RİTÜELLER Sana Bana Özel 

MELEKLERLE ARINMA RİTÜELİ

1. Hemen şimdi herkesi affedin… Kin ve nefret ile saf enerjiye açılmak imkansız.
2. Hemen şimdi kendinizi affedin… Siz özelsiniz sizi Yüce Allah yarattı. Allah her kulunu özel ve eşsiz yarattı, kendinizi sevin. Sevdikçe sevileceksiniz.
3. Derin bir nefes alın ve yaşama şükredin: siz nefes alıyorsunuz. Mümkünse nefes koçluğu alın, doğru nefes bu çalışmalarda sizi doğru destekler.
4. Bugünden itibaren hiç tanımadığınız insanları bile sevin… Çünkü siz onlarla 1’siniz, hepimiz aynı ve eşitiz. Kibirden uzak durun.
5. Bugünden itibaren hayvanlarla daha çok zaman geçirin, onları besleyin. Rehber hayvanlarla da bundan sonra ilginç telepatik çalışmalarınız olacak. Onların bazı anlarda sezgileri bizlere göre daha çok. Mümkünse kuş ya da bir kedi edinin.
6. Bugünden itibaren çiçeklerle konuşun. Doğa sizinle konuşuyor. Melek enerjisinin bir alt enerjisi Peri enerjisinde doğa ile çalışmak esastır.
7. Bugünden itibaren bebekleri daha çok kucağınıza alın. Onlar melekleri görüyor.
8. Hayvansal gıdaları azaltın, az yemek yemeye başlayın, fakirleri düşünün.
9. Yaşamı başlatan “su”ya teşekkür edin, bedeniniz su ile kaplı, su yaşamdır.
10. Çıplak ayakla “toprak”ta gezinin gün içinde, Toprak güvendir. Yürüdüğünüz için şükredin.
11. Mavi renk mum yakarak geceleri “ateş”i izleyin. Ateş güçtür. Mavi Başmelek Mikail’in rengidir.
12. Kuşları takip edin gün içinde, onlar “hava”dayken. Bazı Melek mesajları kuşlar ile gelebilir…
13. Kimseyi yargılamayın, herkes her duruma düşebilir, evin ve anlayın.
14. Kötülüğe bile iyilikle karşılık vermeye başlayın, zamanla kötüler sizi bırakacak…
15. Meleklere kayıtsız şartsız inanın. Kutsal kitaplara inandığınız gibi…
16. Düşkünlere, kimsesizlere, çaresizlere yardım edin, onlar size dua ettikçe siz yükseleceksiniz.
Dua çok büyük bir enerji ve çalışmadır. Buna inanın.
17. Melekli objeler biriktirmeye başlayın. Meleklere dair nerede ne görseniz, onun altından zamanla güzel bir mesaj çıkacaktır.
18. Yolda aniden önünüze çıkan tüyleri (kuş tüyleri) evdeki özel kutunuza koyun. Bu boyutta Melekleri “göz”lerimizle göremediğimiz için bize bu boyuttaki varlıklarla da bazen mesaj gönderebilirler.
19. Tekrar eden sayıları not alın; ne zaman saate baksanız gördüğünüz aynı sayı ise, bir mesaj olabilir mesela… Benim hayatım boyunca edindiğim tüm kartların içinde 2 ve 8 sayısı vardır, çoğu kez 28 ya da 82 olarak… Sizde bu detayları fark edin. Ne zaman başınıza ilginç veya dönüm noktası sayılabilecek bir şey gelse, orada bu sayıların olduğunu şaşkınlıkla takip edeceksiniz.
20. Siz Allah’tan bir zerresiniz, O’nun yansımasısınız. EN-EL HAK. Meleklerin sizinle olduğuna inanmaya başlayın. Bu enerji yaşamınızı değiştirecek ve sizi gerçek sevgiye açacak.

Çalışmalarınızı sürdürün. İç sesiniz size zaten hazır olduğunuz anı söyleyecek ve gelişmeleri hep Melek Günlüğünüze not alın. Ben Melek Enerjisi’ni şu anda çok uzaklarda olan birinden öğrendim yıllar önce… Ben Havas kursu almak için bu çok özel kişiye başvurmuştum. O bana Meleklerin rehberliğinde zaten her şeyi yapabileceğimi anlattı. O zamanlar bilmeden alt enerjilerle de çalışıyordum. İlk 1.5 sene beni eski enerjilerden arındırıp bir yandan da Melek Enerjisine uyulmadı. Çok sayıda çalışmadan geçtik birlikte, inkar ve isyan ettiğim zamanlar da oldu. İnsan bazen her şey daha da kötüye gidiyor sanıyor veya işe yaramıyor diye zannediyor ama hepsi yanlış. Melekler hep bizimle. Ben bu özel kişiye zaten bir aşk acısı beni ele geçirmişken gitmiştim o nedenle beni aşk ile aslında Meleklerin buluşturduğuna inanırım hep. Yanlış bir aşkın pençesine düşmek beni Melekler alanında bir danışman yaptı. Yaşamınızdaki aşk acılarına hep şükredin.
O zaman mesajların ve desteklerin bu kadar net ve anında geleceğine inanamıyordum. Yaşamıma giren sayısız mucize, işaret ve yardımlar sonrası gerçek sevgi kaynağının Meleklerle olabileceğini anladım. Asla zor olmayan Melek enerjili çalışmalar herkes içindir. Saf ve bizi koşulsuz seven Melekler hepimizi korur, her an “içten ve inanarak” çağırdığımız zaman bize gelirler. Aşk, insanı mutlu eden, yücelten ve yaşamına anlam katan çok özel bir duygu. Aşık olduğunuz zaman, ruhunuz yükselir ve almaya açık olur. Böyle anlarda çok rahatça Meleklerle irtibat kurabilirsiniz. Size acı veren aşk yanlıştır, aşkı yaşamınıza çekemiyorsanız da mutlaka iç dünyanızda sorun vardır. Bu sorunu da yine Melek Enerjisi ile aşabilirsiniz.
Ben kitabımda acı çekenler, sorun yaşayanlar, darda olanlar için taktik ve stratejiler yazdım ama hepinizin Melek Enerjisi ile tanışıp, süreç içinde bu enerjiyi aşk alanınızda da kullanıp gelişmenizi isterim. Hayırlı olan; gerçekleşecektir. Karmanızda zaten varolan birini hele de Melek yardımı ile yaşamınıza çağırmak sizi mutlu kılar.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!