GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 23:23 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Burada koruyucu melekler adına kalbiniz için çok değerli bir projeyle ilgili bir mesaj alıyorsunuz. Melekler size yanınızda olduklarını açıkça gösteriyorlar ve bu projeyi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaklar. Romantik veya profesyonel yaşamınızda gerçekleştirmek istediğiniz bir şey hakkında bir fikriniz varsa, eylemlerinizin başarıyla karşılanacağından emin olabilirsiniz.

23:23 saati, harekete tabi olduğunuz anlamına da gelir. Bir yolculuğa çıkmaya hazır olun! Bu iş ile ilgili olabilir, ama kendi içinize bakmak için zaman ayırın, çünkü hareket kişisel hayatınızla da ilgili olabilir; bu hareketin doğasını belirlemek size kalmış.

Melekler, açık fikirli esnek bir kişi olmanıza yardımcı olacaktır. Çok etkileyici olan her türlü duruma uyum sağlayabilme yeteneğine sahipsiniz! Dinlemek için büyük bir kapasiteye sahipken, fikirlerinizi çevrenizdeki kişilerle iletmek için doğuştan bir hediyeniz var.

Şu anda melek dünyası adına önemli bir korumadan faydalanıyorsunuz. Melekler ruhsal gelişiminizde size rehberlik ediyorlar, bu yüzden huzur içinde yaşamınızda ilerlemek için bu ışık zırhından faydalanın. Yüce hedeflerinize ulaşma yeteneğine sahipsiniz. Tek yapmanız gereken sizin için doğru olan yaşam yolunda başlamak. Bu alışkanlıklarınızda değişiklik gerektirebilir, ancak bunlar size çok iyi gelecektir!

23:23’e karşılık gelen koruyucu melek, etkisi 23:20’den 23:40’a kadar uzanan Haiaiel’dir.

23:23’e karşılık gelen koruyucu melek, etkisi 23:20’den 23:40’a kadar uzanan Haiaiel’dir. O, güven ve cesaretin sembolüdür. Potansiyel rakiplerinize karşı size bir avantaj sağlar. Sizi hayatınızdaki çatışmanın yerine barış ve uyum sağlamak için koruma ile çevreler. Haiaiel, yaşam projelerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Yetenekleriniz hakkında, başkaları üzerindeki etkisini dikkatle ölçmenizi sağlayacak yuvarlak bir görünüm sunar. Stres veya endişe dönemindeyseniz onu arayın ve size rahatlık getirecektir.

Eş zamanlı saat 23:23’ in toplam değeri 46’dır. Bu sayı yüksek düzeyde bağımsızlık gösterir. Hareket özgürlüğünü seviyorsunuz, ancak bundan daha fazlası, seçim özgürlüğünü seviyorsunuz! Size görüşlerini empoze etmek isteyen herkese karşı dikkatli olun. Özgür irade hakkında güçlü görüşleriniz var ve bütünlüğün sembolü sizsiniz.

Profesyonel yaşamınızda olumlu bir gelişme yaşayacaksınız. Etkileyici bir konsantre olma yeteneğiniz var ve işinizi yapma şekliniz size önceden belirlenen hedefleri aşan sonuçlar getiriyor. Yeni bilgi alanlarını keşfetme arzunuz size kesin bir avantaj sağlar.

Ancak, dengenizi duygusal düzeyde bulmayı başaramazsanız, bu başarı hızla tehlikeye girebilir. Romantik hayatınız karmaşık görünüyor ve bu bazen hayatınızın diğer alanları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip. Aynı hataları tekrar etmekten kaçınmalısınız, aksi takdirde zihinsel refahınıza bir darbe alabilirsiniz.

Siz hassas bir insansınız ve herkese yardım edebileceğinizi düşünüyorsunuz! Gerçekten de, ihtiyacı olan ruhları iyileştirmek için çok fazla potansiyeliniz var, ancak kesinlikle tanıştığınız herkesin şifasını üstlenmemelisiniz. Ailenize ve evinizi oluşturan insanlara bakmaya devam edin. İstikrar bulduğunuzda, kendi refahınızı riske atmadan çok sayıda insanın aydınlanmasına katılabileceksiniz.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!