GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

TELEPATİ YAPMAK

Telepati, düşüncemizi başka bir kişiye aktarabilme yeteneğimizdir. Beyinlerimiz, televizyon alıcı ve vericilerinin çok gelişmişidir. Düşünce beyinden nokta halinde çıkar ve ortama, gittikçe büyüyen bir küre olarak yayılır. Beyin dalgamız, kendi frekansımızdan düşük veya eşit frekansa sahip, istediğimiz kişinin beynine ulaştığı zaman düşünceyi oraya aktarmış oluyoruz. Düşünceyi aktarabilmek için İrademizin ve Konsantrasyonumuzun çok güçlü olması ve aktarılacak konunun Gözde Canlandırılabilmesi gerekmektedir.

Karşınızdaki birine vaya da o anda göremediğimiz bir konumda olan birisine, aramızda ne kadar uzak bir mesafe olursa olsun düşüncenizi aktarabiliriz. Bu konuda İrade çok önemlidir. İrade, insanın ne yapmasına ve ne yapmamasına kendi gücü ile karar vermesidir. Bu nedenle telepati dalgası sizinle eşit iradeye veya da sizden düşük iradeye sahip kişilere çok kolay ulaşabilmektedir. beyinden beyine düşünce aktarımı yapabilmemiz için çok güçlü bir konsantrasyon gerekmektedir.

Düşüncemizi göndereceğimiz an o konuya tam olarak ilgimizi vermeli ve o konunun dışında başka bir şeylerle ilgilenmemeli, düşünmemeliyiz. Herhangi bir konuda Yansıma yapıyoruz diyoruz. Yani bir konuyu düşünüyoruz veya okuyoruz ve bunun tüm topluma yayılmasını istiyoruz. İşte bu yansıma da irademizle göndermiş olduğumuz beyin dalgamızdan başka bir şey değildir. Tüm kozmik akım ve kutsal kitaplar bizlere, bilginin geldiği yerlerdeki varlık veya varlıkların teker teker veya toplu halde düşünmelerinden dolayı gelebilmektedir. Her varlık birer piramittir ve bilgi, üst sonsuzdan alt sonsuza ve alt sonsuzdan da üst sonsuza piramitler sayesinde yayılmaktadır.

Beyin dalgalarımızı gönderebilmemiz için bilimsel ismi İmajinasyon olan ‘’Gözde Canlandırma’’yı çok iyi yapabilmemiz gerekmektedir. Düşündüğümüz bir şeyi karşımızdakine yaptırabilmemiz için, karşımızdakinin o yapmasını istediğimizi yaptığını gözümüzde canlandırıp görebilmemiz gerekmektedir.    Bu konuları önce bilgi olarak alırız, sonradan küçük küçük alıştırmalar yaparak bilgiyi hayatımızda otomatik olarak kullanabilme seviyesine getirdiğimiz zaman artık o bilgi bizim için bilinç haline gelmiş olur ve onu hayatımızda kolaylıkla kullanabiliriz.

Beyinden beyine bilgi aktarma, beynimizin önemli bir yeteneğidir. Bir süre sonra dünyalı herkesin telepatiyi kolaylıkla kullanabilir duruma geleceğini ümit ediyorum.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!