ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

JÜPİTER SAATİ MUCİZESİNE HAZIR OLUN

Hoş bir saattir. İnsanın içine rahatlık, hoş görü, sevinç gibi duygular verir. Birtakım sıkıntı ve problemlerinizin olduğu zamanlarda bile Jüpiter yıldızının etkilerinin güçlü olduğu saatlerde, nasıl olduğunu anlamadığınız, geçici de olsa bir rahatlama hissedersiniz. Çok bunaldığınız anda size bir nefestir..

Şans  gerektiren  konularda yapacağınız çalışmaları bu saatlere denk getirirseniz daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Hele, size özel diğer astrolojik etkilerde uygunsa, turnayı gözünden vurdunuz demektir.  Yarışmalara katılmak, piyango bileti almak veya başka konularda şansınızı denemek gibi.İbadet yapmak, zikir çekmek, dini bilgilerinizi genişletmek, tefekkür etmek, öğrenmek, bilgi alışverişi yapmak vey aders çalışmak için uygun bir saattir. Anlaşmazlık ve ters giden iş ve ilişkileri düzeltmek için de girişimlerde bulunmağa uygundur.

Sevgi, muhabbet, dostluk, arkadaşlık kurma saatidir.  Arkadaşlarınızla toplandığınız da, Jüpiter  saatine  sıra  geldiğinde,  havanız şenlenir, şakalaşmalar, eğlenceler artar…

Çarşı – pazar      alışverişi      yapmak, sevdiklerinize hediye seçmek için iyi kararlar vermenize yardım eder. Bu saatte yapılan alış verişlerden genellikle daha sonra pişmanlık duyulmaz.

Yolculuğa çıkmak, araba kullanmak için en uygun saatler olan AY ve MERKÜR saatlerine zamanınız uymadıysa 3. cü tercih olarak Jüpiter saatini seçebilirsiniz.

Eğitim   ve   öğrenim   için,   öğrencilerin öğretmenlere veya kurslara gitmesine, ders çalışmaya son derece müsaittir.

Başlangıçlar yapmak için de uygundur. Bir işe başlamak istiyorsanız, Jüpiter saatini tercih edebilirsiniz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!