ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

YAY ERKEĞİ AŞK HAYATI

Yay burcu erkeği, aşk hayatında romantik ve duygusal bir yapıya sahip değildir. Yay burcu erkeği aşkı nasıl yaşar, bir ilişkiden beklentileri nelerdir ve nasıl kadınlardan hoşlanır? bütün soruların cevaplarını aşağıdaki içeriğimizde bulabilirsiniz.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği aşk hayatında romantik ve duygusal değildir. Tam anlamıyla yaramaz bir çocuktur. Aşk hayatı oldukça hareketli geçer, kolay kolay ciddi bir ilişkiye başlamaz. Hani derler ya, ciddi ilişki yaşatmayı düşündüren bir kadın olmalıdır.

Partnerinin de neşe dolu eğlenceli, iyi bir arkadaş olabilecek kişi ister. Partneri böyle olursa doğru kişiyi bulduğuna inanır. Yay burcu bir erkekle birlikte olmak istiyorsanız kıskançlık sergileyen ve hoşgörüden uzak biri olmamalısınız.

Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkündür, arkadaşlarıyla zaman geçirmeyi partneriyle geçirdiği zamana tercih eder. Bunun için birlikte oldukları kadınlarla mutluluğu yakalamak için onların hoşgörülü olması gerekir.

Yay burcu erkeği cinsellik, yay burcu erkeği aşk, yay burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?, yay burcu erkeği ikizler kadını, yay burcu erkeği aşk hayatı, yay erkeği aşk belirtileri, yay burcu erkeği etkileme yolları, yay burcu erkeği aşk uyumu gibi soruların cevaplarını araştırdık ve derledik.

Yay Burcu Erkeği Özellikleri

 • Yay burcu erkeğigöz hatları gerçekten geniştir ve dolgun dudaklara sahiptir.
 • Yay burcu erkeği, son derece kibar ve beyefendi bir erkektir. Hayatının her alanında bu şekilde yaşar.
 • Renkli, sevecen ve ılımlıdırlar. Cana yakın davranışları ile etrafındaki insanlar tarafından sevilir.
 • Yay burcu erkeğidaima iyi niyetli olmaya çalışır. Kimse için kötü düşünmek istemez. Onlara değer vermeyi tercih eder.
 • Son derece duyarlıdır ve kimse onun için düşüncesiz bir insan diyemez. Derse de yalan söylemiş olur.
 • Yay burcu erkeği oldukça enerjiktir ve hayattan zevk almasını iyi bilir. Kendisini daima iyi hisseder ve sürekli olarak hareket halinde olmak ister. 
 • Hareketsiz monoton bir yaşam yay burcu erkeğini çok sıkar. Ayrıca açık havayı da çok sever. Kapalı ve sıcak ortamlar ona göre değildir.
 • Yay burcu erkeğinin çok konuşkan olduğunu söyleyelim. Fakat konuşurken öyle mantıklı cümleler kurar ki hiç sıkılmazsınız.
 • Yay burcu erkeği için dostluk çok önemli bir kavramdır. Dostları için her türlü şeye katlanır ve her türlü fedakarlığa hazırdır.
 • Arkadaş canlısıdır ve dostlarının her zaman iyi hayatlar sürmesini ister. Onlara elinden geldiğince yardım eder.
 • İçlerinde onlara karşı asla kötülük beslemez. İçten ve samimi yapısı ile dostları tarafından çok sevilir.
 • Yay burcu erkeği her zaman doğruyu söylemekten asla çekinmez. Dürüst olması bazı insanları şaşkına çevirir.
 • İnsanları mutlu etmek için yalan söylemek veya doğruları söylememek ona göre değildir. Her konuda açık sözlüdür.
 • Bu kadar doğrucu olması bazen insanları rahatsız etse de onu sevenler böyle sevmeye alışmıştır. 
 • Karşısındaki insanın ne hissettiğini pek fazla umursamaz, onun için dürüst olmak daha önemlidir.
 • Meraklı bir yapısı vardır ve hemen her konuda ufakta olsa bilgi sahibidir. Meraklı olması bilgili olmasının sebeplerinden birisidir.
 • Yay burcu erkeği, bir konuda eleştiride bulunmaktan çok hoşlanır ve bunu yaparken de çekingen tavırlar sergilemezler.
 • Yay burcu erkeği, bütün bu özelliklerine rağmen çok cömerttir. Eli son derece açıktır ve para konusunda tutumlu değildir. 
 • Bir dostunun para ihtiyacı olduğu zaman ona elinden geldiğince yardım etmekten çekinmez.
 • Yay burcu erkeği özgür olmayı daha çok sever ve kısıtlanmaktan nefret eder. Herhangi bir yere bağlı kalmayı sevmez.
 • Yay burcu erkeği, yersiz şakaları ile bilinir. Bu şakaları bazı insanlar tarafından sevilse de çoğu insan tarafından sevilmez.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay burcu erkeğini sahiplenmeyecek, kıskanmayacak ve sürekli sorularınızla boğmayacaksınız çünkü bu erkekler bunlardan nefret eder. Sakın nerede olduğunu sormayın, sizden nefret eder ve uzaklaşır. Onun için bir yay burcu erkeği ile sevgili olmadan önce uzunca bir düşünün.

Söz konusu evlilik olduğunda ciddiyeti fark eder ve kendisine çeki düzen verir. Gözü partnerinden başkasını görmez. Yay burcu erkeği birini çok fazla sevmediği sürece romantik ve duygusal davranışlar sergilemez. 

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Yay burcu erkeği özgürlüğüne aşırı derecede düşkün olduğu için kendisine ayak uyduracak, sıkıntıya sokmayacak ve hoşgörü sahibi kadınlardan hoşlanır. Kendi bildiğini okuyan, sert çıkışları olan ve her şeyin kendi isteği doğrultusunda yapılmasını dayatan kadınlardan haz almazlar.

Yay Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Yay burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız,  sıkıcı ve baskıcı olmamanız en önemli şeylerden birisidir. Özgürlüğüne düşkündür ve onu kısıtlamak son derece yanlış olacaktır. Ona yaklaşırken ciddi düşünmediğinizi belli etmemeniz gerekir. Eğer sizin ciddi düşündüğünüzü anlarsa sizden direkt uzaklaşır. Onun yaptıkları için ona hesap sormamanız gerekir.

Yay Burcu Erkeği Cinsellik

Yay burcu erkeği cinsellikte kolay uyarılır. Cinsel ilişkide yapacağınız hareketler yay erkeğinin sizi çekici bulmasına neden olur ve buda onu uyarabilir. Yay burcu erkeği, çok fazla duygusal değildir ve cinsel hayatında farklı fanteziler denemek ister.

Partnerine karşı oldukça dürüsttür. Onu bir gecelik ilişki için kullansa bile bunu yüzüne söylemekten çekinmez çünkü çok fazla dürüsttür. Cinsel ilişkide aradığı kişiyi bulmak için sürekli farklı kişiler ile birliktelik kurabilir. Ayrıca ilişikiye girdiği kişiyle uzun uzun konuşmayı çok sever.

Yay Burcu Olan 20 Ünlü Erkek

 1. Adam Brody
 2. Adan Canto
 3. Ben Stiller
 4. Brad Pitt
 5. Cem Adrian
 6. Dominic Monaghan
 7. Furkan Kızılay
 8. Gökçe Özyol
 9. Hakan Yılmaz
 10. Haluk Levent
 11. İsmail Ege Şaşmaz
 12. Gökhan Özen
 13. Jesse Metcalfe
 14. Jon Tenney
 15. Kevin Sussman
 16. Mehmet Ali Alabora
 17. Murat Cemcir
 18. Necati Şaşmaz
 19. Okan Yalabık
 20. Tolgahan Sayışman
Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!