OLUMLAMALAR & ŞİFA Sana Bana Özel 

PLEİADES Şifa Sistemi ve Denge

Pleiades şifası frekansları yoluyla fiziksel, zihinsel, ruhsal ve duygusal her anlamda şifa gelir, zira şifa tüm bünyeye gelir ve kişi için ne gerekiyorsa seans süreci dahilinde o gerçekleşir.

Seans sırasında Pleiades Şifa frekanslarını alan kişilerde en yaygın görülen belirtiler;el, kol ve bedenin değişik yerlerinde istemsiz kas hareketleri, göz kapaklarının hızlı titreşimi, nefes alıp verişin değişmesi olmakla birlikte ; Pleiades şifa frekansları boyutlar arası ışık spektrumundan geldiği için kişinin bilinci bir üst seviyeye çıkıp uyku halinden çok farklı olarak sadece kişiye has olacak şekilde rüyaya benzer şekilde vizyonlar görebilir, hatta nadiren hiç görmediği renkler görebilir ve melodiler duyabilir. Herhangi bir teşhis ve tedavi yönteminden öte daha çok bir “Şifa” sistemi olmasının altı çizilmelidir. Şifa bir tedavi yöntemi değil her seviyede dengeleme unsurudur.

Misal olarak basit bir baş ağrısının birçok nedeni olabilir,siz sadece baş ağrısını tıbbi yardım ile bastırabilir ve bu semptomu ortadan kaldırabilirsiniz ancak bu ağrının nedeni hala orada beklemektedir ve yeniden başka bir semptom olarak ortaya çıkması yüksek olasılıktır.
Baş ağrısının sebebi bütünsel dengemizin bozulmasıdır. Belki de bilinçaltı kayıtlarımız veya geçmiş ya da gelecek kaygılarımız buna neden olabilir. Temeldeki nedenin ortadan kalkması için tedaviye değil “Şifa” ya ihtiyacımız vardır yani “Denge” ye.

Pleiades Şifa Sistemini Kimler Tercih Etmelidir?

Pleiades Şifa Sistemi dönüşüme açık, hayatındaki sorunların kendinden kaynaklı olduğunun farkındalığına ulaşmış, kendini tanımaya ve keşfetmeye hazır ve samimi olanların tercih etmesi gereken bir sistemdir.

Pleiades Seansı Sonrası Süreç

Seans sonrası süreçlerde beden manyetik alanın değişmesi ile beraber birçok kayıt belirtileri görülmüştür. Bu belirtiler bedensel, zihinsel ve ruhsal alanlarda kaydedilmiştir.

Bedenin muhtelif yerlerinde veya tamamında şiddetli /hafif ağrılar hissedilebilir. Bu durum enerji meridyenlerinde bloke olan kısımların yeniden ayarlanması ile kendini gösteren durumlardır.

Grip ve nezle gibi hastalık belirtileri görülebilir. Beden tamami ile kemikler kırılmışçasına ağrı duyabilir. Tüm bunlar çöken enerji sisteminin yeniden aktive edilmesi ile doğru orantılıdır.

Sürekli uyku ve uykusuzluk ve rüyalarda değişiklikler görülebilir. Rüyalar bilinçaltı kayıtlarının çözülmesi ile doğru orantılı olarak pozitif veya negatif olarak gözlemlenebilir.

Zamanı durdurduğu hissi ve isteksizlik halleri görülebilir. Bu durumlar genellikle zihinsel ağırlıklı yaşayan bireylerde zihin yavaşlayarak ayarlanması sonucu ortaya çıkan ortak kayıt belirtilerindendir. Zihinsel aktivite yavaşladığında beden hormonal sistemi aktive olarak beden dengeleme sürecine girer.

Sosyal hayatta gerileme ve yavaşlama görülebilir. Bu durum da ortak kayıt belirtileri içindedir. Bilinçaltı kayıtları ve bağımlılıkların çözülmesi ile beraber alışkanlıklarda da değişiklik gözlemlenmesi doğaldır. Bireyler bağımlılığa dayalı aktivitelere karşı isteğini kaybedecektir. Bu durum bağımlılıkların çözülmesi ile doğru orantılıdır.

Bireyler sosyal hayatlarında keskin değişimler yaşayabilir, ilişkileri bitirebilir veya düzelebilir. Bu bireylerin sosyal hayatlarının da dengeleme sürecidir.

Yukarıda bahsedilen değişimler hayatın her alanı için geçerli olmakla beraber örnekler artabilir.

Seans sonrası süreçlerde stres ve öfke, hüzün ve sükunet halleri görülebilir. Bu durumlar bastırılmış olan duyguların yüzeye çıkarak salıverilmesi olayıdır ve geçicidir. Depresyon gibi görünsede bir arınma durumu olduğundan endişelenecek bir durum değildir.

Nedensiz ağlama gibi durumlarda olasıdır. Buda bastırılmış duyguların ifadesidir. Geçici bir süreçtir ve engellenmemelidir. Unutulmaması gereken tek nokta danışanların seans sonrası bir yenilenme yaşayacaklarıdır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!