GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 21:12 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

21:12, koruyucu melek Mehiel’den gizli bir mesajdır. Bu meleğin koruma ve ilhamın sembolü olması dikkat çekicidir. Onun mesajı, artık yalnız bir şeyler yapmanıza gerek olmadığıdır çünkü meleğiniz sizi kötü ruhlardan ve kötü güçlerden korumak için oradadır. Bu melek sizin koruyucunuzdur ve ayrıca çalışmalarını başkalarıyla paylaşmak isteyen bir yazarsanız hayati becerilerinizi ve alıcılığınızı geliştireceğini söylüyor.

Size doğrudan cennetin rehberliğinden gelen derin bir anlayış verir. Mehiel ayrıca, yaptığınız her şeyde başarılı olmanız için size büyük bir güç vereceğini söylemeye çalışıyor. Her şeyden önce, rüyalar bilimi ve teknoloji arasındaki bağlantıyı anlayabileceksiniz. Böyle bir yetenek, entelektüel arayışlar veya programlama vb. Ayrıca hiperaktivite ile mücadelenizde ve aşırı heyecanlanma eğiliminizde sizinle birlikte olacağını söylüyor. Yaptığınız her şeyde sürekli olarak başkalarının onayını, sevgisini istiyorsanız, yollarınızı değiştirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca sizi kişilik sorunlarından da koruyacaktır. Artık hayatınızda nesnellikten yoksun olduğunuz bir rol oynamanızı istemiyor.

Mehiel ayrıca, yaptığınız her şeyde başarılı olmanız için size büyük bir güç vereceğini söylemeye çalışıyor.

33 sayısının arkasındaki melek numerolojisi, yaratıcı arayışlarınızda ve iş operasyonlarınızda başarı ve iyi şanslar sağlayacak çok olumlu enerjiler getiriyor. Size başkalarıyla olan ilişkilerinizi kolaylaştıracak ve aynı zamanda sizi daha ikna edici kılacak büyük iletişim becerileri verecektir.

33 sayısı ters saat 21:12 ile bağlantılı olduğunda, özgecil tarafınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Çevrenizdekilerin ihtiyaçlarına özellikle dikkat ettiğiniz ve kendi zararınıza olsa bile onlara, özellikle sevdiklerinize yardım etmeyi kolay bulduğunuz söyleniyor. Danışmanlık işine, gönüllü çalışmaya veya tıpta çalışmaya ilgi duyuyorsanız şaşırmayın.

Ters ayna saatinden 21:12 ile gelen melek sayısı 33, şu anda hangi değişiklik veya projelere dahil olursanız olun, kesinlikle çabaya değer olacağını ve koruyucu meleğinizin onlara yardım etmek için yanınızda olacağını gösteriyor. Başarı artık sizinle. Onun desteği sayesinde iyi sonuçlar elde edebileceksiniz.

33 sayısı ile meleğiniz de size cesaret, iyimserlik ve hevesli bir enerji getireceğini söylemeye çalışıyor. Yaptığınız her şeyde kutsanmış, sevilen ve desteklenen bir kişi olduğunuzu bilmenizi sağlıyor. Hedeflerinizi göz önünde tutarken hayatınızı neşe ve tutku ile yaşamanızı istiyor.

Aynı zamanda, tekrarlanan 33 sayısı kendi duygularınız ve başkalarının duyguları arasında belirli bir istikrar öngördüğü için başkalarıyla olan ilişkileriniz için endişelenmenize gerek yoktur. Her zaman çevrenizdekilerle iletişim kurmak isteyen birisiniz ve size yakın olanlarla nasıl ilişki kuracağınızı biliyorsunuz. Koruyucu meleğin seni her zaman izlediğinden artık endişelenmene gerek yok.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!