ASTROLOJİ Sana Bana Özel 

EVLENMEK İÇİN UYGUN ZAMANI TESPİT ETME

1* Mümkün olduğu kadar yeniaydan sonra dolunaydan önce evlenilmelidir. Çünkü küçülen ay (dolunaydan sonra yeni aydan önceki dönem) yeni bir şeye başlamak için tavsiye edilen bir dönem değildir.Büyümeyi, gelişmeyi değil küçülmeyi hazırlar.

2* Yükselen burcun Sabit burç (Boğa, Aslan, Akrep, Kova) olması evliliğin uzun süreli olması için en uygun seçim olacaktır. Eğer mümkün değil ise öncü burçlar (Yengeç, Terazi, Oğlak) da tavsiye edilebilir. Değişken burçlar (İkizler, Basak, Yay,Balık) veya Koç burcu yükselirken yapılan bir evlilik evliliğin kısa süreli olmasına neden olabilir.

3* Venüs ve Mars’in ayni zamanda Güneş ve Ay’in birbirleri ile uyumlu açılar yapıyor olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü astrolojide Venüs ve Ay kadını, Güneş ve Marsise erkeği simgeler. Diğer bir deyişle bu gezegenler arasındaki uyumlu açı gelin ve damadın birbirleri ile uyumunu simgeleyecektir.

Bu kurallar Electional astrolojide dikkat edilen temel prensiplerden sadece bazılarıdır. Nikah zamanı ile gelin ve damadın horoskoplarının da uyumlu olması seçilecek zamanı daha kusursuz kılacaktır.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!