Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

Ruhsal Acil Durumlar Neden Olur?

Dürüst olmak gerekirse, ruhsal acil durumların gerçekleşmesinin bilinen tek bir nedeni yoktur. Sebebi, sanırım herkes için benzersizdir.

5 ana başlık altında ruhsal acil durumları toplayacak olursak,

Ruhsal Acil Durumlar Neden Olur? Tarot Okuyucusu
  1. Bu sizin kaderinizdir – hızlandırılmış bir ruhsal uyanış süreci deneyimleyerek, bazı derin dersler öğrenmek, muazzam miktarda karma ile çalışmak ve bu yaşamda mümkün olan en aydınlanmış versiyonunuza dönüşmek üzeresiniz.
  2. Koşullandırmanız özellikle güçlüdür – koşullandırma, ebeveynlerinizden ve toplumunuzdan benimsenen inançlar, fikirler, alışkanlıklar ve kalıplar anlamına gelir. Bu koşullandırma biçimlerini aşmak ve onları çözmek için (böylece bilinçli bir “yükseltme” yaşayabilirsiniz), özellikle yoğun bir ruhsal uyanış geçirmeniz gerekiyordu.
  3. Üstün yetenekli bir şaman, ışık işçisi, şifacı veya “ruhsal bir lider” sinizdir. Ruhsal uyanış sürecinizin bir parçası olarak, sizi henüz öğrenmediğiniz bilinçsiz zihnin veya “ruh aleminin” güçleriyle birleştirmeyi içerir (bu nedenle manevi bir acil durum yaşıyorsunuzdur.)
  4. Geçmiş derin bir karma ile uğraşıyorsunuzdur – bazı inanç sistemlerinde, bu yaşamda geçmiş yaşamlarımızdan çözülmemiş travmalar ile uğraştığımıza inanılıyor – ve bu, eski kalıpları temizlemenize ve ‘temiz bir sayfa’ açmanıza yardımcı olmak için manevi bir acil durum halini deneyimliyor olabilirsiniz.
  5. Siz daha hassassınızdır – hepimizin çeşitli hassasiyet seviyeleri var ve manevi bir acil durum geçirenler diğerlerinden daha hassas ve empatik olabilir. Bu, manevi uyanışın neden manevi bir acil durumuna dönüştüğünü açıklayabilir. Hayata zaten duyarlı olanlar için çok ezici olsa da gerek sevgiyi deneyimlemek için bu süreç kıymetli ve gereklidir.

Deneyimlediğiniz manevi acil durumunuza bir amaç vermenin önemli olduğunu vurgulamak burada çok önemlidir. Friedrich Nietzsche’nin yazdığı gibi, “Yaşamak için bir nedeni olan kişi neredeyse her şeye katlanabilir”.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!