GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

NEGATİF ENERJİDEN KORUNMA YÖNTEMİ

Evrende varolan herşey enerjidir ve her enerjinin kendine has bir frekansı vardır. Yüksek frekanslı enerjiler bizim kendimizi mutlu, keyifli ve iyi hissetmemizi sağlarlar. Sevgi, merhamet,barış,dinginlik gibi duyguların enerjileri yüksek frekanslıdır. Düşük frekanslı enerjiler ise bizim kendimizi kötü hissetmemize neden olurlar. Kızgınlık, kıskançlık, nefret gibi duygular düşük frekanslı enerjilere örnek olarak gösterilebilir.

Yüksek frekanslı enerjiler, pozitif enerjilerdir. Her durumda bizim gelişimimizi, ilerlememizi,
refahımızı ve mutluluğumuzu desteklerler. Olumlu enerjilerle çevrelenmiş bir insan hayatına iyi ve güzel şeyleri otomatik olarak çekecektir. Düşük frekanslı enerjiler ise negatif enerjilerdir ve pozitif enerjilerin tam tersi bir etki yaparak bizi olumsuz etkilerler. Negatif enerjiler hayatımızın her alanında gelişimizi ve ilerlememizi engeller. Aynı zamanda negatif enerjilerle çevrelenmiş bir insan hayatına başka negatif enerjileri yani başka sorunları da otomatik olarak çekecektir.

Bizi geliştiren, bizi destekleyen ve iyi olmamızı sağlayan her enerjiye pozitif enerji, bizi kısıtlayan, gelişimizi ve ilerlememizi engelleyen her enerjiye negatif enerji diyoruz. Negatif enerjiler ve pozitif enerjileri ortaya çıkartan ise temelde insanların duygu ve düşünceleridir.

Eğer ben şu anda keyifliysem, kendimi olumlu bir ruh halinde hissediyorsam ürettiğim enerji yüksek frekanslıdır yani pozitif bir enerjidir. Temelde pozitif enerjiyi de, negatif enerjiyi de üreten yine benim ve ürettiğim enerji kendisine benzeyen başka enerjileri hayatıma çekiyor. Bu nedenle negatif enerjilerden korunmanın en etkili yolu pozitif duygu ve düşüncelere sahip olmanızdır. Eğer negatif enerjilerden etkileniyorsanız kesinlikle sizin kendi içinizde olumsuz bazı duygularınız, düşünceleriniz vardır. Bu bir korkunuz olabilir, suçlululuk duygularınız olabilir, kızgınlıklarınız yada hala üzerinizde taşıdığınız geçmişin olumsuzlukları olabilir.. Ancak her durumda hayatınızdaki negatif enerjilerin kaynağı
içinizdeki düşük frekanslı enerji üretiminizdir.

Elbette tüm duygu ve düşüncelerimizi sürekli denetlememiz ve olumlu bir frekansta tutmamız kolay değildir. Ancak farkındalığımızı yükselterek ne zaman kendimizi olumsuz bir şeyler düşünürken yada hissederken yakalarsak bu durumu kontrol etmeye çalışabiliriz. Kontrol etmekten kastettiğim olumsuz düşüncenizi bırakarak hemen olumlu bir şeyler düşünmeye başlamanız. Örneğin yarın sizi bekleyen bir görevi yapamayacağınız düşünüyorsanız ve bu sizi endişelendiriyorsa negatif bir enerji üretiyorsunuz demektir. Bunu fark ettiğiniz anda hemen kendinize olumlu telkinler vererek ve ruh halinizi değiştirecek şeylere odaklanmanız ürettiğiniz enerjinin frekansını değiştirir.

Negatif enerjilerden korunmak için ilk yapmamız gereken, bizim negatif enerjiler üretmeyi
durdurmamızdır. Ancak biraz önce de söylediğim gibi bunun için farkındalığınızın gelişmesi ve zihinsel bir alışkanlık kazanmanız çok önemlidir. Bu alışkanlığı kazanma sürecinde ise negatif enerjilerden korunmak için bazı ek tedbirler alacağız.

Negatif enerjilerin asıl kaynağının bizim kendi içimizde ürettiğimiz negatif duygu ve düşünceler olduğunu anladığımızda, gerçek anlamıyla korunabiliriz. Ancak bu noktada dikkat etmemi gereken önemli bir noktadan söz etmek istiyorum. Çok sevdiğim bir Huna deyişi; ” Kaplan seni kovalarken bu kaplan neden hayatımda diye soramazsın” der. Kaplan seni kovalıyorsa önce kaçman, güvenli bir yere ulaştıktan sonra neden bu kaplanı hayatıma çektim diye kendine sorman gerekir. İşte negatif enerjilerden korunurken de önce hayatınıza çektiğiniz bu negatif enerjilerin size olan etkilerini durdurmak sonra da neden bu sorunu hayatınıza çektiğinizi sorgulamak en doğrusu olacaktır. Size bu yazımdan anlatacağım teknikler kendi kullandığım ve çok faydalı olduğuna inandığım bilgilerdir. Bir çoğunu kendi denemelerimle ve deneyimlerimle keşfettiğim için denemiş olduklarını da söyleyebilirim. Öğrendiklerinizi tam olarak uygularsanız negatif enerjilerle ilgili sorunlardan önemli ölçüde korunacağınıza inanıyorum.

Öncelikle psişik vampirlik konusunu incelemek istiyorum. Birisinin bilinçli yada bilinçsiz bir şekilde, bir başkasının yaşam enerjisini emmesidir.Çoğu zaman psişik vampirler bunu bilmeden, sadece enerjiye ihtiyacı olduğu için otomatik olarak yapmaktadır. Ancak bilinçli yapabilen insanlarda vardır. Bu duruma maruz kalan kişi, yorgunluk, fiziksel, duygusal sorunlar, uyku sorunları, maddi sorunlar, aksilikler ve sinirsel gerilimler yaşayabilir.

Psişik vampirlik maruz kalan kişi için çok tüketici ve zorlayıcıdır. Yaşam enerjisi eksilen kişinin hayatında tıkanıklıklar başlar. Genelde bilinçsizce enerjisini emen kişiler sürekli görüştüğü kişilerdir. Bazen kurban enerjisinin emildiğini fark eder. O’nunla ne zaman görüşsem tüm enerjim bitiyor, kendimi çok yorgun hissediyorum dediğiniz birisi varsa büyük ihtimalle bu kişi bilinçsizce sizin enerjinizi emiyordur.

Psişik vampirlikten kısa bir süre sonra baş dönmesi, zihinsel karışıklık, kaslarda gerilme, baş
ağrısı, yorgunluk, sinirlilik ve depresif bir ruh hali gibi belirtilerden en az bir kaç tanesi görülür. Birisiyle birlikte olduktan kısa bir süre sonra bu belirtileri gösteriyorsanız büyük ihtimalle bu kişi sizin enerjinizi emiyordur.

Psişik vampirlikten korunmak için kullanabileceğiniz bir kaç etkili teknik vardır. Öncelikle eğer birisinin sizin enerjinizi emdiğini düşünüyorsanız o kişinin yanına gitmeden sürekli içinizden ” Falancanın enerjisini kendimden uzaklaştırıyor ve kendimi falancadan tamamen koruyorum” olumlamasını sürekli tekrarlayabilirsiniz. Eğer psişik vampirliğe maruz kaldığınızı biliyor ama kimin yaptığından emin olamıyorsanız ” Güçlü bir auraya sahibim ve yaşam enerjimi sadece kendim kullanıyorum” olumlaması ile çalışmanızı öneririm.

Psişik vampiler, genellikle sizi kızdıran, üzen yada gerginleşmenizi sağlayan insanlardır. Bu
olumsuz duyguları hissetmeniz sizin enerji alanınızı zayıflatır ve onlarda kolaylıkla enerjinizi
emebilirler. Bu taktikleri çoğu zaman bilinçsizce uygulayan psişik vampir, dertlerini sürekli size anlatan, sürekli bir şeylerden şikayet eden, çözümsüzlüğe odaklanan bir kişi olabilir. Bu nedenle sürekli olarak sizin kendinizi kötü hissetmenize yol açar konulardan konuşan insanlarla ilişkilerinizi yeniden değerlendirmenizi öneririm. Psişik vampir sizin duygusal zayıflığınızı arar ve bulamazsa sizden uzaklaşır. Bu kişileri görmezden gelmek ve bu oyunun içine girmemek psişik vampirlikten korunmak için en etkili yöntemdir. Eğer bu kişiler hayatınızdan uzaklaştıramayacağınız kişilerse onları dinlemekten kaçınmak yada
dinlerken duygularınızı kontrol ederek enerji alanınızın zayıflamasına izin vermemek en doğru hareket olacaktır.

Yine psişik vampirlik için çok etkili bir teknik de elinizin baş parmağı ile işaret parmağını
birleştirerek bir daire elde etmek ve daha sonra diğer elinizle de aynı şekilde daire oluşturarak iki daireyi birleştirmektir. Bu hareketi yaparken bedeninizin çevresinde parlak bir ışık imgeleyin. Auranızın pırıl pırıl bir ışıkla dolduğunu imgeledikten sonra ellerinizi çözmeden önce ” Benim enerjim tamamen korunuyor” olumlamasını bir kaç kere içinizden tekrar edin. Bu işlemi 10-15 saniyede bile yapabilirsiniz ve kesinlikle işe yarayacaktır.

Psişik vampirlerden korunmak için yeşil aventurin taşı kullanabilirsiniz. Bu taş göğüs bölgenizin üzerine gelecek şekilde takarsanız çok daha etkili olur ve psişik vampirlerin sizden enerji çekmesini engelleyen etki yapar.

Psişik vampirlikten korunmak için çeşitli enerjilerle çalışıyorsanız bunları düzenli kullanmanızın da çok faydası olacaktır diyerek diğer negatif enerji sorunu olan psişik saldırıdan söz etmek istiyorum.

Psişik atak da denilen psişik saldırı son derece ciddi bir negatif enerji durumudur. Bir kişinin farklı teknikleri kullanarak bir başkasına bilinçli olarak negatif enerji göndermesidir. Bu durumda maruz kalan kişinin hayatında her türlü aksilik, sorun çıkabilir. Genel bir şansızlık durumu, ilişkilerde sorunlar, arka arkaya gelen aksilikler ve kısır döngüler çok sık görülür. Özellikle bu kişiler ne yaparlarsa yapsınlar sorunlarını çözemezler ve yaşam sürekli bir mücadele alanına döner.

Psişik atağın bir çok belirtisi vardır. Sürekli yorgunluk, kişide tamamen ani bir şekilde davranış değişiklikleri, kabuslar görme, tıbbi bir neden olmaksızın bedenin tamamında yada bir kısmında soğuma duygusu, kendine güven kaybı, hayatta ani ve mantıksız zorluklar yaşama, mantıksız korkular, sürekli olumsuz düşünceler, para durumu veya ilişkilerle ilgili ani zorluklar, olumsuz vizyonlar görmek, birisi tarafından izleniyor duygusu yaşamak ve mantıksız öfke duyguları yaşamak psişik atağın belirtilerinden bazılarıdır. Elbette bu belirtilerin bir kaç tanesine sahip olmak psişik atağa uğradığınız anlamına gelmez ama bu üzerinde düşünülmesi gereken bir olasılıktır.

Böyle bir durumda ise psişik saldırıyı durdurmak için ciddi tedbirler almanız gerekecektir.
Öncelikle sürekli bulunduğunuz ortamlar olan evinizi ve mümkünse ofisinizi negatif enerjilerden temizlemenizi öneririm. Olumsuz enerjilerle çevrili bir mekanda kendinizi korumanız daha zor olacağı için öncelikle mekan temizliği yapmak faydalı olacaktır. Mekan temizliği için en etkili tekniklerden birisi adaçayı kullanmaktır. Adaçayının yapraklarını yanmaz bir kapta tutuşturup dumanını tüm evde gezdirerek evinizin enerji temizliğini yapabilirsiniz. Bu temizlik esnasında tüm dolap çekmecelerini ve kapılarını açın ve tüm pencereler de açık olsun.

Psişik atağa maruz kaldığınıza inanıyorsanız siyah turmalin yada siyah obsidyen taşı edinmeniz öneririm. Taşınızı temizledikten sonra üzerinizde taşıyabilirsiniz. Ancak her akşam taşınızı 12 saat tuzlu suda yada toprağa gömerek temizlemenizin çok önemli olduğunu hatırlatmak isterim.

Yine gün içinde sık sık auranızı saran parlak bir ışığın sizi sardığını imgelemenin de çok faydası olacaktır. Bu çalışmayı yapmak için öncelikle gevşeyin ve sonra bedeninizin çevresini saran mor bir ışık kozası olduğunu imgeleyin. Bu imgelemeyi yaklaşık 5-6 dakika boyunca yapmanızı öneririm.

Sizi olumsuz olarak etkileyebilecek bir diğer konu psişik baskı konusudur. Psişik baskı bir kişinin bilinçli yada bilinçsiz olarak bir diğeri ile ilgili sürekli negatif düşünceler üretmesi ile oluşur. Eğer sizinle ilgili yoğun negatif düşünceleri olan biri varsa, atom altı dünyada hepimiz birimize bağlı olduğumuz için, kişinin yoğun negatif düşünceleri sizin üzerinizde psişik baskı oluşturacaktır.

Kişinin bunun için özel bir şey yapmasına gerek yoktur. Sadece yoğun negatif duygulara sahip olması yeterlidir. Bu duruma maruz kalan kişide, sürekli iç sıkıntısı, endişeli düşünceler, gelecekle ilgili kaygılar, işlerinde aksilikler ve sürekli sorunlarla uğraşmak zorunda kalmak çok görülür. Eğer sizinle ilgili kin,öfke gibi olumsuz duygular taşıyan biri varsa, mutlaka kendinizi korumayı öğrenmeniz gereklidir.

Psişik baskılar için auranızın çok güçlü ve bilinç düzeyinde de kendinizi koruma altına almanız gereklidir. Auranızı güçlendirmek için bu konuda meditasyonlar yapabiliriz. Ayrıca ” Başka insanlardan bana gelen sadece olumlu enerjileri kabul ediyorum” olumlamasını her gün mümkün olduğu kadar fazla tekrar etmenizi öneririm.

Psişik baskıyı bitirmek için faydalı bir diğer teknikte kristal programlamasıdır. Bunun için sahte olmadığına emin olduğunuz bir kuvars kristali edinin. Daha sonra DOĞAL TAŞ ENERJİ ÇALIŞMALARI linkinde verdiğim bilgileri inceleyerek taşınızın enerjisini sizi psişik baskılardan korunması için programlayabilirsiniz. Program için ” Beni başkalarının olumsuz düşüncelerinin ve niyetlerinin enerjisinden korunma istiyorum” kalıbını kullanabilirsiniz.

Son olarak psişik nüfuz etme durumunun da üzerinde biraz duralım istiyorum. Bu durum
insanlardan çok farklı boyutların canlıları ile ilgilidir. Kişi başka bir varlık tarafından rahatsız
edilmekte bir anlamda kişinin enerji alanına nüfuz edilmektedir. Bu duruma maruz kalan kişilerde bir çok sorun olabilir. Kaygı, uyku sorunları, nedensiz fiziksel sorunlar, dikkat sorunları, ilişkilerde sorunlar, yalnız kalma, maddi sorunlar gibi…. Psişik nüfuz etme ciddi bir negatif enerji sorunudur ve bundan kurtulmak için öncelikle enerjinizi yüksek tutmalısınız. Eğer reiki ile çalışıyorsanız her gün kendinize enerji verin. ” Güvendeyim, güçlü bir korunma alanına sahibim” olumlamasını sürekli tekrarlamanızı öneririm. Üzerinizde siyah akik taşı bulundurmanızın da faydası olacaktır. En önemlisi güçlü olduğunuza ve sizin izin vermenizin dışında kimsenin size zarar veremeyeceğini anlamanızdır. İnsan iradesi ve zihni çok güçlüdür. Bu gücün farkına varmanız bile tüm negatif enerjileri sizden uzaklaştıracaktır.

Eğer ciddi olarak negatif enerjilere maruz kaldığınıza ve tüm bu çalışmaları yapmanıza rağmen sonuç alamadığınıza inanıyorsanız bunun için kullanılabilecek bazı özel enerji sistemleri vardır. Ancak bunlar uyumlama gerektirdiği için buradan bilgilerini vermem mümkün değil. Eğer böyle bir uyumlamaya ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Tarot Okuyucusu Kişisel Danışmanlık Hizmeti satın alarak atarak benden bilgi alabilirsiniz. Tarot Okuyucusu Kişisel Danışmanlık Hizmeti için tıklayınız.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!