GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 20:20 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Koruyucu Meleğiniz hiç bir şeyi aceleyle yapmaman gerektiğini söylüyor. İşlerin hızlı geçmesini tercih edersiniz, ancak güvenilirliğiniz için başlattığınız işi bitirmek için de zaman ayırmalısınız.

Birçok farklı konuda çalışmanıza ve konuşmanıza izin veren büyük bir merak duygusuna sahipsiniz, ancak herkes hakkındaki görüşünüzü paylaşmamaya dikkat edin. Bunu yaparsanız, yakınınızdaki insanları boğma riskiniz olacaktır! Koruyucu meleğinizden sizi bilgelik ve alçakgönüllülükle doldurmasını istemekten çekinmeyin.

Materyalizmin yoluna değil, ruhun yoluna konsantre olmalısınız! Eş zamanlı saat 20:20’ i sık sık görüyorsanız, bunun nedeni bu yolda ilerlemiş olmanız ve meleğinizle veya ruhsal rehberinizle bağlantınızı geliştirmeyi başarmış olmanızdır. Bu nedenle size bu işareti onlara yaklaştığınız için teşekkür olarak gönderdiler.

Ancak koruyucu meleğiniz eş zamanlı saat 20:20’ i uyarı olarak kullanabilir! Yüksek ve alçak bir dönemle karşılaşabilirsiniz. Bu aşk, iş veya para ile ilgili olabilir. Hayatınızın hangi bölgesinin etkilendiğini belirlemek için çaba gösterin. Mesaj, geçici ancak koruyucunuzun sizi hazırlamak için bu ayna saatini kullanması için yeterince önemli olan dengesiz bir duruma işaret edebilir.

20:20 ile ilgili koruyucu melek, etki süresi 20:00 ile 20:20 arasında olan Umabel’dir.

20:20 ile ilgili koruyucu melek, etki süresi 20:00 ile 20:20 arasında olan Umabel’dir. O bağımsızlığın sembolüdür! İyi fark edebileceğiniz gibi, bu melekle olan özel bağlantınızı gösteren 20:20 üzerinde doğrudan bir etkisi vardır.

Size ezoterik alanda ve genel olarak ilahi sanatlarda yardımcı olur. Onun rehberliği altında, astroloji, numeroloji ve sarkacın kullanımında ve ustalığında size destek verilecektir. Başkalarına açık ve özgür ruhlarına ihtiyacı olan sosyal bir insan olmanıza yardımcı olur!

Ayna saatinin 20:20 ‘ nin toplam değeri 40’tır. Bu, pratik akla sahip bir kişi olduğunuzu gösterir. Çok etkili bir şekilde hareket etmenizi sağlayan hedeflerinize konsantre olma yeteneğine sahipsiniz, ancak bunlar üzerinde biraz zaman ayırmayı düşünün. Bu çok önemli!

Bu sayı aynı zamanda bazen duygularınızı kontrol etmeyi zor bulabileceğinizi de gösterir. Kendinizi her durumda kontrol etmeyi öğrenin veya başka bir nedenden dolayı acı çekme riskini göze alın.

İkiz saat 20:20 ve 40 değeri, bir engeli veya bir sınırlamayı sembolize edebilir. Bu sayı karşılaşabileceğiniz zorluklar veya geçici zorluklar ile ilgilidir. Onları dışarı atmak için elinden geleni yap. Kararlı kalır ve işleri kendi özel yolunuzla yapmaya devam ederseniz, bunların üstesinden geleceksiniz! Bu işaret aynı zamanda hayatınızda dürüst olmanızı da teşvik eder. Kendinize yalan söylemeyin veya romantik, profesyonel veya finansal yaşamlarınızda aksiliklerle karşılaşma riskini göze almayın. Gerçekler her zaman ortaya çıkacağı için yalanların yaşamına öncülük etmemelisiniz!

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿 Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!