GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 09:09 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Meleklerin 09:09 ile size göndermek istediği mesajlardan biri de hayatınızı yaşıyor olmanız ve potansiyelinizin sınırlarını keşfetmeniz! Bu sadece sizin için değil, diğerleri için de çok önemlidir. Çok güzel bir ruhun var ve dünyaya hediyelerini vermelisin. Bu birçok insana yardımcı olacaktır.

Birçoğu sizi bir rol modeli olarak görüyor! Bunun getirdiği sorumluluğun farkında olmalısınız. İyi bir örnek göstermek, hayata bakış açınızı paylaşmak ve etrafınızdakilerin olayların olumlu yanlarını görmelerine yardımcı olmak size kalmıştır. Siz, başkalarının şüpheleriyle mücadele etmesine yardımcı olan yardımsever ve ruhsal bir ışığın taşıyıcısısınız.

Hayat birçok yönden karmaşıktır ve bazen bir mola vermeniz gerekir. Melekler sizi iç dünyanızı geliştirmeye teşvik eder. Ruhsal ışığı araştırmanızda size yardımcı olacaklar ve ruhsal uyanışınızı tamamlamanıza yardımcı olacak bilgilere doğru yol göstereceklerdir.

İç dengeyi bulmak için ihtiyacınız olan enerjilere sahip olacaksınız. Etrafınızdakilere çok şey veriyorsunuz ve kendinizi yeniden odaklamanız tamamen normal. 09:09 gördüğünüzde, meditasyon yapmak için birkaç dakika yalnız zaman bulmaya çalışın. Melekler enerjilerini sizinle paylaşacak ve gevşemenize yardımcı olacak.

09:09’a karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 09:00 ila 09:20 arasında uzanan Seheiah’tır.

09:09’a karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 09:00 ila 09:20 arasında uzanan Seheiah’tır. Varlığın ömrünü hem fiziksel hem de ruhsal olarak sembolize eder. O, arabuluculuk armağanını destekleyen melektir. Sık sık kendinizin veya size yakın olanların geleceğini görebileceğinizi düşünüyorsanız, bu size rehberlik eder.

O sizin koruyucunuz! Sizi felaketlerden koruyacak. Hastalıktan, ateşten ve yıldırımdan korunmak için size göksel bir zırh sağlar. Size gerçekten gelişmenizi sağlayacak yaşam yolunda rehberlik edecektir. Ruhsal rehberinizin sizi taşımasına izin verin, çünkü sizi mutluluğun kapısına doğru götürmek istiyor!

Ayna saatinin 09:09 toplam değeri 18’dir, bu da şeyleri önceden algılamak için etkileyici yeteneğinizi vurgular. Güçlü bir sezginiz var. Onları incelemek için zaman ayırın, çünkü rüyaları yorumlamak geleceğiniz ve hayatınızın gideceği yol için önemli bilgilerin kaynağı olabilir.

Siz başkalarına yardım eden birisiniz. Karşılığında hiçbir şey istemeden çok şey veriyorsun. İnsanlığa olan sevginiz ve sizi tanımlayan enerji, sizi bir ışık taşıyıcısı yapar. Çok hoşgörülü bir insansınız, ancak bir durumun veya kişinin sizin için kötü olduğu ortaya çıkarsa çok uzun süre beklememeye dikkat edin. Değerli zaman ve enerji israfı riskiyle karşı karşıya kalacaksınız.

Çift saat 09:09 azminizin ödüllendirileceğini gösterir! Kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşmak için ihtiyacınız olan içsel cesaretiniz var. Kindar dillere veya kötümser insanlara aldırmayın. Bir iradenin olduğu yerde, hep bir yol var! Ve kararlılığınız işin çoğunu yapacak, bu da birçokları için sürpriz olacak.

Bununla birlikte 18 sayısı, duygularınızın aleminde bir çeşit istikrarsızlığı da gösterir: bir tür içinizde başarısızlık korkusu oluşturabilecek negatif titreşimler. Tarih yazmak için onun bir parçası olmalısınız. Duygularınızı analiz etmek için ihtiyaç duyduğunuz zaman ve alanı almalısınız. Bu, o an için kötü kararlar vermenizi engelleyecektir.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!