GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

MELEK SAYISI 14:41 GERÇEK ANLAMI TAROT OKUYUCUSU

Ters ayna saatini 14:41 düzenli olarak görüyorsanız, bunun sadece bir tesadüf olduğunu düşünmekle yanılıyorsunuz – koruyucu meleğiniz size bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Bunun ne olduğunu bulmak için, önce mesajı anlamaya çalışmalı ve daha sonra daha sakin bir şekilde ilerlemeye devam etmek için onu hayatınıza nasıl dahil edebileceğinizi bulmalısınız.

Ters ayna saati 14:41 özgürlük, macera, keşif ve bağımsızlığı ifade eder. Koruyucu meleğinizin mesajını anlamak için önce kendinizi tamamen gevşetmelisiniz. Stres halindeyseniz veya endişe verici bir durumdan endişe duyuyorsanız, koruyucu meleğiniz sizden olumlu kalmanızı ister.

Olumsuz duyguların enerji ve kaynak akışınıza engel olacağını unutmayın. Sizi heyecanlandıran şeylere odaklanırken kendinizi tüm problemlerden kurtarmalısınız. Bunu yaparsanız, çabalarınızın sonuçlarını yeni keşfedilen kararlılıkla birlikte göreceksiniz.

Koruyucu ayna saat 14:41’de koruyucu melek Sehaliah size bir mesaj gönderdi.

Koruyucu ayna saat 14:41’de koruyucu melek Sehaliah size bir mesaj gönderdi. Her şeyden önce bunun başarı meleği olduğunu bilmelisiniz. Size başarılı olmanıza yardımcı olmak istediğini ve boşuna, kibirli, bencil veya iddialı olan insanları umursamamanızın mesajını gönderiyor.

Bu koruyucu melek, zihninizde saf niyet oluştururken size motivasyon getirmek için orada olduğunu söylemek istiyor. Bu otomatik olarak gerçekleşecektir, çünkü sadece onun varlığı sayesinde irade ve konsantrasyon güçlerinizi geliştirebileceksiniz. Sana umut, coşku ve güç getireceğini bilmeni istiyor.

Koruyucu meleğiniz Sehaliah da sizi daha dinamik ve uyanık hale getireceğini söylemeye çalışıyor, insanların farkındalığını ortaya çıkarma yeteneğine sahiptir.

Ters ayna saatini kullanarak 14:41 size sağlık ve şifa getireceğini söylüyor. Onunla, yaşam gücünüz dengeyi bulacak ve dış enerjilere karşı kendinizi savunmanıza yardımcı olmak için yaşam enerjiniz artacaktır. Onun 4 elementin hamisi olduğunu unutmayın: toprak, ateş, su ve hava.

Bu koruyucu melek ayrıca sel, kuraklık, kasırga, deprem, volkanik patlama gibi doğal unsurların dengesizlikleri ve bu durumlarda sizi koruyacağını bildirir. Sehaliah’a her yönüyle güvenebilirsiniz.


55 sayısı, özgürlük, değişim, motivasyon, ilerleme, anlayış, duygusallık ve cesareti temsil eden bir sayıdır. Güçlü bir enerjiye sahiptir ve sonrasında rekabet ve fetih hissi bırakır. Bu saatin tersine döndüğünü düzenli olarak görüyorsanız, bu numaranın arkasındaki numerolojinin size bir mesajı vardır. Dengenin yolu olan doğru yola geri dönmenizi ve yargıyı eylemden ayırt etmeyi öğrenmenizi söylüyor. Ayrıca diplomasi, sabır ve bilgelik duygusu öğrenmenizi de istiyor, çünkü bunu yapabiliyorsanız büyük bir başarı ile karşılaşacaksınız.

55 sayısı ile koruyucu meleğiniz de size saldırgan enerjiyi getirdiği için dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Davranışlarınızda ve eylemlerinizde aşırı olduğu biliniyor olabilir. Ayrıca yıkıcı veya kendi kendini yıkıcı kalıplara düşmemeye de dikkat etmelisiniz. Bu sayının sağladığı önemli enerji sayesinde, yaşam yolculuğunuzda size sunulan farklı engellerin üstesinden gelmeyi kolay bulacaksınız. Bu engeller size bir meydan okuma ve amaç duygusu verir.

Meleğiniz, değişime daha açık olmanızı sağlamak için korkularınızı ve endişelerinizi geride bırakmanızı istiyor. Ayrıca kendinize sadık olmanızı ve hayatınızı daha fazla tutkuyla ve akılcı rasyonel hedeflerle yaşamanızı ister. 55 numaralı melek de size olumlu bir tutumun yanı sıra her fırsatı değerlendirmenize izin verecek açık bir zihin verir. Bu sayının arkasındaki mesaj, gerçekleşen her şeyin ve gerçekleşecek olan her şeyin bunu yapmak için kendi nedeninin olduğunu öğrenmeniz gerektiğidir. Şu anda hayatınızda neler olduğunu anlamanız zor olsa bile, her şeye sonunda iyi çıkacağı için inanç sahibi olun.

Sevgili Gönül Dostum güzel kalbinizden öperim 🙏🏻💕🌸🙋🏼

😌🙏🏻🌿 Her dem, bütünün hayrına olması niyetiyle 😌🙏🏻🌿

Tarot Okuyucusu

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!