadan en az 8′ i bu saatte meydana gelmiştir.

İbadet yapmak, dua, zikir ve tefekkür gibi çalışmalar için çok uygundur. Daha önce de belirttiğim gibi, dinimizin son derece önemle üzerinde durduğu CUMA NAMAZI vakti daima güneş saatine denk gelmektedir.

Nişan, düğün gibi mutlu beraberliklerin kurulmasına,    söz    kesmeğe    uygundur. Yüzleşmelere,   itirafta  bulunmağa,   yüksek makamlardan  talepte  bulunmağa,  istekleri arzetmeğe son derece müsait bir saattir. Olmasını istediğiniz bir iş için bir makarna baş vurmanız gerekiyorsa Güneş saatini tercih etmek yararlıdır. Kolaylık verir, işlerin yolunda gitmesine yardım eder. Çünkü idrakların daha iyi çalıştığı bir saattir.

Dostlarla bir arada bulunmak, büyüklerin gönlünü almak, saygı göstermek, çocuklarla ilgilenmek, eş dost ziyaretleri yapmak gibi şeyler de bu saatin özelliklerine ters düşmeyen konulardır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!