GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

En Büyük Sır: Titreşim

“Titreşimi çöz, kainatın sırrını çöz.”

Evrende işleyen ve var olan her şeyin kaynağını, yani titreşimin ne demek olduğunu anladığımızda, tüm deneyimlerin ve yaratımların da nasıl oluştuğunu anlamış olacağız. Her şeyin nasıl meydana geldiğini idrak eden bir beyin, kainatın sırrını da çözmüş olur ve elinde çok yüce bir güç ile kendi kainatını yaratmaya başlar.

Titreşimi çözmekten kasıt, her şeyin belli frekansta bir titreşimi olduğunu idrak etmek ve bu titreşimlerin her şeyle eş zamanlı olarak etkileşim içinde olduğunu anlamaktır. Bu anlayış ile, kendi çevrenizde oluşan her deneyimin, aslında sizden yayılan bir titreşim frekansı ile yaratıldığını ve hayatınıza çekildiğini gösterir. Eğer kendi titreşim frekansınızı değiştirirseniz ve daha yüksek titreşimli bir frekansta örneğin mutluluk yada sevgi frekansında olursanız, yaratımlarınız ve deneyimlerinizde bu yönde oluşacaktır.

Evrende her şey titreşim halindedir ve bu hiçbir zaman durmaz, durdurulamaz. Bizlerde her şey gibi diğer her şeyin titreşimlerinden etkilenebiliriz ama kendi titreşimimizi istediğimiz seviyeye çekme gücüne ve yetisine sahip olarak, biz de diğer her şeyi etkileme ve kendimize çekme gücüne sahibiz.

Titreşimin hayatımız üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu anlamak çok önemlidir. Düşük bir frekansta titreşim yayan bir birey (örneğin can sıkıntısı) yaydığı frekansa uygun, farklı deneyimleri hayatına çekmeye başlar. Bu işlem kendi frekansına uygun benzer titreşimlerle titreşerek benzer durumların hayatına çekilmesine neden olur. Böylece yaşamında benzer ruh halini sürdürecek (can sıkıntısı) farklı deneyimler içinde kendisini bulur.

Titreşiminizi yükseltirseniz, hayat kalitenizi de yükseltmiş olursunuz. Yüksek bir frekansta titreşmek için kendinizi mutlu, huzurlu ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Şu an böyle olmasanız dahi, öyleymiş gibi duygulara bürünebilirsiniz ve frekansınızı yükseltebilirsiniz. Böylece kendinize uygun deneyimleri çekmeye de başlamış olursunuz, yani mutlu, huzurlu ve sevgi dolu hissedeceğiniz deneyimleri.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!