GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 20:02 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Saat kadranınızda 20:02 ters ayna saatine düzenli olarak rastlarsanız, bunun meydana gelmesinin bir veya birden fazla nedeni olabilir. Koruyucu meleğiniz kesinlikle sizinle iletişim kurmaya çalışırken kulaklarınızı açmalısınız. Bu size sorularınıza cevaplar getirmek, onun yanında olduğunu söylemek, hangi yolu izleyeceğinizi veya başka bir şeyi göstermek olabilir.

Bu ters ayna saatinin arkasındaki mesajı çözerken açık fikirli olun, ancak her şeyden önce bunun disiplin, hırs, yaratım ve pragmatizm saati olduğunu unutmayın. Mutluluğu elde etmek için önceliklerinizi gözden geçirmeli ve bir kez daha inancınızı, umudunuzu ve güveninizi bulmalısınız.

20:02 ters ayna saatinde, müfrezenin meleği olan koruyucu melek Umabel, size önemli bir şey anlatmaya çalışıyor. Dostluk ve yakınlık meleği, gerçek motivasyonlarınızı bulmak için bilinçli ve bilinçaltı zihinlerinize derinlemesine araştırma yapmanıza yardımcı olmak için orada olduğunu size bildiriyor. Ayrıca bilmediklerinizin ötesine geçme fırsatı vererek ruhunuzu geliştireceğini söylüyor.

Koruyucu melek Umabel ayrıca size teknolojide büyük beceriler sunacağını söylemeye çalışıyor.

Koruyucu melek Umabel ayrıca size teknolojide büyük beceriler sunacağını söylemeye çalışıyor. Çalışmanızda ve evrenin rezonansını anlamanızda size yardımcı olacaktır. Eğer astroloji, fizik ya da astronomi alanlarında çalışıyorsanız da değerli bir destek olacaktır.

Umabel ayrıca gelişmiş bir sosyal yaşama sahip olacağınızın sinyallerini verir. Size etrafınızdakilerle bağlarınızı güçlendirmenize izin verecek olan ışığını sunuyor. Bu nedenle artık başkalarıyla bağlantı kurma veya arkadaş edinme konusunda sorun yaşamayacaksınız ve o da kişilerle olan ilişkilerinizi geliştirecektir. Artık yalnızlığınızla ilgili endişelerinizden kurtulacak, böylece yaşamınızı tek başına yaşamak zorunda kalmayacaksınız.

Bu ters ayna saatinde koruyucu melek Umabel de artık geçmişte kalmanızın gerekmediğini ve bununla ilgili herhangi bir şeyi unutmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı oluyor. Hayatınıza devam etmenizi istiyor, ancak geçmişe bağlı kalırken bu mümkün olmayacaktır.

22 numaralı melek dehayı, büyük hırsları, büyük başarıları ve ileri görüşlü bir zihni sembolize eder, ancak aynı zamanda depresyon, kendini sabote etme ve strese karşı uyarır. Bu çok güçlü bir sayıdır ve 20:02 ters ayna saatine bağlandığında ortaya çıkarmak için birçok mesaj getirebilir.

22 sayısının arkasındaki numeroloji, diğer insanların güvenebileceği istikrarlı bir kişi olduğunuzu gösterir. Duygusal destek sağlarken aynı zamanda iyi önerilerde bulunabilirsiniz. Ayrıca aşırı duygularla savaşmak için doğal bir yeteneğiniz var.

Bu sayının arkasındaki bir başka mesaj, bir fikrin potansiyelini ve güzelliğini ve onu gerçeğe dönüştürmeye yönelik pratik adımları görmeyi kolay bulacağınızdır. Bununla birlikte, fikirlerin sınırlarını da anlarsınız ve işe yarayacak olanları ve işe yaramayanları bilirsiniz. Bu sezgisel yetenek, olası tüm sonuçları kolaylıkla değerlendirmenizi sağlayan değerli bir armağandır.

22 numara ayrıca en hırslı hayallerinizin bile tezahür ettirme ve bir gerçeklik haline gelme kapasitesine sahip olmasını sağlayacak mesajı taşıyor. Sizden daha büyük resme bakmanızı ve hedeflerinize ulaşmak için projelerinizin her yerine çalışma yapmanızı istiyor. Bu sayı aynı zamanda hem maddi hem de fiziksel düzeyde birçok şey getirmenizi teşvik eder.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!