GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 23:32 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Telefonunuza, saatinize veya bilgisayarınıza bakarken saat 23:32 ters ayna saatiyle birden fazla karşılaştınız mı? Koruyucu meleğin temas kurmaya çalışıyor ve sana göndermek istediği bir mesaj var. Bu ters saatin arkasındaki anlamı bulmak için meleğinizin size gönderdiği işaretleri almaya çalışmalısınız, bu yüzden gözlerinizi açık tutun.

Koruyucu melek Haiaiel, size ters ayna saatini 23:32 düzenli olarak göstererek size bir mesaj göndermeye çalışıyor. Her şeyden önce, bu meleğin ilahi güçleri temsil ettiğini bilmelisiniz. Onun koruması altında güçlü bir enerji geliştirebilir ve liderlik duygunuzu geliştirebilirsiniz.

Ters saat 23:32 Haiaiel, sizi savunmak ve ilahi korumasını getirmek için yanınızda olduğunu söylemeye çalışıyor.

Ters saat 23:32 Haiaiel, sizi savunmak ve ilahi korumasını getirmek için yanınızda olduğunu söylemeye çalışıyor. Bu koruma, iyi ve adil kararlar vermenize izin verdiği için gerekli olacaktır. Ayrıca stratejik zihninizi, koruyucu ruhunuzu ve alıcı zekanızı geliştirmenize yardımcı olacağını da size bildiriyor. Bu nedenle size dünyayı değiştirecek yeni fikir ve düşünceleri kanalize etme fırsatı verir.

Haiaiel ayrıca sizi başarıya doğru yönlendirdiğini ve kalbinize ve zihninize cesaret  getireceğini bilmenizi ister. 23:32 ters ayna saatinde size bir ışık savaşçısı olmanız için gereken iradenin gücünü verir. Onun vesayeti altında, ilahi olandan ilham alacaksınız.

Dahası, bu koruyucu melek size şimdi ezilen veya tuzağa düşmüş olan tüm insanları özgürleştirebildiğinizi söylüyor. Size büyük yargı güçleri ve eleştirel bir zihin getirir. Artık iyiliği kötülükten ya da gerçeklerden yalanları ayırmakta zorlanmayacaksınız.

23:32 toplamı  55 güçlü bir sayıdır. Mücadele, savunma ve stresi öngörür, ancak bunun içsel veya dışsal olarak da değişimin taşıyıcısıdır. Ayrıca hayatınızı daha dinamik hale getirir ve hayatı daha tutkuyla yaşamanıza izin verir. 55 sayısı deneyimi, macerayı, idealizmi, merakı, meydan okumayı ve değişimi simgelemektedir.

55 sayısı 23:32 ters ayna saatiyle bağlantılı olduğunda, bu artık sizin için bir faydası olmadığı için geçmişin gitmesine izin vermeniz gerektiğinin bir işaretidir. Kendinizi hayatınızdaki değişikliklere hazırlamalısınız. Bunu yapmak için, şüphelerinizi, endişelerinizi ve korkularınızı bir kenara bırakmalısınız, çünkü bunlar doğru yolu, gerçekten almanız gereken yolu bulmanıza engel olacaktır.

Karşılaşacağınız değişiklikler ışığında sabırlı ve kendinize güvenmelisiniz, çünkü şu anda her şey kafa karıştırıcı görünse bile, her şeyin zaman içinde netleştiğini göreceksiniz. Ayrıca, bu değişikliklerin gerçekleşmesinin iyi bir nedeni olduğunu ve hiçbir şeyin yanlışlıkla gerçekleşmediğini unutmayın.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!