GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Para Çekme için 10 Enerjı Çalışması

Para ve onu kendine çekmenin yollarını ve araçlarını bulmak ister. Para nefes almak kadar önemli bir hal aldı, çünkü hayatta kalmak ve temel amaçlarla onsuz karşılaşmak mümkün değil. Para kazanmak istiyorsanız, yolunda duran blokajları kaldırmanız gerekir. Müreffeh bir insanın bol miktarda parası vardır ve daha fazlasını elde etmeye odaklanır.

Para genellikle refah ve zenginlik yol açan güçlü bir güç ile karşılaştırılır. Daha fazla para kazanmak için mıknatıs olmak için yaratıcı fikirleri, harika fırsatları ve iyi şansları sisteminize eklemeniz önemlidir.

1-Parayla ilgili olumsuz blokları tespit etmekNegatif enerjiyi hayatınızdan çıkarmak zorunludur. Tüm paranı kaybedeceğinden mi korkuyorsun? Korkuyu sevinçle değiştirmeye çalışın. Bu aşamalı bir süreçtir ve biraz zaman alacaktır. 

Para çekmenin basit bir yolu, olumsuz düşünceleri ortadan kaldırmak ve yaşam tarzınıza olumlu düşünceleri dahil etmektir. Sahip olduklarınız için mutlu ve minnettar olun ve pozitif enerjinizi mümkün olan en iyi yöntemlerden elde etmeye odaklayın.Hedefinizi para yardımı ile ulaşmak istediğiniz şeylere odaklayabilir ve takviminizi tek tek yaparak işaretlemeye başlayabilirsiniz.

2- Para Aşkı: Para çekmenin önemli bir yolu koşulsuz olarak sevmektir. Aşk, kesinlikle tüm dünyadaki en önemli ve güçlü duygulardan biridir. Dileğinizi kalbinizin derinliklerinden belirli bir şeye koyduğunuzda, bunu yaşamınıza başarıyla dahil etmenin yollarını bulmaya çalışırsınız. Para için benzer şekilde düşünün ve onu yaşam tarzınıza davet etmek için mıknatıs gibi çekdiğinizi göreceksiniz. Yaklaşımınıza ve tavrınıza pozitifliği dahil etmek için bazı basit alıştırmalar ve meditasyonlardan yardım alın. Zihniyetinizi değiştirin ve iyimser düşünerek parayı tezahür ettirmeye başlayın. Tüm olumlu duygularınızı ve hislerinizi para alma, edinme, yönetme ve çekme konusunda kullanın.

3- Düşünce sürecinizi değiştirmek: İnsanlar alışkanlık yaratıklarıdır. Para çekmeye başlamak istiyorsan, dünyayı ve para meselelerini görme şeklini değiştirmen gerekiyor. Asla olumsuz düşüncelerin, sizi depresyona neden olacak şekilde etrafını sarmasına izin vermeyin. Bunun yerine, kendinizi para çeken güzel ve canlı düşüncelerle kuşatın. Önceki düşünce sürecinizi değiştirebilmeniz için çabalarınızda gayretli olun. Meditasyondan yardım alın ve bolluk ve şükran açısından düşünmeye başlayın. İçselliğinize mutlu düşünceler getirdiğinizde, kendinizi daha iyi bir zihin çerçevesinde bulursunuz ve para konularında iyi kararlar verebilirsiniz.

4- Parayı kokla ve hisset: Bu alt başlıktan şaşırmanız gerekir, ancak birkaç dakika düşünürseniz, neden koku almanın ve para hissetmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Para çekmenin önemli bir yolu onu elimizde tutmak ve sevgiyle hissetmektir. Sevdiğiniz şeyleri herhangi bir durumda bırakabiliyor musunuz? Parayı bu şartlar altında düşünün; birkaç gün içinde değişen koşulların yanı sıra kendi tutumunuzda da geçerli bir fark göreceksiniz. Paranın her zaman sizin için uygun olduğunu bilmeniz ve tekrar tekrar çekebilmeniz önemlidir. Bu, zihninizdeki tüm olumsuz enerjileri ve düşünceleri gidermenize yardımcı olacak ve parayla ilgili iyilik duygusunu teşvik edecektir.

5- Para kendi enerjisine sahiptir: Para çekmek için yollar bulmak istiyor, sonra güçlü bir enerji kuvveti olarak düşünmeye başlıyorsun. Koşullarınızdan memnun olun ve mutluluğun konusunu bulamadığınızı düşünüyorsanız, durumunuzu daha iyi hale getirmeye çalışın. İyi bir şeye uygulanabilir katkılar sağlayın ve bu konuda mutlu olun. Sizden küçük bir bölümünün dünyada nasıl bir fark yaratabileceğini hayal edin.
6- Paraya saygı göster: 
Nasıl saygı duyacağınızı anlamaya çalışarak yine şaşırdım. Aslında çok basit. Şimdiye dek fark etmiş olmalısınız ki para çekmek için yaşamda ekstra bir şeye ihtiyacınız var. Evet, çalışkan olmanız ve iyi bir iş çıkarmanız gerekiyor, fakat bu ne ekstra. Hayattaki her şey pozitif enerji ve sizi çevreleyen koşullara nasıl cevap vereceği ile ilgilidir. Bazı insanlar her zaman para kaybetmekten korkar ve yaşamlarına kasten mutsuzluk getirir. Böyle bir tutumu teşvik etmeyin bunun yerine parayla ilgili neşe, mutluluk ve sevgi anlamında düşünün. Paraya saygı göstermek, düşüncesizce hiçbir yere itmemek için doğru şekilde düzenlemek ve doğru yerde tutmak anlamına gelir. Her para birimini saygılı bir şekilde kutsa ve hem kendinde hem de senin paranla barış yap. Kolayca para çekebilmeniz için olumlu bir bakış açısı sağlayın.

7- Paranızı akıllıca harcayın: Afet için bir reçete olduğu için herhangi bir uygun planlama yapmadan rastgele para harcayamazsınız. Paranın para çektiğini ve para kazanmak için harcamak için uygun bir planınızın olması gerektiğini unutmayın. Yatırım şirketlerinin şimdi düşün, işle ve sonra iyi kararlar al. Her şekilde müreffeh olun. Bol miktarda ucuz eşyadan daha az sayıda da olsa kaliteli ürünlere sahip olmak çok önemlidir. İyi bir mutluluk, refah ve zenginlik hayatı yansıtan şeylerle kendinizi kuşatın. Akıllıca para harcayabileceğiniz şekilde tasarrufları teşvik edin. Bu size finansal güven verir ve hayatınızdaki parayı ve bolluğu çekmenize yardımcı olur.

8- Bolluğa odaklanmak: Para çekmenin kesin bir yolu, tüm enerjinizi koyarak ve bolluğa odaklanmaktır. Tek bir şeye tamamen konsantre olduğunuzda, edinme şansınız açıkça artar. Gözlerini kapat, içeriye bak ve başardığın için minnettar ol. Periyodik olarak güncellemek ve iyi hissetmek için bir kağıda yazın.

9- Gerçekçi Rüyalar: Pozitif enerjinin zihniyetimiz üzerinde büyük bir etkisi vardır ve bizi doğru yöne sürükleyebilir, ancak gerçekçi rüyalarınızın olması önemlidir. İstemek ve hayal etmek bedenimiz ve ruhumuz için iyidir, ancak onları başarmak için çalışmamız gerekir. Para çekmek için .ö yollar arıyorsanız, o zaman sahip olduğunuz farklı finansal hedefleri görselleştirmeye başlayın.
Düşünce sürecinizde açıklığa kavuştuğunuzda, onlara ulaşmak için daha iyi bir şekilde çalışabileceksiniz. Motive olun ve kendinize inanın ve tekrar tekrar mümkün olduğunu söyleyin ve sonra bunu başarmaya çalışın. Güven kazandıktan sonra, oluşturduğunuz yolda yürümek daha kolay olacaktır.

10. Zengin olduğunuza inanın. Zenginlik zengiliği doğuracaktır. İnanç gerçekliğiniz değiştirecek ve zengin olmaya adım adım yaklaşacaksınızdır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!