OLUMLAMALAR & ŞİFA Sana Bana Özel 

Hepimiz Parıldamak İçin Buradayız!

Gerçekten sonsuz olduğunuzun farkında olmaya hazır mısınız? Sizler sınırsız, kısıtlamasız, asla sona ermeyen, bitmek tükenmek bilmeyen alansınız!

Yeteneklerinizle nasıl bir hediye olduğunuzun farkında mısınız? Gerçekten? Olduğunuz katkının farkında mısınız?  Kaçta kaçınızı saklıyorsunuz? Kaçta kaçınızı pakete sarmış bekliyorsunuz? Çoğumuz, hayatımız da oldukça erken bir zamanda çok fazla olduğumuza karar verdik, çok fazla neşe, çok fazla enerji, çok fazla yaratıcılık, çok fazla olasılık, her şeyden çok fazla ve aslında yapabildiğimiz bütün bu şeyleri kendimizi küçülterek bu realitede kabul edilebilecek ölçüye çekmek için yapıyoruz.  Bu ölçü girmemiz istenen kutuya gayet iyi bir şekilde uyuyor, insanları çok fazla rahatsız etmeyecek ölçü.

Yeteri kadar saklandıktan sonra, gerçekten kim olduğumuzu ve başka seçeneklerinde var olduğunu unutuyoruz.

Kendinizi serbest bırakmaya istekli olur muydunuz? Adı SİZ olan hediyenin paketini açmaya istekli olur muydunuz? Gerçekten olduğunuz bütün o şeyleri elde etmek ve olmak ister miydiniz?

Kim olduğunuz duygusunu hissetmeye başlamak için sizi Access Consciousness®’ un kurucusu Gary Douglas’ın küçük bir egzersizine davet etmek istiyorum. Bir dakikalığına gözlerinizi kapatın. Şimdi kendinizin dış kenarlarını, sınırlarını bulun. Dikkatinizi çekmek istiyorum, bedeninizin değil, kendinizin dış kenarları, sınırları.  İlerleyin, ilerleyin. Her yerde olduğunuzun farkına vardınız mı? Sizler sonsuz varlıklarsınız. Limitsizsiniz. Kutu içinde değilsiniz.

Bu realitede yaşarken çok sıklıkla kısıtlamalarla ve hapsolmakla öylesine haşır neşir oluruz ki o şeklide tanımlamaya başlar, sonsuz varlık olduğumuzu unuturuz. Kim olduğumuzu unuturuz. Kendimizi fani varlık olarak görmeye başlar ve sanki küçükmüşüz, güçsüzmüşüz gibi fonksiyonel olur ve etrafımızdaki kişiler ve olayların etkisinde kalırız.

Bu yalana inanmayı durdurmaya hazır mısınız? Gerçekten sonsuz olduğunuzun farkında olmaya hazır mısınız? Sizler sınırsız, kısıtlamasız, asla sona ermeyen, bitmek tükenmek bilmeyen alansınız!

Artık gerçekten olduğunuz her şey olmanın zamanı değil mi? Artık size zorla kabul ettirilen ve size işlenen kısıtlama yalanlarına daha fazla inanmaya son vermenin zamanı değil mi? Gerçekten olduğunuz alan, neşe, enerji, bilinç, yaratıcılık, olasılık ve sonsuzluğu talep etmeye hazır mısınız? Kendi yeteneğinizin paketini açmak için ne gerekir?

Yazar Marianne Williamson şöyle diyor: “Etrafınızdaki insanlar kendini güvensiz hissetmeyecek diye sizin kendinizi küçültmenizde bir aydınlanma yoktur. Hepimiz tıpkı çocukların yaptığı gibi parıldamak için buradayız.”

Öyleyse sevgili güçlü ve sonsuz varlıklar, parıldamaya hazır mısınız?

Daha başka neler mümkündür?

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!