DUA Sana Bana Özel 

Kendinden Soğutma Duası

Bir insanı kendinden uzaklaştırmak ve soğutmak son dönemlerde ihtiyaç duyulan dualar arasında yer alır.Çevremizde bulunan bir kişiyi, birisini, erkeği, sevgiliyi ya da eşini uzaklaştırmak isteyen birçok kişi bulunur.

Bunun en önemli sebebi de bizlere verdikleri zararlardır. Uzaklaştırma ve soğutma için yapılacak olan dua için üç ayrı bölüm bulunur. Soğutma duası için ilk olarak besmele çekilir, sonrasından Hz. Muhammed’in duaya başlama sözleri söylenir ve ardından Tur suresinin 48. Ayeti niyaz edilmelidir. Birini birinden soğutmak için, eşini soğutmak ya da birini kendinizden soğutmak için okunacak dua; Sözler oldukça kısa olduğu için ezberlemesi de oldukça kolaydır. Tur suresinin 48. Ayetinin meali de şu şekildedir;

Meal içinde dikkat çeken en önemli kavram ise sabır kısmıdır. Yani birini birinden uzaklaştırmak için okunacak olan dua için mutlaka sabır etmek gerekir. Bu konuda kişilerin rabbine hamd etmesi de oldukça önemlidir. Uzaklaştırma duası büyü niteliğinde değildir. Bu uygulamanın kişinin kendisini korumak ve çevresindekileri korumak amacı ile yapılması oldukça uygundur. Duayı yapacak olan kişilerinde bu detayı bilerek hareket etmesi önemlidir. Yapılacak olan uygulamanın detaylı şekilde yapılması, duaların doğru şekilde okunması, iyi niyet çerçevesinden yapılması gerekir. Bu dua insanları birbirinden ayırmak adına da yapılır. Bu kötü niyet çerçevesinde ya da iyi niyet çerçevesinde olabilir.

Etkileri Nelerdir?Özellikle evli olan kişiler eşlerinin kendilerini aldatması sonucu da yapmaktadır. Yapılan dua sonucunda eşini aldatan erkekler aldattığı kadından soğumaya başlar. Bu soğuma sonucunda eşine ve ailesine geri döner. Eşlerin evliliğini kurtarma açısından sık şekilde tercih edilir. Soğutma duasına maruz kalan kişiler karşısında olan kişiye karşı manevi açıdan ve cinsel açıdan soğur. Onunla beraber olmak istemez ve onunla duygusal anlamda bir şeyler de yaşamak istemez.

Yaşanan bir ilişkide fazlasıyla baskın olan erkekler ya da sevilen kişilerin evli olduğunu sonradan öğrenen kişiler bu tarz erkeklerden sorun yaşamadan uzaklaşmak ister. Bunun içinde soğutma büyüsü tercih eder. Duanın detaylı bir şekilde yapılmasından sonra erkek günden güne kadından uzaklaşmaya ve soğumaya başlar. Buz gibi soğuyan erkeğin davranışları da ilgisizleşmeye başlayacaktır. Bu duanın okunmasından sonra sabır ile belirtileri ve etkileri beklemek gerekir.

Bir kadın istemediği halde onu rahatsız eden ya da laf atan kişilerin çevrenizde bulunmasından kaynaklı olarak onun sorun yaratmadan uzaklaşmasını sağlamak içinde yapılır. Kendinden soğutma adına yapılacak olan duada boşanma kararı da alınır. Kısa süre içinde alınan bir karar haline dönüşür. Bu duanın iyi niyet ile okunması ile soğutma yapmak istediğiniz her kişiden hızlı bir biçimde uzaklaşabilirsiniz. Erkek ya da kadın fark etmeden etkilerini gösterir. Etkiler kişiden kişiye değişkenlik gösterse de uzaklaşa en belirgin olanıdır. Özellikle evli olan çiftlerde cinsel soğuma da kısa süre içinde yaşanır. Özellikle çiftler yan yana durmak istemezler. Yaptıkları her davranış birbirine batar hale gelir.

Özellikle evli olan çiftlerin çocukları olsa bile evlilikleri kurtulmaz. İşlemlerin sonunda mutlaka boşanma gerçekleşir. Çocuklar bile bu evliliği kurtarma konusunda gerekli önemi taşımaz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!