Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

RENKLERLE PSİŞİK KORUNMA

Mor renk: Mor en yüksek frekanslı renktir ve düşük titreşimli negatif enerjileri sizden uzak tutar.

Beyaz renk: Sizi tamamen izole eder. Kısa süreli kullanımı çok etkilidir ancak uzun süreli kullanırsanız negatif enerjileri engellediği gibi pozitif enerjileri de engelleyebilir. Bu da başka sorunlara yol açabilir.

Gümüş rengi: Auranızı görünmez yapar. Özellikle tehlikeli ortamlarda auranızda gümüş rengi kalkan imgelemeniz ve imgelemeye elinizden geldiği kadar devam etmenizi öneririm.

Altın rengi: Altın hem korunma özelliği olan hem de size pozitif enerji veren bir renktir. Ancak korunma özelliği mor yada gümüş kadar güçlü değildir. Ama yine de aynı anda psişik korunma hem de iyi şeyleri hayatınıza çekmek için kullanabilecek bir enerjisi vardır.

Pembe renk: Pembe normal şartlarda korunma için kullanılmaz ancak kalp çakrasının enerji frekansını harekete geçirdiği için insanların kalp çakrası ile bağlantı kurmanıza yardım eder. Bu da karşınızdaki insandan size gelen negatifin doğal olarak kesilmesini sağlayacaktır. Ayrıca sevgi, yumuşaklık, merhamet ve hoşgörü de verecektir.

Yeşil: Yeşil renkte direk korunma için kullanılmaz ancak korkunun üstesinden gelmeye yardım ettiği için enerji durumunuzu değiştirir, sizi güçlendirir ve bu güç negatif enerjilerden daha az etkilenmenizi sağlar.

Bu renklerden seçtiğiniz bir tanesi ile sabah 10 dakika meditasyon yapmanızı öneririm. Sakince oturun ve nefesinizi burnunuzdan derin ve sakin ve şekilde alırken nefesinizin çalıştığınız renkte olduğunu imgeleyin. Nefesinizi yine burnunuzdan sakince verirken renk imgelemeyin, bırakın sadece nefesiniz çıksın. Bu şekilde 5-10 dakika çalışmanız auranıza istediğiniz rengin enerjisini yükleyecektir.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!