GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 15:51 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

15:51, koruyucu meleğinizin size bir mesaj göndermesinin bir yoludur. Her şeyden önce, bu özel saatin yardımseverlik, sevgi, özgürlük ve iyimserlik saati olduğunu bilmelisiniz. Meleğin senin yanında olacağını ve verdiğin tüm kararlarda seni destekleyeceğini söylemeye çalışıyor. Bu saat büyük bir değişimi müjdeliyor ve olumlu tarafını görmek size kalmış.

Sevgi ve önsezi – bunlar koruyucu melek Mihael’in size getirebileceği şeylerdir ve 15:51 saatinde sizi bu gerçeği sunar. Size basiret güçleri sunuyor, bu yüzden bazen önseziler hissediyorsunuz. Basiret hediyesi sayesinde, algı yeteneklerinizi geliştirmeyi kolay bulacaksınız. Artık hayatınızı hem içeride hem de dışarıda huzurla yaşayacaksınız. Bu ters saatin arkasındaki mesaj da hayatınızın ilişki yönü ile ilgilidir. Koruyucu meleğiniz, ilişkinize sevgi, barış ve sadakat getireceğini size bildiriyor. Size uyum ve gönül rahatlığı kazandıracak ve sizin ve eşinizin hayatlarına uzlaşma getirecektir.

Ayrıca üreme ve büyümeye de yardımcı olacaktır. Koruyucu meleğiniz, patronunuz ve koruyucunuz, şu anda ailenizi genişletmek istiyorsanız, tüm cinsel eylemlerinize doğurganlık getireceğini söyler. Onun vesayeti altında, inanılmaz bir kalbi ve ruhu olan bir varlığı ortaya çıkaracaksınız. Onun doğurganlık meleği olduğunu unutmayın, ama aynı zamanda eşinizle olan yaşamınıza ilahi bir enerji getirecektir. Olumlu düşünmeye başlamadan önce Mihael, önce hayal gücünüzü geliştirmeniz gerektiğini bilmenize izin verir, çünkü hayal gücünüzü kullandığınızda ve zihninizdeki bir görüntüyü resmeddiğinizde, bu görüntünün titreşimlerine enerji verebileceği fiziksel dünya – bu nedenle harika şeyler yaratma potansiyeline sahipsiniz.

15:51 ters ayna saatinde koruyucu melek Mihael, koruması sayesinde ilahi şeyleri yapabilme yeteneğine sahip olduğunuzu size bildiriyor.

Olumlu şeyleri düşünün ve er ya da geç kendilerini göstereceklerinden emin olun. 15:51 ters ayna saatinde koruyucu melek Mihael, koruması sayesinde ilahi şeyleri yapabilme yeteneğine sahip olduğunuzu size bildiriyor. Daha alıcı olmanıza ve başkalarını bilgelikle dinlemenize izin verir. Artık meleğin hep seni izlediğinden endişelenmene gerek yok.

Ters ayna saatinin 15:51 toplam değerini hesapladığınızda 66 sayısı ile karşılaşırsınız. Bu, açmanız gereken bir mesajı gizleyen bir melek numarasıdır. Aşkı, aileyi, minnettarlığı, insancıllığı ve toplumu temsil eder. Ayrıca, koşulsuz sevgi, iyileşme, inanç ve ilahi olana güvenin gücünü de sembolize eder.

66 sayısı size göründüğünde, pozitif kalmalı ve hayatınızın maddi, manevi ve fiziksel yönlerini dengelemeyi öğrenmelisiniz. Ayrıca daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeye ve hayatınızı daha eksiksiz bir farkındalıkla yaşamaya odaklanmalısınız. Yaşamınızı ilahi misyonuna adanmış yaşadığınız sürece, maddi ihtiyaçlarınız kolayca size gelecektir.

Bu ters ayna saatinden kaynaklanan 66 sayısının numerolojisi de artık mali durumunuz için endişelenmenize gerek olmayacağı mesajına sahiptir. Manevi gerçekleri deneyimlediğiniz ve güvendiğiniz andan itibaren her şey sizin için iyi gitmeye başlayacaktır. Meleğinizin yardımı ve desteği hayatınıza sadece olumlu şeyler getirecektir.

66 sayısı, başkalarıyla olan ilişkilerinizi kolaylaştıran belirli bir manyetizma verir. Ayrıca, bu saatin arkasındaki melek numerolojisinin size sağlık ve refah getirdiği kadar estetiklik ve güzellik getirdiğini unutmayın. Meleğin senin en büyük koruyucun ve seni asla zor durumlara sokmayacak. Aksine, size mutluluğa giden yolu gösterecektir.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!