GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 12:21 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

12:21 ters ayna saatidir. Son birkaç gün içinde saatinizde bu tam zamanı düzenli olarak gördüyseniz, kesinlikle görmezden gelme hatasını yapmamalısınız. Bu oldukça özel bir saat ve kendi özel önemi var. Koruyucu meleklerin size mesaj göndermesinin bir yoludur.

Koruyucu meleğinizin kendinizi savunmanıza yardımcı olmak için orada olduğunu gösterir. Saat, bir kişinin sizin hakkınızda olumsuz bir ışık altında konuştuğunu gösterir. Kötü bir fikre sahip olan insanlardan kaçınmalı ve arkadaşlarınızın kim olduğu konusunda daha iyi seçimler yapmalısınız.

Bunu yapmak için içgüdülerinizi takip edin ve kendinizi savunmayı öğrenin. Ayrıca yakın gelecekte bir ihanet olacağından da dikkatli olmalısınız. Olumlu tarafta, bu mesaj sizi sevgiye, evinize ve ailenize inanmaya davet eder, ancak hepsinden önemlisi kendinize inanmaya davet eder. Hedeflerinize ulaşmak için kendinizi gerçekleştirmeniz ve rahatlık alanınızdan çıkmaya cesaret etmeniz gerekir. 12:21’in uyum, idealizm, kendini ifade etme, iyimserlik ve ailenin saati olduğunu unutmayın.

Haamiah, sesin koruyucu meleği ve nihai gerçeğidir.

Haamiah, sesin koruyucu meleği ve nihai gerçeğidir. Ters ayna saati 12:21 ile bağlantılı olduğunda, tüm dini ritüelleri doğal bir şekilde anlamanıza yardımcı olur ve sizi gerçek gerçeği bulmaya ve yaymaya yardım eder. Bu sizi şüphesiz insanlığın en büyük gerçekleşmelerine doğru götürecektir.

Melek Haamiah ritüellerin meleği olduğundan, hayattan zevk almanıza ve arkadaşlarınıza bakmanıza yardımcı olacaktır. İçinizdeki günlük yaşamın ritüellerini aşılayabilir. Aynı zamanda, onun iyiliği, iyi davranış ve davranış bilimini anlamanıza izin verecektir. Onunla görgü, nezaket ve samimiyeti öğrenmeniz kolay olacak.

Eğer şu anda kara büyü dünyasındaysanız ve birisi size karşı okültün ritüellerini veya güçlerini kullanıyorsa, Haamiah sizin koruyucunuz olacak ve sizi bunlardan ayıracaktır. Seni kötü olan her şeyden kurtaracak ve o kötü ruhları özgür bırakacaktır. Ayrıca vücudunuzdaki pozitif enerjinin dolaşımını da etkileyecektir.

Dahası, koruyucu melek Haamiah’ın doğrudan kalpten gelen cömertliği ve eylemleri teşvik ettiğini unutmayın. Bunu yapmanın tehlikelerinden korktuğunuz anlarda bir aktiviteyi veya zor bir işi bitirmenize yardımcı olacağını işaret ediyor. Mutlak gerçeklik arayışınızda size rehberlik etmek için oradadır ve onu arayan herkesi koruyacaktır.

Ters ayna saat 12:21 ile bağlantılı olduğunda, 33 sayısının arkasındaki numerolojinin çok güçlü enerjileri vardır. Hayatınızı iyimserlik ve coşku ile yaşama cesareti verir. Ne yaparsanız yapın, kutsanmış, sevilmiş ve desteklisiniz. Bu sayı hayatınızı sevinç ve tutkuyla yaşamanızı sağlarken, hedeflerinizi göz önünde bulundurmanızı sağlar.

33 sayısı, koruyucu meleğinizden hangi değişiklikleri yapmak üzereyseniz veya hangi projeleri üstlenmek istediğinize bakılmaksızın, görevlerinizi tamamlarken her zaman yardım alacağınız bir mesajdır. Dahası, farkındalığınızı artırmaya ve ruhsal gelişiminizi geliştirmeye hazırlanmalısınız. Koruyucu meleğinizin değerli desteği sayesinde yolda herhangi bir değişiklik başarı ile karşılanacaktır.

Melek sayısı 33, başkalarıyla olan ilişkilerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak iyi iletişim becerileri sağlar. Bu yeteneklerden yararlanarak, diğer insanları ikna etme ve etkileme kapasitesine sahip olacaksınız. Bu faydalar politika, öğretim, hukuk, edebiyat ve daha pek çok alanda parlamanızı sağlayacaktır.

Bu sayı aynı zamanda bir işin başlangıcı ya da hayatınızda her şeyin mümkün olduğunu gösterir. Bu sayının tekrarı, bu değişiklik veya kendiniz belirlediğiniz hedefler için herhangi bir nedenin çok yüksek olduğunu ve niyetlerinizin iyi olduğunu gösterir, bu nedenle arzularınız ortaya çıkacak ve önünüzde gerçekleşecektir.

Son olarak, 33 sayısının ardındaki numeroloji, özgeciliği ve akranlarınızın ihtiyaçlarına verilen özel bir dikkati ifade eder. Başkalarına yardım etme eğilimindesiniz ve arkadaşınız ya da sevdiğiniz insanlar için kendinizi feda edebilirsiniz. Tıp veya danışmanlık işinde bir kariyere ilgi duyabilirsiniz. Öte yandan, bu sayının olumsuz yönlerinin de farkında olmalısınız çünkü dengesizliğe, duygusal sorunlara, iddialara, gururlara ve diğer olumsuz sonuçlara da yol açabilir.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!