GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

ŞANSIN EN BOL OLDUĞU SAATLERİ BULMA YÖNTEMİ

ŞANSIN EN BOL OLDUĞU SAATLERİN TESBİTİ : Gezegenlsel Saatler

Her gün Güneş doğduğunda o günü yöneten gezegen günün ilk saatini yönetmeye başlar. Gün doğumu ve gün batımı arasındaki süre 12 eşit parçaya bölünmüştür. Her birine gezegensel saat adı verilir. Benzer şekilde gün batımından gün doğumuna kadar olan süre de 12 eşit parçaya bölünmüştür. Bunlara da gecenin saatleri adı verilir.

Her günün başlangıç saati o günü yöneten gezegene bağlıdır. Sonrasında sıralama sabit bir şekilde devam eder. Burada o günü yöneten gezegen ile başlayan ve sonrasında gezegenlerin değişmeyen bir sıralama ile peş peşe geldikleri bir düzen söz konusudur. Bu sıralama;

– Satürn

– Jüpiter

– Mars

– Güneş

– Venüs

– Merkür

– Ay

şeklindedir.

Örneğin bugün 15 Temmuz Çarşamba Bodrum/Muğla şehrinde Güneş saat 05:48:07‘de doğdu. Çarşamba günün ilk saati MERKÜR tarafından yönetilir. Sonraki saati AY, sonraki saatleri sırasıyla SATÜRN. JÜPİTER, MARS, GÜNEŞ, VENÜS yönetir ve sıra tekrar Merkür’e gelir ve bu şekilde devam eder. Ertesi günün ilk saati o günü yöneten gezegenin yönetiminde olacaktır. Yani bir sonraki gün olan Perşembe günü gün doğumundan itibaren ilk saat JÜPİTER tarafından yönetilir.

HAFTANIN HER GÜNÜNÜ YÖNETEN GEZEGENLER

– PAZAR / GÜNEŞ

– PAZARTESİ / AY

– SALI / MARS

– ÇARŞAMBA / MERKÜR

– PERŞEMBE / JÜPİTER

– CUMA / VENÜS

– CUMARTESİ / SATÜRN

Bir olayın başarılı olabilmesi için başlangıcın iyi bir gezegensel saate denk getirilmesi gerekmektedir. JÜPİTER genellikle başlangıç için en iyi gezegensel saattir. VENÜS ise mutluluk üretebilecek diğer bir şanslı saattir.

Bir iş için 4 yıl önce bayan arkadaşım ile Amerika’ya gitmiştim. Kalacağımız hotelde kumarhane olduğunu bildiğim için gitmeden önce haritalarımızı inceledim ve bayan arkadaşımın haritasında bazı şanslı açılar olduğunu tesbit etmiştim. JÜPİTER‘in gezegensel saaini tesbit ettim ve bayan arkadaşıma o anda kumar makinesinin kolunu çekmesini söyledim. Tam olarak o saatte bunu yaptı ve 27 bin Amerikan Doları kazandı. Bu Jüpiter saatinin gücünü gösteren olayı hiçbir zaman unutmayacağım.

Kendi haritanızda transit gezegenler tarafından oluşturulan ve lehinize olabilecek diğer faktörlerle birlikte kullanılırsa gezegensel saalerin gerçekten işe yaradığını göreceksiniz.

GÜNEŞ SAATİ – Patronlarla, kamu görevlileriyle ya da etki alanı olan insanlarla iletişime geçmek için iyi bir saat. Babanızla geçireceğiniz en iyi zaman. Genel olarak yanlış anlaşılmaların olabileceği insanlarla geçirmek için iyi bir zaman değildir.

AY SAATİ – Kadınlarla, özellikle annenizle ilgilenebileceğiniz bir saat. Hamile kalmak, yemek yapmak, başkalarına bakmak, beslemek ve onlarla ilgilenmek için iyi bir zaman.

MARS SAATİ – Tartışmaların yaşanabileceği, ya da polis tarafından durdurulabileceğiniz bir zaman. Yolculuğa çıkmak için iyi bir saat değildir. Cerrahi müdahale gibi kesin bir hassasiyet gerektiren işler için iyi bir tercihtir.

MERKÜR SAATİ – Sınava girmek ya da çalışmak için iyi bir zaman. Zihinsel her tür uğraş açısından odaklanma sağlar. Konuşma ve yazma gibi tüm iletişim türleri için harika bir zamandır. Yolculuğa başlamak için tercih edilebilir.

JÜPİTER SAATİ – Şanslı saatinizdir ve tüm işlerde genişleme ve olumlu sonuçlara neden olur. Öğrenme ve ders çalışma için, özellikle de ruhsal konulara yoğunlaşma için iyi bir saattir. Uzun yolculuklara başlamak için mükemmel bir zamandır.

VENÜS SAATİ – Mutlu ir saattir, sosyal olayların bu saate planlanması gerekir. Aşk, romantizm ve evlilik zamanıdır. Araba gibi lüks malların bu saatte alınması tercih edilir.

SATÜRN SAATİ – İçe kapanma ve yalnız kalma saati. Başkaları ile bağlantı kurmak zordur. Diyete ya da oruca başlamak için çok iyi bir zamandır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!