ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

Stonehenge, Yaz Gündönümü Kutlamalarını Tarihte İlk Kez Canlı Yayınlayacak

Stonehenge, 21 Haziran’da her yıl yaz gündönümü için dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçileri ağırlıyor. İnsanlar, yılın en uzun gününde ayakta duran taş halkasının üzerindeki güneşin doğuşunu izlemek için İngiltere’nin Wiltshire kentindeki antik bölgede bir gecede bir araya geliyorlar.

Bu yıl, Coronavirus sebebiyle Stonehenge sanal çağa getiriliyor, çünkü yaz için ne yazık ki toplantılar iptal edildi.

Stonehenge’in direktörü Nichola Tasker, “Güvenli bir şekilde devam edip edemeyeceğimize geniş ölçüde danıştık ve etkinliğe her zamanki gibi ev sahipliği yapmayı çok isterdik, ama ne yazık ki sonunda, başka seçeneğimiz yok. iptal etmek.

“Canlı akışımızın, yılın bu kadar özel bir zamanında bu manevi mekana yakın ve uzaktaki insanlara bağlantı kurması için alternatif bir fırsat sunmasını umuyoruz ve önümüzdeki yıl herkesi ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.”dedi.

21 Haziran, büyücü ve pagan topluluğu da dahil olmak üzere dünyadaki birçok kişi için özel bir andır. Ritüelde, ziyaretçilere Stonehenge dokunan ve güneş ışığının ilk ışınlarında şarkı söyleyen beyaz pelerinli ve kapüşonlu druidler eşlik edecek.

Stonehenge’deki yaz gündönümü, 21 Haziran Pazar günü sabahın erken saatlerinde (BST), English Heritage’in Facebook sayfasında canlı yayınlanacak. Buraya tıklayarak canlı yayına katılabilirsiniz.

Bu muhteşem mucizevi anı kaçırmamak için şimdiden ajandanıza not almanızı kalben tavsiye ederim Sevgili Gönül Dostum.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!