GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

KORUYUCU SEMBOL TILSIMLAR TAROT OKUYUCUSU

Yüzyıllar boyunca, korunma sembolleri, güçlerine inanan birçok insan için psikolojik ve zihinsel bir rahatlama kaynağı olmuştur. Bu semboller ve inançlar her kültürde mevcuttur ve tarih boyunca gelişmiştir. Aynı sembol kültürlerde farklı şeyler ifade edebilir. Bununla birlikte, bu semboller arasındaki benzerlik, insanları kötü ruhlardan, şeytanlardan ve negatif enerjilerden korumaktır. İskandinav, Wiccan, Mısır, Pagan, Kelt, Cadı, Kızılderili, Judaeo-Christian ve diğerleri dahil olmak üzere farklı manevi yollardan günümüze kadar gelmekteler.

Eğer kendinizi güvende hissetmiyorsanız, yaşamın zevklerinin tadını çıkarmak zordur. Zamanın başlangıcından beri, insanlar kötülüğü ve kötü şansı önlemek için bu koruyucu işaretleri ve sembolleri kullanmışlardır.

Tüm dünyadaki kültürlerde çok sayıda koruma sembolü vardır. İnsanlar bu sembolleri sadece mücevher olarak değil aynı zamanda ruhla daha derin bir düzeyde bağlantı kurmak için de kullanırlar. Birçok sembol, manevi dünyayı ve korumayı daha iyi anlamayı sağlar.

Koruma sembolleri doğaüstü ve fiziksel düşmanlara karşı bir savunma katmanı oluşturur. Hem popüler hem de etkili olduğunu kanıtladılar ve kullanıcıya zihinsel barış sağladılar ve hala sağlamaya devam ediyorlar.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!