Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Melek Postası

Melekler özel rica görevlileridir.Özel ricalarımıza melekleri dahil ettiğimiz zaman,Yüksek Benliğimiz’in arzularını dile getirmiş oluruz.
Meleklerin sizin ne arzuladığınızı zaten bildiklerini,dolayısıyla onlardan istemenize gerek olmadığını düşünebilirsiniz.Fakat istemek,eylemi harekete geçiren olumlu adımdır.

Meleklerden özel bir ricada bulunmak,dileklerinizi göndermek ve Tanrı’dan onları hayırlamasını istemek gibi birşeydir.

Melek postası için,özel bir dileğinizi bir kağıda yazın ve onları meleklere postalayın.Yazılı sözlerin kendine özgü,özel bir gücü olduğu söylenir.Meleklerden özel bir ricada bulunmak için,kendi en yüce meleğinize ve ricanızla ilgili diğer kimselerin en yüce meleklerine ithafen bir mektup yazın.Mektubunuzda ne istediğinizi,olabildiğince açık ve dürüst bir şekilde anlatın.
Eğer yakınlarınızın da şifaya, sevgiye,bilgiye ihtiyaçları varsa onların en yüce meleklerine yazın.

Başka insanların meleklerine yazarken,o insanların özgür iradeye sahip olduklarını unutmayın.
Örnek olarak,eğer bir kimseyi,o kişinin meleğine yazmak suretiyle sevgisel anlamda etkilemeye çalışıyorsanız,yapılacak en iyi şey onu koşulsuz bir sevgiyle kutsamak ve serbest bırakmaktır.Eğer o insanla birlikte olmanız gerekiyorsa o size koşulsuz olarak gelicektir.

Bolluk için,refah getirici meleklere;
Şifa için,şifa meleklerine;
Neşe için ,ruh hali geliştiricilere.
Büyük veya küçük mucizeler için ,mucize mühendislerine;
Yazabilirsiniz dileklerinizi..

Mektubunuzun sonunda mutlaka şükranlarınızı ifade edin.Ve ricanız sanki gerçeleştirilmiş gibi teşekkür etmeyi unutmayın ve Tanrı’ya şükredin.
Ve kendinizi,mektubu postalamaya hazır hissettiğinizde onu katlayıp,bir zarfa koyun.Onu sizin için kutsal yada önemli olan biryere koyun .(Ben kutsal kitapları tercih ediyorum).Böylelikle mektubunuzu gönderin ve onu tekrar zihninize gelinceye kadar unutun.

Özetlersek;

1-İsteğinizi tanımlayın.Öncelikle ne istediğinize iyice emin olun.

2-İsteğinizi bir kağıda yazın.Mektubu yazdığınız meleği mutlaka belirleyin.
Ör:”……………….’nın koruyucu meleğine ”yada ”…………’nın en yüce meleğine ” veya ”mutluluk eğitmenlerine” diye.
Dileğinizi yazarken mutlaka ”herkesin en yüce hayrına”ifadesini kullanın.Mektubunuzn sonunda şükretmeyi ve teşekkür etmeyi unutmayın.

3-Dileğinizin yerine gelmesini engelleyebilecek insanlar varsa,onların koruyucu meleklerine de yazın ve sorunların giderilmesini isteyin.

4-Mektubunuzu zarfa koyun ve ağzını kapatın.Onun için özel bir yer bulun ve onu postlamış olduğunuzu kabul edin.

5-Şimdi meleklerden ricada bulundunuz ve isteğinizle ilgili alacağınız mesajı sezgileriniz yoluyla dinleyin.İçhuzuru,eylem fırsatları yada sadece sizin farkedebileceiniz bir işaret bekleyin.

İstemeye devam edin,size verilecektir.
Aramaya devam edin,bulacaksınız………….

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!