RİTÜELLER Sana Bana Özel 

Kutsama Ritüeli

– 2 adet Tanrı ve Tanrıçayı temsil eden mum (mumların rengi Tanrıça için beyaz, yeşil ya da gümüş rengi; Tanrı için kırmızı, sarı ya da altın rengi olmalı)

– Kibrit

– Ufak bir kap içerisinde deniz tuzu ya da temiz toprak (Toprak elementini temsil etmesi için)

– Tütsü (Hava elementini temsil etmesi için

– Kırmızı bir mum (Ateş elementini temsil etmesi için)

– Küçük bir kap içerisinde temiz su (Su elementini temsil etmesi için)

Sunağınızı hazırlayın ve çemberinizi açın (Sitede örneği mevcut). Adanacak ritüel aracınızı elinize alın ve şunları söyleyin:

“Bu kutsal çemberin içine, (ritüelin aracının adı)’nı arınması, kutsanması ve Tanrı ve Tanrıça’nın hizmetine girmesi için getirdim!”

Daha sonra, adanacak ritüel aracını elinize alın ve ateş elementinden başlayarak her element için şunları söyleyerek elementi temsil eden öğelere değdirin (ateş elementi kısmında dikkatli olun, mumun üzerinden ateşe değmeden geçirmeniz yeterlidir. Aksi taktirde ritüel aracınıza zarar verebilirsiniz)

“ (Elementin adı)’nın ruhu ve gücü ile (ritüel aracınız)’ı kutsuyorum!”

Tüm elementler için bu işlemi yaptıktan sonra, ritüel aracınızı elinize alın, sunak önünde diz çökerek şunları söyleyin:

“Kutsal Tanrıça’m, bu (ritüel aracınız)’ı kutsa, verimli kıl ve senin gücüne yaraşır hale getir! (Ritüel aracınız)’dan hiçbir varlığa zarar gelmesin. Bu aracı senin hizmetine adadım, hizmetine kabul et!”

“Güçlü Tanrı’m, bu (ritüel aracınız)’ı kutsa. O’nu ve onunla yapacağım işleri kolla ve gözet. Senin hizmetin altındayken ondan hiçbir varlığa zarar gelmesin. (Ritüel aracınız)’ı kutsal amaçlar dışında kullanmayacağıma and içerim. Bu aracı senin hizmetine adadım, hizmetine kabul et”

“Kutlu olsun!!!”

Çemberi kapatın. Daha sonra ritüel aracınızı güneş görmeyecek bir yerde saklayın ve sizden başka insanların ona dokunmasına izin vermeyin

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!