Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Bese Saka Para, Zenginlik, Mal edinme ve Başarı Enerji Çalışması

Enerji çalışmalarında kullanılan sembollerin bir kısmı master tarafından özel bir enerji tekniği uygulanarak programlanmış ve çalıştığınız enerjiyi odaklamaya yardım eden şekillerdir. Bunlar herhangi bir sembolle hazırlanabilir sadece masterın doğru çalışmayı yapmış olması yeterlidir.

Diğer grupta ise gücünü kolektiften alan eski semboller vardır. Bunlar tarihin eski dönemlerinden beri enerji çalışmalarıyla ilgilenenler, ezoterik çalışmalar yapanlar tarafından kullanılan sembollerdir. Bir çok kişi bu sembollerin belli bir etkisi olduğuna inanmıştır ve bu inanç çok köklüdür. Bizler hepimiz insanlığın ortak bilinçaltı ile bağlantıda olduğumuz için kendimiz inanmasak bile sembolü kullanarak, bu insanların inancının enerjisini kullanmış oluruz. Yani semboller kutsal değildir ancak enerjiyi yönlendirmekte çok işe yarayan anahtarlardır.

Bese Saka çok eski kökenleri olan bir Afrika sembolüdür. Sembol bolluk, zenginlik ve varlık
enerjisi vermektedir. Özellikle eski Mısır’da sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bese Saka sembolünün en büyük özelliği, maneviyatla elde edilen ve korunan maddi zenginliği simgelemesidir. Bu yönüyle günümüzde yaptığımız zihinsel ve ruhsal çalışmalarla hem maddi hem de manevi zenginlik elde etme isteğimizle çok uyumlu bir enerjisi vardır. Varlık ve zenginliğin dışında başarı etkisi de verir ve başarılı olmak istediğiniz alanlarda sizi destekler. Ayrıca zengin ve başarılı olma şansını da yükseltir. Bese Saka direk olarak para, zenginlik, mal edinme ve başarı ile ilgili bir semboldür.

Bese Saka direk olarak para, zenginlik, mal edinme ve başarı ile ilgili bir semboldür.

Genelde sembolleri kullanmak için uyumlanma almak gereklidir ki sembolün enerjisi ile rezone olarak tam fayda görmek mümkün olsun. Ancak bu sembolün enerjisini uyumlanma almadan da kullanabileceğinizi düşünüyorum. Bunun için size etkili olacağını düşündüğüm bir yöntem paylaşacağım.

Sembolün bir çıktısını alın ve her gün sabah uyanınca kolay ulaşabileceğiniz bir yere
koyun. Sembolu elinize alın ve sakin bir şekilde bir kaç dakika bakarak içinizden ismini mantra olarak tekrarlayın yani 1-2 dakika “Bese Saka” deyin. Sonra 3 kere ” Bese saka sembolünün enerjisi hayatıma bolluk ve bereketin akmasını sağlayacak büyük bir kapı açıyor” deyin. Bu sırada gözlerinizi kapatarak büyük bir kapı imgelemeniz ve bu kapının hayatınıza refah getirecek bir şekilde sizin için açıldığını hissetmeniz çok faydalı olacaktır. Kapının arkasından altın rengi, mor, yeşil, pembe gibi renklerde parlak ışıkların size doğru aktığını da imgeleyebilirsiniz. Bu çalışmayı rahat olduğunuz sürece sürdürebilirsiniz ancak odaklanarak yaparsanız toplamda 3-5 dakikalık bir süre yeterli olacaktır.

Bu çalışmayı mümkünse 21 gün değilse en az 7 gün yapmanızı öneririm. Elbette
hepimiz için aynı sonuçları vermeyecektir, kişisel sorunlarınız, hatalı inançlarınız veya korkularınız sonuçları etkiler. Ama yine de bir çok kişi için düzenli yapılırsa faydalı olacak bir enerji çalışmasıdır. Tamamen pozitif bir çalışmadır ve herhangi bir olumsuz etkisinin olması mümkün değildir ancak yine de uygulama ile ilgili bir kaygınız olursa yapmayın veya yapmayı sürdürmeyin. Çalışmalarınızı seçerken kişisel inisiyatifinizi kullanmanız en sağlıklı seçim olacaktır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!