ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

KOÇ ERKEĞİ AŞK HAYATI

Koç burcu erkeği, öz güvenli olmasıyla kadınları etkisi altına almıştır. Koç burcu erkeğinin belli başlı özelliklerini anlatarak, nasıl kadınlardan hoşlandığını, aşk hayatını nasıl yaşadıkları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği öyle çekingen değildir. Kendine oldukça öz güveni vardır ve bu çekici özelliğiyle kızları kolay etkiler. Yalnız kalmaz ancak yalnız kalmayı tercih edebilir. Söz konusu aşk olduğu zaman son derece ateşli ve sevgi dolu olurlar. Kendisi gibi insanlardan hoşlanır ve böyle kadınlar arar.

KOÇ ERKEĞİ AŞK HAYATI

Aşk hayatında otoriter ve kararlı bir yapısı vardır. Sürekli sürpriz yapmaktan hoşlanır, partnerini mutlu etmek için oldukça cüretkar davranışlarda bulunur. Eğer tam anlamıyla aşık olursa aşkta sınır tanımaz ve çok değer verirromantik olur.

Koç burcu erkeği, koç burcu erkeği özellikleri, koç burcu erkeği aşk hayatı, koç burcu erkeği cinsellik, koç burcu erkeğini reddetmek, koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?, koç burcu erkeği soğursa ne yapmak gerekir?, koç burcu erkeği ile ikizler kadını arasındaki ilişki? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık ve derledik.

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

 • Koç burcu erkeğifiziksel olarak kadınları kendine çekmesini iyi bilir. Yüz hatları kadınların çok hoşuna gider ve koç burcu erkeği, inanılmaz yüz hatlarına sahiptir. 
 • Genel olarak ince ve küçük burunlu olur. Bir gülüşüyle bile kadınları etkileyebilir.
 • Koç burcu diğer burçlar arasından en çekici olandır.
 • Kendilerine güveni her zaman sonsuzdur ve asla yaptıklarından pişman olmazlar.
 • Her konuda başarısı olduğunu ve en iyisinin o olduğunu düşünür.
 • Yerinde durmazlar ve sürekli içi kıpır kıpır oldukları için sürekli gezmek isterler.
 • Koç burcu erkeği, dik başlı olmalarından dolayı onları bir konuda ikna etmek veya caydırmak çok zordur.
 • Bir konuda hata yapsalar bile o hatayı kabul etmez ve söz edilmesinden hoşlanmazlar. Ayrıca bencil davranışlarda sergileyebilirler.
 • Koç erkeği çok meraklıdır her konuda bilgili olmak ister. Araştırıcı yapısıyla bir çok konuda da bilgi sahibidir. 
 • Aşırı derecede heyecanlı olan koç burcu erkeğiheyecanlı yapısını gizler.
 • Koç burcu erkeği oldukça yardımseverdir. Yardıma muhtaç bir insan gördüğünde ona elinden geldiğince yardım eder.
 • Koç burcu erkeği özgürlüğüne çok düşkündür ve kısıtlanmasından nefret eder. Kısıtlayan kişiden soğur ve ondan hemen uzaklaşır.
 • Dilediği gibi gezmekyaşamak ve özgürce hareket etmek ister. Bir konuda onu kısıtlamak yapılacak en kötü hatalardan birisidir.
 • Cömert olmaları ve paraya önem vermediklerinden dolayı, yapacakları yardımın sınırı olmayacaktır.
 • Özgür ruhlu olan koç burcu erkeği, iş hayatında maddi sıkıntı çekmemek için elinden geleni ardına koymaz. Sürekli çalışır ve maddi gücü elinde tutar.
 • Koç burcu erkeği, emir altında olmaktan hoşlanmaz ve kendi işine sahip olmak ister. 
 • Dostlarını özenle seçerler ve her şeyden önce dostları onun için önemlidir. Onlarla vakit geçirmek isterler.
 • Koç burcu erkekler hayattan zevk almasını iyi bilir ve zorluk çekse de fazla kafasına takmaz. Keyfine aşırı derecede düşkündür.
 • Koç burcu erkeği kırılmaktan ve incitmekten hoşlanmaz. Kırıldığında oldukça sinirli olurlar ve karşısındaki insana ne söylediğini bilmezler. İçinden geldiği gibi konuşur ve etrafındaki insanları kırarlar.
 • Koç burcu erkeği, sosyal hayatına çok önem vermektedir. Bu yüzden de etrafında bir çok insan vardır. Bu durum onların çok hareketli bir yapıya sahip olmalarından dolayıdır.
 • Ev hayatı ise koç burcu erkeğerahatlıkhuzur ve mutluluk verir. Kafa dinlemek istediğinde evine gider ve tek başına uzunca vakit geçirir.

Koç Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Aşk hayatında çoğu zaman kendi isteklerini ön planda tutar. Hareketli bir yaşayışı vardır. Sosyal olarak aktiftir ancak aşk söz konusu ise biraz asosyal olabilir. Aşk hayatı oldukça hızlıdır. O kadar hızlıdır ki hızına yetişemezsiniz.

Bir bakarsınız başlamış ve diğer gün bitmiştir. Hoşlandıkları kişiyi ne olursa olsun elde etmek isterler sonrasında çabucak sıkılır ve terk edebilirler. Aradıkları aslında gerçek bir ilişkidir. Damdan atlar gibi başladıkları ilişkiler uzun süreli olmaz.

Birçok kişi ile ilişkiye başlar ancak gerçek aşkı buldukları zaman ilişkileri uzun soluklu olacaktır. Anlaşıldığı gibi koç burcu erkeği oldukça zorludur. Yani siz onun için ne anlam ifade ediyorsanız o yönde bir değer alırsınız. Ayrıca kendisine yapılan kıskançlıklardan ve kısıtlamalardan asla keyif almaz özgür bir ruha sahiptir.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Koç burcu erkeği, yanında olan, kendisini önemseyen, ilgili olan kadınlardan hoşlanırlar. Verdiği sözleri yerine getiren kararlı kadınlardan etkilenme olasılığı fazladır. Koç erkeğini etkilemek istiyorsanız; samimicesur ve düşüncelerinizin net olması gerekir. Daha ayrıntılı bilmek istiyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Koç burcu erkeğini etkilemek için, duygusal olmamanız ve mantıklı olmanız gerekir. Mantıklı ve ılımlı davranarak koç burcu erkeği kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz.

Koç burcu erkekler, kadının güzel veya bakımlı olmasına bakmaz. Dürüst ve güvenilir birisine kanı ısınır ve ona aşık olur. Sinirli ve asabi kadınlar koç burcu erkeği etkilemeyi başaramazlar.

Yine de ara sıra ufak çıkışlar yapmanız onu etkileyecek ve hoşuna gidecektir. Koç burcu erkeği etkilemenin en iyi yanı meraklı olmanızdır. Koç burcu erkeğini etkilemeyi başarsanız bile unutmamanız gereken bir şey var oda, ilgisini sürekli olarak kendinizde tutamazsınız. 

Koç Burcu Erkeği Cinsellik

Koç burcu erkeğicinsel ilişkide atılgan bir yapıya sahiptir. Sürekli olarak değişim ister aynı kalmaktan sıkılır. Farklılığın cinsel ilişkiye renk kattığı düşüncesindedir.

Bu yüzden de rutin olarak yaşanan ilişkiden zevk almaz. Partnerinin değişime açık olmasını ister.

Cinsel ilişkiye girmek istediği partnerine ilk adımı atar ve onu ilişkiye ikna etmek için elinden geleni yapar. Partneri ile ilişkisinde yöneten taraf olmak ister. Cinsel ilişkiyi daha çok rahatlamak ve farklı bir deneyim yaşamak için ister.

Koç Burcu Olan 20 Ünlü Erkek

 1. Sergio Ramos
 2. Yalın
 3. Alec Baldwin
 4. Robert Downey
 5. Ufuk Özkan
 6. Murat Yıldırım
 7. Uğur Pektaş
 8. Haluk Piyes
 9. Okan Bayülgen
 10. Pashan Yılmazel
 11. Russell Crowe
 12. Jackie Chan
 13. Murat Kekilli
 14. Alp Korkmaz
 15. Arda Kural
 16. Kadir İnanır
 17. Kadir Doğulu
 18. Albert Riera
 19. Cem Karaca
 20. Bora Duran
Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!