Sana Bana Özel SPİRİTÜEL 

PSİŞİK KORUNMA TEKNİKLERİ

Sık sık hastanelere, hapishanelere, alkol tüketilen yerlere, mezarlıklara gidiyorsanız düşük titreşimli negatif enerjilere daha fazla maruz kalıyorsunuzdur. Ayrıca düşük titreşimli bazı enerji varlıklara da daha açık olursunuz bu ortamlarda sıklıkla bulunarak. Bu durumlarda psişik korunmaya çok daha fazla dikkat etmeniz gereklidir. Bu ortamlarda bulunmasanız bile bulunduğunuz ortamlarda negatif enerji çok baskın olabilir ve psişik korunma sizin için de çok önemli olabilir.
1- Her sabah mutlaka auranızı güçlendirecek tedbirleri alın. Enerjilerle çalışmak veya meditasyon yaparak auranızı güçlendirmek çok iyi seçenekler olacaktır.
2- Bu mekanlara giderken cebinizde bir miktar tuz bulundurmanızı öneririm. Tuz negatif enerjileri kısmen de olsa sizden uzak tutar.
3- Üzerinizde taşıyacağınız bir ametist veya kuvars taşı pozitif enerjinizi yükseltecek ve sizi negatif enerjilerden koruyacaktır. Ancak taşınızın temizlenmiş olmasına dikkat edin.
4- Kırmızı renk negatif titreşimlere sizi daha açık hale getirebilir. Böyle ortamlarda kırmızı rengi tercih etmemenizi öneririm. Ancak günlük hayatta kırmızı rengin çok faydalı olduğu durumlarda olabilir. Bu uyarım sadece böyle ortamlara girerken geçerlidir.
5- Dini inançlarınıza göre evinizden çıkarken dua etmenizde enerjinizi yükseltecektir. Ayet-el Kürsi’nin çok güçlü bir korunma kalkanı oluşturduğunu söyleyebilirim.
6- Eğer enerjilerle çalışıyorsanız mutlaka solar pleksus çakranıza biraz enerji verin. Solar çakra negatif enerjilerin en kolay girdiği enerji merkezimizdir.
7- Gün içinde sık sık ” Güvendeyim, güçlüyüm ve korunuyorum” şeklinde bir olumlama
yapabilirsiniz.
8-Akşam evinize gelince banyo suyuna biraz elma sirkesi ekleyerek duş almanızı ve yeniden
kendinize enerji vermenizi öneririm.
9- Son olarak eğer melek çalışmaları yapıyorsanız sabahleyin meleklerinizden çevrenizde güçlü bir korunma kalkanı oluşturmalarını ve akşamleyin de üzerine almış olabileceğiniz negatif enerjileri temizlemelerini rica edebilirsiniz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!