Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Vega Yıldız Bağlantısı Vega Enerjisi

Vega yıldızı kuzey yarım kürede yaz aylarında görülen en parlak ve beşinci yıldız kabul edilen bir yıldızdır. Değişik kültürlerde farklı isimler verilmiş olmasına karşın adı genelde zafer anlamına gelmektedir. Merkür ve Venüs karakteristiğinde olup, zenginliği ünü ve başarıyı simgeler.
Vega yıldızının enerjisi ile özel bir bağlantı kurabilir ve özel bir meditasyon ile bağlantı kurabilir ve olumlu bir şekilde kullana bilirsiniz.

VEGA YILDIZI BAĞLANTI MEDİTASYONU
1-Bunun için öncelikle sakin bir yerde sessizce oturun yada uzanın.Gözlerinizi kapatın ve gevşeyin.
2-Burnunuzdan derin nefes alın,dikkatinizi alın chakranıza yani üçüncü gözünüze verin ve nefesinizi yavaşça burnunuzdan verin.Nefes verirken de dikkatiniz üçüncü gözünüzde olsun.
Bu işlemi 8-10 kere yapın,nefesinizi sakin ve yavaş alıp vermeniz,gevşemiş olmanız ve dikkatinizin 3.gözünüzde olması çok önemlidir.
3-Daha sonra dikkatinizi tepe çhakranıza verin.(Tam başın tepesi,bebeklerde bıngıldağın olduğu yer)burnunuzdan nefes alırken içiniz den ‘vega yıldızı enerjisi ile bağlantı kuruyorum’ deyin. Ve gökyüzünden gelen mavi ışığın tepe chakranız dan girerek tüm bedeninizi doldurduğunu imgeleyin.Daha sonra rahatça nefesinizi burnunuzdan verin.Bu işlemi 8-10 kere yapın.
4-Sonra gökyüzünden parlak mavi renk bir yıldız imgeleyin.Onunla aranızdaki enerji bağını hissedin,ondan çıkan enejinin sizin tepe chakranızla bir bağlantı oluşturduğunu hissedin.
Bu hissetmeyi (imgelemeyi ne kadar çok yaparsanız o kadar faydalı olur.)
5-En son aşamada Vega yıldızının enerjisi ile bağlantı kurdum ve artık bu enerjiyi kendi hayatım için en olumlu şekilde kullanmaya niyet ediyorum diyerek çalışmanızı bitirin.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!