GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 02:20 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Saatinize bakıp ters saat 02: 20’ye rastladıysanız, koruyucu meleğinizin size bir mesaj göndermeye çalıştığını bilmelisiniz. 02:20 hırs, işbirliği, disiplin ve kazancın saatidir. İyi haberi müjdeliyor ve şansın sizin tarafınızda olduğunu gösteriyor. Bu nedenle, doğru koşullarda bu iyi haberi almak için bu işaretlerin nasıl yorumlanacağını bilmek önemlidir.

Cahetel meleği, bereket ve hasat meleğidir. Onun mesajı, size yaşamınız boyunca ilahi lütufları getirecek ve sizi, yaratıcının çalışmasını anlayabileceğiniz yüksekliğe çıkaracaktır. İlahi bir irade ile her şeyi başarabilirsiniz. Ayrıca size evren için şükran duyacağınızı söylüyor.

Ters saat 02:20 ile çok koruyucu bir doğaya sahip olan bu koruyucu melek, çocuğunuzun hamileliği ve doğumunda destek sunacağını söylüyor, ancak aynı zamanda tüm diğer insanlar için de koruma sağlamak için orada. Doğumun sorunsuz geçmesini ve mümkün olan en iyi koşullar altında olmasını sağlayacaktır.

Meleğiniz, size getirdiği güç ve enerji sayesinde yaptığınız her şeyde başarılı olacağınızı da bildiriyor. İlerlemenize yardımcı olmak için orada ve yaşam tarzınızı ve alışkanlıklarınızı değiştirmek istediğinizde yanınızda. Bu meleğin size verdiği büyük çalışma ahlakı ile, fırsatlarla dolu aktif bir hayatınız olacak. Bu size büyük miktarda maddi kaynak sağlayacaktır.

Koruyucu melek Cahetel bir hasat sembolü olduğundan, size tarım alanında başarı getireceğini söylüyor. Onun yardımı ile yetiştirdiğiniz her şey hem bedeninizi hem de ruhunuzu besleyecek ve meyve verecek. O, kendinizle evrenin yasaları arasında uyum bulmanıza yol gösterecek olan rehberdir ve bu nedenle kesinlikle büyük faydalar elde edeceksiniz.

Eğer kötü niyetli bir gücün size tutunması ya da kötü ruhların etkisi altındaysanız, bu kötülüğü kovalayarak sizi özgürleştirecektir. Varoluş için gerekli olan dört unsuru sembolize eder: su, ateş, toprak ve hava. Bu tersine çevrilmiş saat boyunca, sizi içgüdüsel olarak doğa yasalarına karşı çıkan her şeyden uzak tutacağını söylüyor.

22 sayısının numerolojik önemi, tüm sayıların en güçlülerinden biridir. Ters saat 02:20, hayatınızda size sunulan en büyük fırsatları yakalama yeteneğinizin bir işaretidir. Gerçekten muhteşem bir şeyle karşılaşacaksınız.

Siyaset ve iş dünyasında çok iyisiniz ve bu sayının bir yorumu, uluslararası düzeyde de düşünme ve hareket etme yeteneğine sahipken, toplumun büyük kurumlarını anlama konusunda doğal bir yakınlığa sahip olmanızdır. Bir fikrin potansiyelini ve güzelliğini ve onu bir araya getirmenin pratik yollarını görebilirsiniz.

Melek sayısı 22 ayrıca güvenilir ve destekleyici bir ortak olduğunuzu gösterir. Duygusal desteğin yanı sıra tutarlı ve akıllı tavsiyeler de veriyorsunuz. Aşırı duygulara karşı doğal bir direnciniz var ve fantezi düşüncelerden etkilenmiyorsunuz. Yanlış iddiaların hayatınızda yeri yok.

Dünyaya bakışınızı başkalarıyla paylaşın! Bu sizin zorluğunuzdur ve belirli miktarda esneklik gerektirir. 22 numarasının arkasında, çevreniz için harika şeyler yapma yeteneğine sahip çok iyi bir lider olduğunuzu gösteren mesaj var. Başkalarına yaklaşmayı kolay buluyorsunuz, büyük organizasyon becerileriniz var, büyük düşünüyorsunuz ve harika şeyler başarabiliyorsunuz.

22 sayısı, sayıların en güçlü ve en yaratıcısıdır. Bu nedenle, kendilerini size sunan tüm zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!