GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 18:18 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Şu anda bazı rahatsızlıklarla karşı karşıyasınız. Bunlar sizi derin düşünceler alanına sürükleyebilir. Melekler yanınızda ve yanılgılarınızı düzenlemenize yardımcı olacak, ancak yine de enerjileriyle nasıl çalışacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Bunu, ezoterik alanda şüphesiz oldukça yetenekli olduğunuz için yapabilirsiniz. Mucize veya ritüellerle ilgili konulara özellikle açık olan bir insansınız. Okült hakkında bilginizi geliştirmeye çalışırsanız, size yol gösterilecektir.

Ancak aynı zamanda dikkatli olun. Şu anda ruhsal gelişime doğru yola çıkıyorsunuz, ancak yolun çok sayıda virajı ve dönüşü var ve tek amacı sizi yanlış yönlendirmek olan biri tarafından baştan çıkarılabilirsiniz.

18:18’in melek yorumu bize aşk söz konusu olduğunda çıtayı son derece yükselttiğinizi de söyler. Bu size hayal kırıklığı getirebilir ve bir ilişkiye tam potansiyelinizi vermenizi engelleyebilir. Mantıklı ol! Bazen partnerinizin hatalarını kabul etmek zorundasınız. Kimse mükemmel değildir!

18:18 ile karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 18:00 ile 18:20 arasında olan Mebahiah’tır.

18:18 ile karşılık gelen koruyucu melek, etki süresi 18:00 ile 18:20 arasında olan Mebahiah’tır. Aydınlanma ve hayal gücünün sembolüdür. Manevi doyuma yardımcı olur ve dinlerin ve ilahi sanatların incelenmesine güçlü rehberlik eder.

Seni dürüst bir insan yapar. Ahlak, varlığınızın merkezinde olan bir kavramdır. Size bilginizi ve fikirlerinizi maneviyat alanında geniş bir alana yayma yeteneği verir. Ayrıca, gebelik ile ilgili konular için ondan yardım isteyebilirsiniz.

Ayna saatinin 18:18 toplam değeri 36’dır, bu hümanizmin sizin için önemli olduğunu gösterir; gönüllü olarak ihtiyaç duyanların yardımına hazırsınız. Etrafınızdaki insanlar tarafından büyük beğeni toplayan ama nezaketinizi kötüye kullanacak olanlara karşıda dikkat edin. Kendini lütfen koru!

36 ayrıca içinizde büyük miktarda ilhamın olduğunu gösterir. İnsanları fikirleriniz ve özgün düşüncelerinizle düzenli olarak şaşırtırsınız. Şüphesiz emrinizde büyük miktarda kaynak ve şanslı bir kader var! Yaratıcı zihniniz romantik ve profesyonel yaşamlarınızda harikalar yaratıyor.

Sen oldukça olumlu bir insansın! Sürekli iyimser bir ruh hali, karşılaştığınız zorluklarda size yardımcı olur. Zorluktan korkmuyorsun! 18: 18, en çok arzu ettiğiniz şeyin kendini göstereceği anlamına gelebilir! Bir kez daha, şans oyuna girecek. Son olarak, çok gelişmiş bir aile anlayışınız var. Size yakın olanlarla bir araya gelmeyi ve onlarla birlikte olmayı seviyorsunuz. Birçoğu için mükemmel bir rol modelisiniz. Siz önemlisiniz ve hayatınız çok önemli, bu nedenle söylediklerinize dikkat edin! Kelimeler bazen silahlardan daha fazla incinebilir.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!