GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 01:10 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Ters ayna saatine 01:10 rastladıysanız, henüz ne olduğundan emin olmasanız bile bunun bir nedeni olduğunu unutmayın. Bu bir tesadüf ya da rastgele bir olay değildi, bu saatin gerçek bir önemi var.

Ters saat 01:10 ile karşılaştığınızda, güçlü ve zayıf yönlerinizi not etmeniz önerilir. Bu saat birkaç nedenden dolayı ortaya çıkabilir: ruhunuz işkence altında, ihanete uğramış hissediyorsunuz, tehlikeli bir keşif yapmak üzeresiniz, öğrendikleriniz size zarar verecek veya çabalarınızda engellerle karşılaşacaksınız .

Eğer düzenli olarak ters saat 01:10 ile karşılaşırsanız, korumayı ve başarıyı simgeleyen melek Elemiah size bir mesaj göndermeye çalışıyorsa, size söyleyecek bir şeyi var. Zihninizi hafifletmeye ve size ihanet eden insanları tanımlamanıza yardımcı olmaya çalışıyor. Bunun amacı intikam almak değil, onlarla barışık olmanızı sağlamaktır.

Melek Elemiah ayrıca profesyonel olarak başarılı olmanıza yardımcı olmak için orada olduğunu söylüyor.

Melek Elemiah ayrıca profesyonel olarak başarılı olmanıza yardımcı olmak için orada olduğunu söylüyor. Size bir girişim ve girişim şansı verir. Size verdiği güç sayesinde, harekete geçmeyi ve kararları hızlı bir şekilde alacaksınız. Size doğal bir otorite havasının yanı sıra eşitlik, bütünlük ve doğruluk hissi de verir.

Koruyucu melek ayrıca enerjinizin sizi iyimser bir insan yaptığını ve zor zamanlardan hızlı ve kolay bir şekilde geçebilmeniz için bu zihin halini korumanız gerektiğini söylüyor. Sorunların üstesinden gelmek imkansız görünse bile, pes etmene engel olmak için yanında.

Elemiah ayrıca sizi negatif enerjilerden, nazardan, kem gözlerden ve kötü ithamlardan veya hayatınızda hasara neden olabilecek diğer gizli etkilerden koruyacak melek olduğunu açıklığa kavuşturmaya çalışır. Kötülüğü uzak tutmak için her zaman yanınızdadır ve aynı zamanda öfke ve şiddete karşı savaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bu ters saatle Elemiah, tüm sıkıntıları fethetmek için gereken cesaret ve gücün içinden geçmeniz için ve  size daha mutlu ve daha sakin bir yaşam sürmeniz için daha fazla zaman ve enerji verecektir. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz ve başkalarıyla paylaşabileceğiniz içsel gücü bulmanızı sağlar.

Ters 01:10 saatinden kaynaklanan 11 sayısı sezgi, idealizm, isteklilik ve cesareti temsil eder. Ancak aynı zamanda çelişkileri ve gerginliği de simgeler. Bilgileri yukarıdan aşağıya doğru yönlendiren kanaldır. Bu nedenle, bilinçli ve bilinçsiz zihinler arasında bir köprü veya aracı olarak da düşünülebilir.

Bu sayının arkasındaki numerolojik önem sizin için bir ilham kaynağıdır. Bu sayı sayesinde, içinizde yaydığı enerjiyle başkalarına ilham vereceksiniz. Doğal olarak, bu size güç verecektir. Ancak, doğru bir şekilde kanalize edilmezse, bu güç de kendi kendini imha edebilir.

Baskın bir sayı olarak 11 sayısı da güçlü bir hırs ve harika bir şey başarma arzusu verir, ancak bu kendinize gerekli güven olmadan boşuna olacaktır. Bu sayı aynı zamanda kaygı ve stresle de ilişkili olduğundan dikkatli olmalısınız. Bu nedenle, gerçekten belirli hedeflere odaklandığınızdan emin olmalısınız.

11 rakamı size büyük icat güçleri verir. Daha sabırlı olacak ve başkalarını destekleme konusunda büyük beceri ve inceliğe sahip olacaksınız. Bu sayede, içinde büyük bir uyum yaratırken bir grupta çalışmayı kolay bulacaksınız, ancak mümkün olduğunca yararlanmak için bu yeteneği geliştirmeye çalışmalısınız.

11 numaralı melek enerjisi aynı zamanda keskin bir denge, güzellik ve ritim hissi verir. Bununla beraber, tutkulu ve hassas bir insan olacaksınız. Kaderiniz size ruh eşinizin enerjisini çağırma gücü yada onun kim olduğunu bilme gücü verir.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!