GİZLİ İLİMLER Sana Bana Özel 

En Özel Sayı

Tüm sayılar içinde sezgisel ve mistik özellikleri en güçlü olan sayıdır. Yanyana iki tane 1 1 rakamının liderlik, rehberlik, güç enerjileri çifte bir etkiye sahiptir. Aynı zamanda 1+1 toplamından elde edilen 2 rakamının da sezgisel, sevgi dolu etkilerini yaşamaktadırlar. Hayatta her şeyin pozitif ve negatif etkiler altında olduğunu hatırlarsak, bu sayıda da sayabileceğimiz tüm pozitif etkilerin dışında karamsar, melankolik, korkularla dolu, kendi kendini bloke eden, bazen de zor ve zorba bir hali vardır. Stres, utangaçlık ve pratik olmama sorunlarıyla başetmek durumundadırlar. Bilinçaltının derinliklerinden aydınlama ile ilgili bilgileri gün ışına çıkarırlar ve çok iyi kanallık ederler. Akıl ve mantık devreleri bu aşamada pek etkin değildir. 11 ler hayalperesttir.  11 ler, 2 lerin tüm özelliklerini taşımakla beraber, karizma, liderlik ve ilhamla ikilerden daha fazla geliştirilmişlerdir. Dualizm (ikilik) ile doğmuşlardır. Bu enerji onları içsel çatışma ve dinamizmle doldurur.  Bu öyle bir sayıdır ki eğer kendisi dışındaki bazı projelere/ işlere yönelmezse içine dönüp korkular ve fobiler üretebilir.  11 ler sırat-ı müstakim üzerinde yürür  gibidirler.  Bir yanda  mükemmelik, yüksek başarılar, bir yanda korkular ve kendi kendine zarar verme ihtimali. Bu zorlu yolda yürümek pek kolay değildir. Hayatın ruhsal güçlerini görmeyi ve sezgilerini kullanmayı seçmeleri halinde kendi içsel potansiyellerine ulaşırlar. Mantıktan çok inanç ve sezginin saysıdır 11.

11 Mart doğumlu bir kız çocuğu “11 sayısının” çok özel olduğunu hisseder. Ne olduğunu, niçin olduğunu bilmez. Tek bildiği hayallerini ve yıldızları çok sevdiğidir.  11. Yaş günü geldiğinde bu özel tarih bir daha asla tekrar etmeyecek diye düşünüp o gece yıldızlarla derin bir sohbet yapar: “ bana kim olduğumu söyleyin, tüm insanlığa faydalı olacak bir misyonum var hissediyorum bana onun ne olduğunu öğretin, her şey çok güzel olsun, lütfen…” diye dualar eder.  Henüz 11 yaşındadır ama farkındalığı çok yüksektir, çünkü bu kız çocuğunun doğum günü sayısı 11, hayat yolu sayısı 22 dir. Ve bu üstad sayıları kişiliğinde taşıyan herkes gibi onun da duyarlılığı ve sezgileri çok erken yaşlarda kendini belli eder. Bu kız çocuğunun adı Mercan’ dır.

Gözü uzaklardadır sevgili 11 lerin; yıldızları, ayı, uzak galaksileri gözlerler. Gecenin karanlığında hiç ışığın olmadığı dağlarda, köylerde yıldız yağmuru ile dolu bir gece gibi geçer yürekleri bu dünya zamanından. Gizemler, bilinmez dünyalara açılan kapılar, büyük düşler, uzayda yolculuk yapmak ilgisini çeker. Ama bir yandan da çocukluğunda hiç anlaşılmamış olmanın verdiği ayrılık hissi ve yalnızlık kaplar yüreğini.  Duyarlılığı ve hayalperestliği anlaşılmaz da ailesi ve çevresi tarafından susturularak, korku enerjisi ile beslenirse, sahip olduğu potansiyeli ortaya koyamaz.

Her Dem Bütünün Hayrına OLsun

Buna da Bakmalısın !

Leave a Comment

error: Content is protected !!