RİTÜELLER Sana Bana Özel 

ŞANS AROMATERAPİ YAĞI NASIL HAZIRLANIR ?

Aromatik yağlar, aromaterapide sağlık, rahatlama ve stresten kurtulma
gibi bir çok nedenle kullanılan bitki özlerinden üretilmiş yağlardır.

Eski çağlardan beri yağların enerjilerinin kullanımları vardır ki bu daha az bilinen bir konudur. Bir çok kültürde bitkilerin enerjisi olduğunu düşünen insanlar bunları sadece sağlık için değil aynı zamanda yaşamlarında farklı amaçlar için de kullanmışlardır. Eski kadim uygarlıklarda bitkilerin enerjisinin kullanımı çok olağan iken daha yakın
tarihte bahçesine nane ektiği için cadı olarak suçlanan ve engizisyon
tarafından yakılan insanlar da olmuştur. Bu nedenle uzun bir süre bitkilerin gücünden uzaklaşan insanlar günümüzde yeniden bitkilerin güçlerini keşfetmişlerdir. Aslında bitkilerin enerjileri uzun yıllar üzerinde çalışılması, tek tek bitkilerin özelliklerinin ve enerjik değerlerinin bilinmesi gereken bir konudur.

Aşağıdaki vereceğim karışım için için doğal yağ kullanmaya dikkat edin, sentetik yağın hiç bir
etkisi olmayacaktır. Ayrıca erkek kuvarsa ihtiyacınız olacak. İşte bu sebeple bir tane edinmenizi öneririm. Erkek kuvarsında gerçek olması çok önemlidir aksi halde yağınızın bir etkisi olmayacaktır. Kuvarsınızı önce temizlemeyi ve daha sonra kullanmayı unutmayın.

ŞANS YAĞI İÇİN GEREKLİ MALZEMELER

Yasemin Yağı
Küçük bir erkek kuvars kristali
Yeşil renk bir mum
Kişisel bir şans sembolünüz varsa çalışmada yanınızda yanınızda bulundurun.
Yeşil renk bir örtü – Tek renk olsun karışık renkler olmaz.

Öncelikle bu yağı perşembe günü ay büyürken hazırlamanız önerilir bu şekilde enerjisi daha güçlü olacaktır. Sakin bir yere geçin ve mumunuzu yakın. Yeşil renk şansı çeken bir renktir ve mumun ateş elementi ile ilgili olmasıyla yeşil rengin enerjisinin bu şekilde çevrenize yayılmasını sağlayacaksınız. Ancak mumunuz boyama mum olmasın gerçek yeşil mum olsun. Mum 5 dakika kadar yandıktan sonra bir kağıda aşağıdaki niyeti yazın. ” Büyük bir şansa sahip olmaya niyet ediyorum ve şansı hayatıma çekecek bir enerji alanı oluşturuyorum” Daha sonra kuvarsınızı elinize alın, ağzınıza yaklaştırın ve niyetinizi sesli olarak 8 kere tekrarlayın. Bu kuvarsa niyetin yüklenmesi çalışmasıdır. Yağınızı bir kaba alın ve içine kuvarsınızı koyun. Üzerini yeşil bir örtüyle örtün ve mumun yanına koyun. En az bir saat bu şekilde bekletin ve sonra mumu söndürebilirsiniz. Arkasından bir gece boyunca taşınız yağın içinde kalacak şekilde yağı bekletin.

Ertesi gün taşı yağın içinden alın, yağınızı bir şişeye koyun ve seli olarak 8 kere ” Bu yağ benim şans yağımdır ve hayatımın her alanında bana şans getirir deyin. Daha sonra yağınızı şansı ne zaman hayatınıza çekmek isterseniz koklayabilirsiniz, aromatik yağ olarak buhurdanlık kullanarak yakabilir ve evinize enerjisinin yayılmasını sağlayabilirsiniz, mumlarınıza biraz sürerek mumları yakıp daha fazla şans enerjisini hayatınıza çekebilirsini

Şans yağınız daha fazla şansı hayatınıza çekmeniz için etkili olsa da şans aynı bolluk – bereket gibi bir zihin durumudur ve bilinçaltınıza şanslı olduğunuz inancını girmeniz çok önemlidir. Bunun için olumlamalar yapmanızı öneririm. Kendinizi her durumda şanslı kabul etmeniz ve her olayda şanslı olduğunu noktaları görmeye çalışmanız da şansınızı arttıracaktır. Lütfen yağınızı bir destekleyici olarak kullanın ve ne zaman hayatınızdaki şansı arttırmak isterseniz enerjisinden faydalanın.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!