GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 19:19 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Bu eş zamanlı saatin meleklerin yardımıyla analizi olumlu! Güzel bir ruhun olduğunu gösterir. Sen ruhen parlayan bir insansın. Siz nezaket ve iyi niyetin somutlaş halisiniz ve bu birçok insana yardım etmenizi sağlar. Refleksoloji ve şifacılık alanlarında potansiyeliniz var.

19:19 güçlü bir enerjiniz olduğunu gösterir. Çevrenizdeki insanlara yardım etmeye çalışıyorsanız bunun büyük faydaları olacağından, olumlu yollarla enerjinizi kanalize etmeniz gerekir. Bununla birlikte, kötü bir şekilde kullanılırsa, bu enerji aynı anda çok fazla karanlık şey almanıza neden olabilir. Bu sizi büyük bir yorgunluk durumuna sokabilir.

Bu meleksel eşzamanlılık, şu anda yoğun bir kendini yansıtma döneminde olduğunuza işaret ediyor. 19:19’u bilinçaltınıza bağlayarak, meleğiniz bir çözüm bulmak için doğru yolda olduğunuzu doğrular. Çok sayıda problemi hızlı bir şekilde çözmenizi sağlayan çok fazla manevi enerjiye sahip bir insansınız.

Meleklerle iletişim sizin için önemlidir. Enerjileriyle olan bağlantınız dua veya meditasyon yoluyla kolayca yapılacaktır. Bu ayna saatini düzenli olarak görürseniz, ekstra duyusal yeteneklerinizi geliştirmek için özel bir davettir.

19:19 ile ilgili koruyucu melek, etki süresi 19:00 ile 19:20 arasında olan Yeialel’dir.

19:19 ile ilgili koruyucu melek, etki süresi 19:00 ile 19:20 arasında olan Yeialel’dir. O iyileşmenin ve savaşan ruhun sembolüdür! İlahi sanatlarda, özellikle astrolojide mükemmelleşmenize izin verir.

Depresyonda hissediyorsanız onu çağırabilirsiniz! Size geri dönmeniz için gereken enerjiyi getirecek. Zor dönemlerden geçmenize ya da hastalıklarla savaşmanıza ve bir tedavi bulmanıza yardımcı olur. Onun yardımı ile iftiradan ve gerçekten istediklerini saklayan kötü niyetli insanlardan korunursunuz.

19:19 ayna saatinin toplam değeri, hayatınızın ilişki yönünü vurgulayan 38’dir. İstikrarlı ve tatmin edici romantik bir ilişki önerir. Hala aşk arıyorsanız, bu ayna saati sizi sabırlı olmaya teşvik eder. Güzel şeyler sabredene gelir.

Ayrıca kişiliğinize atıfta bulunuyor. Yaratıcı bir insansınız ve genellikle sanat yoluyla kendinizi en iyi şekilde ifade edersiniz. Müzik, çizim ve yazma duygularınızı paylaşmanın yollarıdır. Yaşamınızı dengede tutmak için hayati önem taşıdığından, ifade için bu alanı açık tutun.

38 üretkenliğinizi vurgular. Profesyonel olarak özellikle verimli bir insansınız ve bu size işinizde büyük başarı ve hızlı ilerleme sağlar. Ancak önceliklerinizi iyi yönetmeye özen gösterin. Bunu yapmazsanız, aksiliklerle karşılaşacaksınız.

Son olarak, çatışmayı azaltmak için gerekli becerilere ve teknik bilgiye sahipsiniz. Hediyelerinizi diplomasi için kullanarak en umutsuz durumları bile kontrol etmeyi başaracaksınız. Siz doğal bir iyimsersiniz ve olaylarla ilgili görüşlerinizi başkalarıyla özgürce paylaşırsınız ve onlara ne kadar zor olursa olsun her durumu tatlıya bağlama şansının olduğunu gösterirsiniz.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

One Thought to “MELEK SAYISI 19:19 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU”

  1. ZEYNEP

    Merhaba,
    dün (10 Şubat 2021 ) kişişel danışmanlık almak için üyelik ödemesi yaptım. Ancak bu ne zaman gerçekleşecek ? Halen tarafıma herhangi bir mail ya da link gelmedi . Konuyla ilgili yardımcı olabilir misiniz ?

Leave a Comment

error: Content is protected !!