Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Meleklerle Mor Işık Seli Çalışması … Aşk Alanında Rehberlik Alma

Meleklerle Mor Işık Seli Çalışması

Aşk alanında rehberlik ve daha yüce aşklara açılmak için bu çalışma uygundur.Mor renk bilgeliği temsil eder.
Her zaman uygundur aslında ,ama yoğun enerjiler için dolunay zamanı da tercih edilebilir.
Geceyi bekleyin ,yeni aldığınız ve hiç giymediğiniz mor bir kıyafeti giyin.nane ile tütsü yapın.
Son iki saattir olunsuz hiç birşey düşünmemiş olun(zor olsa da deneyin) ve olumlu enerjileri yakalayın.
Yaşamınıza çekmek istediğiniz biri varsa ,o kişinin resmini edinin ve on dakika kadar resmine odaklanın.yoksa imgeleyin.
Şimdi koruyucu Meleğinizi çağırın.Meleklerle iletişiminiz kişisel olduğu için ister içinizden çağırın, ister kendi özel ritüelinizle varlığını hissetmeye çalışın, ister kapınızı açıp geldiğini hissedin veya imgeleyin…Melek enerjisinde geliştikçe ‘sadece çağırmak yeterli olacak ’ve bu çalışmalarda herkesin kendi tarzı vardır.Hislerinizle başlamanız gereken anı bileceksiniz.İç sesiniz şimdi diyecek ,o an başlayın
İki dakika kadar mor renkte bir kart veya eşyaya bakın.Evrensel enerjinin ve bilgeliğin rengi mor sizi enerji olarak yükseltecek.
Yatağınıza uzanın .kollar iki yanda ,eller tavana bakıyor, avuç içinize, meleğinizin sevgi ışığı koymasını isteyin.Her yer mor, her yer ışık ,siz evrende ‘bir’ siniz, anın içindesiniz ,Meleklerin sınırsız sevgisi sizinle.
Mor sevgi ışığı avucunuzda .Size aşkta rehberlik sunuyor ve sizi koruyor.yatarken iki kolunuzu biraz kaldırıp-15 cm aralık-birbirine karşılıklı enerji geçirin.Ara sıra elleri yaklaştırıp uzaklaştırın.
Mor ışığı Meleğinizin yardımıyla büyütün iki avucunuzun arasında ;çok parlak ,güçlü ve değişik bir pembe ışık bu ..Şimdi ışığın içine girme zamanı ;Meleğinize sorularınızı sorun net ve açıkça; sizi duyuyor, iç biliş yöntemi ile cevapları bileceksiniz.
Işığı kalbinize koyun, olduğu yerde sevdiğinizi kalbine doğru göndermeye başlayın, onun ışığı aldığını bilin bu boyutta olmasa bile onun üst benliği sizin bu çalışmanızı bilecek.
Yerini bilmiyorsanız bu kişinin ,onu belirli ve olası bir yerde imgeleyerek yapın .
Işık ona giderken aşkı çektiğinize inanın ,ikinizi birlikte imgeleyin .Meleğinize teşekkür edin.
Geceleri tekrarlayın.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!