GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 08:08 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Burada melekler kurtuluştan bahsediyor. Şu anda zor bir dönemde olduğunuzu düşünüyorsanız ya da şu anda sizin için işler çok karmaşık görünüyorsa, nihayetinde bu yükten, özellikle de varlığınızın maddi yönünden kurtulacaksınız. Sorumluluklarının farkında olan birisiniz, ama onların gerçekten farkında mısınız?

Ayna saatinin meleksel yorumu 08:08, yapabildiğiniz her şeyi yaptığınızı kontrol etmeniz gerektiğini gösterir. Yüce hırslara ulaşma ve dağları aşma potansiyeline sahipsiniz, ancak bunu yapmak için tüm varlıkları emrinizde kullanmanız gerekecektir. Zaman zaman azim eksikliğiniz olsa da, kesinlikle fırsatlara sahipsiniz.

Burada koruyucu meleklerden bir davetiye, meditasyon yoluyla kendinizi aydınlatmak için bir davetiye aldınız. Bu uygulama, toplam farkındalık durumu olarak bilinen şeye ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu, stresinizden ve endişenizden kurtulmanızı sağlayacaktır. Şimdiki ana odaklanarak kendinizi korkularınızdan kurtarır ve sükunete ulaşırsınız.

Ahlaka büyük bir saygınız var ve bundan gurur duymalısınız! Etrafınızdakiler için bu doğal bir otoritedir. Zorluk dönemlerinde tavsiyeye ihtiyaç duyduklarında insanların başvurduğu kişi sizsiniz. Ancak bazen zamanınızı boşa harcadığınızı hissedersiniz, çünkü diğer herkesin aksine her zaman kuralları takip edersiniz …

08:08 ile karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 08:00 ile 08:20 arasında değişen Nith-Haiah’tır.

08:08 ile karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 08:00 ile 08:20 arasında değişen Nith-Haiah’tır. Kısıtlama ve yardımseverliği simgeler. İnsanların bilgeliğini ve sezgilerini eğiten melek. Maneviyat ve kehanet sanatları alanlarında daha fazla anlayış kazanmanıza izin verir. Kötülüğü kovalamaya ya da bir lanetle savaşmaya yardım etmesi için onu çağırabilirsiniz. Koruyucu melekler ve Kabala çalışmalarınızda size yardımcı olacaktır. Size verdiği enerjilerle çalışarak, kendinizi güçlü bir ruhsal zırh takımına dönüştüreceksiniz. Bu, karakteristik bilgeliğinizi etrafınızdakilere yayan bir ışık taşıyıcısı olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca rüyaların yorumunda ustalaşmanıza yardımcı olacaktır.

Ayna saatinin toplam değeri 08:08, manevi dünyada büyük değere sahip bir sayı olan 16’dır. Kendinizi ve başkalarını görebilirsiniz. Sezginiz ve arabuluculuğa yatkınlığınız ezoterik dünyada ilerlemenizi sağlayacaktır. Meditasyon ve hipnoz, refleksoloji ve refah gibi alanlarda çalışıyorsanız çok sayıda insana yardım etme potansiyeline sahipsiniz.

Gelişiminiz sizi bağımsız bir kişi yaptı. Bu, çevrenizdeki insanlarla, özellikle de ailenizle ilgili yanlış anlamalara yol açabilir. Bazen takip etmek zor olabilir! Herkesin sizin kadar hızlı gitmediğini unutmayın. Kendinizi konuştuğunuz kişinin yerine koymalısınız, aksi takdirde onları kaybetme riskiyle karşı karşıya kalmalısınız.

Ayna saati 08:08 de size 16 sayısı üzerinden bir uyarı gönderiyor. Alçakgönüllülük yoluna gitmezseniz ve büyük bir ego ile sonuçlanırsanız, kendiniz için inşa ettiğiniz kaideden düşme riskiyle karşı karşıyasınız! 08:08 önemseyen bir tutumunuz yoksa bir hayal kırıklığı ya da derin bir başarısızlık gösterebilir. Üstün yeteneklere veya başkalarına göre bir avantaja sahip olmak canlandırıcı olabilir, ancak davranışınızdaki belirli çizgileri aşarsanız, uzun bir süre sonra sizi takip etme riski olan sonuçlarla yüzleşmeniz gerektiğini fark etmelisiniz! Bu çizgileri zaten geçtiyseniz ve şu anda sürgün edilmişseniz, kendinize yeniden kontrol etmek ve olayları düzeltmek için bu zamanı ayırmalısınız! Bu, durumu iyileştirmek için benimseyebileceğiniz olumlu tutumları hissetmenizi sağlayacaktır.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!