ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

MARS SAATİ MUCİZESİNE HAZIR OLUN

Yaşantımızdaki şiddet, gibi faktörlerde imzası tanımak ve onlara göre olacaktır. öfke, yüksek aktivite olan Mars etkilerini tedbirli olmak faydalı

Cesaret, acelecilik, çabuk parlama ve aksiliklere dönük güçlü bir enerji verir. Kolay halledilebilecek bir mesele bu saate denk gelmişse, istenmeden tatsız gelişmelere yol açar. Olabilecek işi imkansız hale getirir ki, nasıl böyle olabildiğine şaşar kalırsınız. Bu saatte   artan   vehim   gücü   ile   insanlar istemedikleri şeyleri yapabilirler. Bu tesir geçtikten sonra, normal düşünmeye başlayınca da, “Ben bunu nasıl böyle yaptım..? Pişmanım!..” diyebilirler.

Bozuşmalara,      insanların     aralarının açılmasına,  ağız kavgası  veya tabancalı bıçaklı, yumruklu kavgalara çoğunlukla bu saatte rastlanır. Beşeri ilişkiler sert, kırıcı ve tartışmaya dönüktür.

Cuma namazı saati öncesi daima MARS saati olduğu için, bu saatte birşey yapılmaması ve ilişkilerde dikkatli olunması önemli bir noktadır. Cumaya hazırlanmak, sessiz kalmak iyi olur…

Ayrıca cesaret ve güç verir. Bunun ne yönde kullanılacağı önemlidir. İbadet edilmesi tavsiye edilir. Diğer zamanlarda yapmağa cesaret edemediğiniz, faydalı şeyleri Mars saatinde kolaylıkla   yapabilirsiniz. 

Ameliyatlar,   diş çektirmek, kan aldırmak, iğne olmak, tırnak kesmek gibi tıbbi konularda hem yapan hem de yaptıran yönden kolaylık verir.

Spor yapmak, jimnastik, futbol oynamak, yürüyüşler için, avcılık veya fiziki güç gerektiren işleri yapmağa son derece uygundur.

Trafiğe çıkmak, araba kullanmak için, dikkatli olmak şartıyla uygundur. Çünkü bu saatte araba kullanırken insan hızlı gitmek isteği hisseder. Hareketleri     çabuk     ve     dikkatsizce olabileceğinden tehlike ile karşılaşma riski doğar.

Ortaklıkların bu saatte kurulması, iş ilişkilerinin özellikle kritik durumların Mars saatine denk gelmemesi herkes açısından faydalı olucaktır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!