GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

Pentagram Büyüsü

Düşüncelerinizi gerçekleştirmek biraz zor olabilir. Ama yeterince ki enerjisiyle doldurursanız gerçekleşecektir.

Yaklaşık bir aylık ki enerjisi çekmenizi sağlayacak bir büyü vardır. Doğru yapılırsa dileğiniz garanti gerçekleşir. Bu sistemin beklentilerinizi karşılamadaki başarı oranının göreceksiniz. Bu tekniğin yaratıcısı David S. Claire’dir.

Pentagram büyüsüyle düşüncelerinizi gerçekleştirmek için enerji kullanmanız gerekir.

1- Önce NE istediğinizi bilin. Bir “dilek cümlesi” kurun, dileğinizi kim, ne, nerede, ne zaman ve niçin detaylarıyla ifade edin. Mesela “Vergisiz koşulsuz 2008’in 15 Mayıs’ında 1 Milyon $’ın evime gelmesini diliyorum.”

Bu sizin dileğiniz. Şimdi bunu bir aylık enerji(ki/pranic) çekecek sembollere dönüştürelim. Unutmayın; enerjisiz hiçbir şey olamaz.Arabanız hareket edemez. Ocağınız yanmaz. Büyü işe yaramaz.

Büyük bir kağıt alın ve üzerine beş köşeli bir yıldız çizin.

Yıldızın üzerine “Ben” yazın. Yıldızın tepe noktası dileği KİMİN gerçekleştireceğini temsil eder. Ayrıca büyü seanslarında hedefin kim ya da ne olduğunu sembolize edebilir.

Saat yönünde hareket edin. Bir sonraki uç, “ne” bölümüdür. Tam olarak neyi diliyorsunuz? Vergisiz 1 milyon dolar istiyorsunuz farz edelim. O zaman zincirleri kırılmış bir banknot çizebilirsiniz, paranın herhangi bir engeli olmasın diye. Pisonik dilde, “ne” bölümü yönü belirler ya da büyüyle verilen emirdir. Bu olmasını istediğiniz şeydir!

Bir sonraki aşama, “nerede” aşamasıdır. Paranın evinize gelmesini istediğinizden bir ev sembolü çizin. Arzuladığınız şeyin gerçeğe dönüşmesi için böyle yaparak ki enerjisini istediğiniz yere yönlendirirsiniz.

Bir sonraki aşama ise “ne zaman” aşamasıdır. Olmasını istediğiniz tam tarihi gösterecek bir takvim çizin. Zaman aşaması önemlidir çünkü enerjiniz dileğinizi dilediğiniz zamanda gerçekleştirmek için bir araya gelecektir.

Yıldızın son ucuna ise “NİÇİN” bölümü vardır. Sembollerle bu dileğin gerçekleşmesini neden hak ettiğinizi yazın. Bu dileği, insanlığa daha iyi hizmet etmek için, yardım amacıyla gerçekleşmesini isteyebilirsiniz. Bu durumda, dünyayı desteleyen bir direk çizebilirsiniz.

Size yardım etmesini isterseniz, mantığınız büyülü sözleri söyledikten sonra size yardım etme konusunda kararını verecektir.

Şimdi pentagramınızı yarattınız, ona bakın ve her gün her sembolün ne anlama geldiğinin farkına varın. Çiziminizi hergün sık sık görebileceğiniz bir yere asın. Şimdi ona bakın ve net bir ses tonuyla üç kez dileğinizi tekrarlayın. Bunu yaparken sembollerin üzerine gelerek her kelimeyi söyleyin. Üçüncü tekrardan sonra, odadan çıkın ve üzerinde düşünmeyin.

Şimdi hergün çiziminizin yanından geçtikçe(ne kadar sık o kadar iyi), tüm niyetinizle ve tam kavrayışınızla sembollere bakın. Her birinin ne olduğunu iyice anlayın. Bunu her seferinde yaparak asıl niyetinizi ki enerjisiyle doldurmuş olursunuz. Bu ki enerjisi dünyaya yayılır ve yazmış olduğunuz dileğinizi gerçeklikte yaratır.

Bir ay geçtikten sonra, kağıdın yanından geçeceksiniz ve kağıtta müthiş bir itici güç hissedebilirsiniz. Bu kağıdın güçle dolduğunu ve sonunda serbest bırakılmaya hazır olduğunun göstergesidir. Bu anın geldiğini hissettiğinizde, kağıdınızın önüne geçin ve üç kez tekdüze bir tonda söyleyin dilek cümlenizi. Bunu yaparken, her sembole bakın ve ne anlama geldiini bilin. Üçüncü kez söylerken, kollarınızı havada sallayın, yüksek sesle bağırın ve sembollerden ve çiziminizden enerjinin çıkışını, havaya karışışını ve nihayet gerçeğe dönüştüğünü hissedin. Bu noktada, çizimin enerjisi kalmayacaktır. Niyetiniz ve ki enerjisi planınızı gerçeğe dönüştürmek için nihayet ayrılmıştır.

Çizimi yakın ve dileğinizin istediğiniz gün gerçekleşmesini bekleyin.

Bu tekniğin değerlendirilmesi:
Pentagram büyüsü kelimelerden oluşan bir büyü değildir, düşüncelerinizi kullanmakla alakalıdır.
Etik anlayışa göre:
Dindarlar için bu yöntem nötr kabul edilebilir.
Özet:
Bu teknikte ustalaşın. Bu yöntem %70 başarılı bulunmuştur.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!